Moj savršeni muž

odgovora

Objavljeno

Kada sam napisao to o zivljenju, mislio sam na nacin na koji zna nesto da uradi... a ne da li ima naviku da se prihvati posla... mada i jedno i drugo imaju veze :D haha

Ali opet, zavisi od slucaja do slucaja :D

Od slučaja do slučaja - baš tako :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sve mi volimo da zavirimo nos...pogotovo u gace +18... :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sve mi volimo da zavirimo nos...pogotovo u gace +18... :lol: :lol:

A kako ti saznas u kojim gacama je +18 :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kako ti saznas u kojim gacama je +18 :P

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sve mi volimo da zavirimo nos...pogotovo u gace +18... :lol::lol:

:lol::lol::lol: +18 cega mazo? :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kako ti saznas u kojim gacama je +18 :P

Hahhaaaa....pita admine. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jooooooj...suze su me oblile.... :lol: :lol: :lol:

Malo i smesnih pitanja na pitanja! ;):P haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mama mazo...šta misliš trebamo li sliku iz teme "stavi sliku" prebaciti u +18?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kako ti saznas u kojim gacama je +18 :P

Ja mislim da svi na ovom forumu imamo osecaj za filing gde je 18 + :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nosim se misljenjem da vecina muzeva zeli da pomogne svojim zenama u kucnim poslovima, samo je pitanje koliko ko to moze i zna, naravno :) Mislim da oni koji su dugo ziveli sa roditeljima, slabije znaju da urade neke stvari od onih koji su samostalno ziveli... sta vi mislite o tome? Ipak vi imate vise iskustva sa muzevima nego ja :P haha

HA! Mm je sam sa prvom zenom ziveo 7godina, i koliko sam cula vecinu kucnih poslova je radio on jer ona nije umela :P A posle toga je 9 godina ziveo sam samcijat... pa ti vidi ondak koliko on treba da ima iskustva :D

Salu na stranu, on sve fenomenalno radi, ali ove farmerke su mu se omakle na otkuvavanju. Tesim se time sto moja mama pere ves vec recimo 30godina ali i dan danas joj se desi da ofarba celu masinu belog vesa... :)

Taj isti moj savrseni muz je kada sam se tek udala uzeo da pegla ves jer zna da ja to mrzim. Iako sam ga fino zamolila da moje gace ne pegla on je mislio da to kazem samo da se ne bi mucio i naravno istopio mi organdin masnicu sa gaca i ulepio gace, peglu i dasku za peglanje :) Onda smo zajedno luftirali kucu od dima od izgorele sintetike i gulili taj uzas sa pegle... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm pomaze oko svega, kad mu se kaze, osim oko vesa. To mu je strogo restricted area, bas zbog toga da mi nesto ne unisti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz je savrsen..ja sam bez teksta, ostala, po ko zna koji put me iznadio od svaki dan sitnica danas je nadmasio sebe :)

Naime rekao je da ide na sastanak i otisao ja sam njega cekala, jer je u povratku trebao da kupi kruh nama za rucak i Tari posto ja njoj dajem mrvicu kruha da otvori usta, mm nema pa nema 3 sata, ja vec lagano kipim naostrena da se svadjam ono najstrasnije ulazi u kuci ja sam sa vrata krenula da se dernjam i frku da pravim jer Taru trebamo da slikamo za cestitke ja vam ne mogu da verujem sta sam mu sve izgovorila jer sam i u pms-u, a i naljutio me bas:) on samo cuti ostavi kesu na sto iz Merkatora ja i dalje brondam ja da izvadim kruh da dam Tari da jede navrhu stoji kutija zapakovana, u njoj Iphone 4S ja sam ostala bez teksta..ne znam nit sam ja nesto trebala telefon niti je bilo govora trenutnoo.... :wub:

Eto vidis. :rolleyes:

Bas je divan.

Sad cu mm-u da procitam, mozda dobije ideju da mi kupi novi telefon :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz je savrsen..ja sam bez teksta, ostala, po ko zna koji put me iznadio od svaki dan sitnica danas je nadmasio sebe :)

Naime rekao je da ide na sastanak i otisao ja sam njega cekala, jer je u povratku trebao da kupi kruh nama za rucak i Tari posto ja njoj dajem mrvicu kruha da otvori usta, mm nema pa nema 3 sata, ja vec lagano kipim naostrena da se svadjam ono najstrasnije ulazi u kuci ja sam sa vrata krenula da se dernjam i frku da pravim jer Taru trebamo da slikamo za cestitke ja vam ne mogu da verujem sta sam mu sve izgovorila jer sam i u pms-u, a i naljutio me bas:) on samo cuti ostavi kesu na sto iz Merkatora ja i dalje brondam ja da izvadim kruh da dam Tari da jede navrhu stoji kutija zapakovana, u njoj Iphone 4S ja sam ostala bez teksta..ne znam nit sam ja nesto trebala telefon niti je bilo govora trenutnoo....:wub:

Na ovo boldovano moram da reagujem ovako :( ...a na ovo što sledi posle ovako :rolleyes: ...baš je pažljiv :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene hvala jeste divan je i pazljiv bas, ja sam nekad grozna, ali on kaze da se popravljavam kakva sam nekad bila,i to je nesto zar ne :P

Naravno da je 'nešto'....tolerancija ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene hvala jeste divan je i pazljiv bas, ja sam nekad grozna, ali on kaze da se popravljavam kakva sam nekad bila,i to je nesto zar ne :P

Jooj sto mi je ovo poznato :lol: Milice divan ti je dragi, samo se vi volite pazite i mazite :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice, nasi su muzevi nekako slicni, i nasi odnosi sa njima cini mi se. cesto se pronadjem u tvojim postovima o "vama"..

hehehe, ja sam mm sad ovo procitala kaze

ja se bas pitam sto ti meni ovo sad citas :lol: :lol: :lol:

svaka mu cast.

kolega mm me je odusevio, uzeo je od mene katalog da izabere zeni nesto za NG. on je birao satima- oriflame. to je tako pazljivo..

i tako to ja govorim mm ali i on je divan, on je meni sad u segedinu kupovao donji ves, i on je vise od sat vremena proveo birajuci gacice, carape..

jeste divan je :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz je savrsen..ja sam bez teksta, ostala, po ko zna koji put me iznadio od svaki dan sitnica danas je nadmasio sebe :)

Naime rekao je da ide na sastanak i otisao ja sam njega cekala, jer je u povratku trebao da kupi kruh nama za rucak i Tari posto ja njoj dajem mrvicu kruha da otvori usta, mm nema pa nema 3 sata, ja vec lagano kipim naostrena da se svadjam ono najstrasnije ulazi u kuci ja sam sa vrata krenula da se dernjam i frku da pravim jer Taru trebamo da slikamo za cestitke ja vam ne mogu da verujem sta sam mu sve izgovorila jer sam i u pms-u, a i naljutio me bas:) on samo cuti ostavi kesu na sto iz Merkatora ja i dalje brondam ja da izvadim kruh da dam Tari da jede navrhu stoji kutija zapakovana, u njoj Iphone 4S ja sam ostala bez teksta..ne znam nit sam ja nesto trebala telefon niti je bilo govora trenutnoo....:wub:

Milice* draga, zaista je savrsen tm :wub:, ima li lepseg poklona od iPhona? Nema ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hm, moj muz je daleko od savrsenog, ali ga ja volim takvog kakav je, za mene je uvek tu i spreman u svemu da mi pomogne... :wub:

ponekada se pitam cime sam ga zasluzila i ko bi mene uopste trpeo (ponekad sam nemoguca i to sama vidim, pa mi ga je i zao)... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz me opet oborio s nogu...preturila sam malo more decijih prodavnica da nadjem drustvenu igru tupko lupko i nisam nasla a on mi je nasao jer je to moja Marija zelela!!! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz me opet oborio s nogu...preturila sam malo more decijih prodavnica da nadjem drustvenu igru tupko lupko i nisam nasla a on mi je nasao jer je to moja Marija zelela!!! :wub: :wub: :wub:

Jaaaaaaaoj divnooo :)))

Mene je mm oborio sa nogu jutros jer mi je doneo kutiju jaja, iako ih je juce vec kupio... ja siznula.. ali kad sam otvorila, imala sam sta da vidim, unutra su KINDER jaja! :) A ja tako obozaaavam kinder jaja! :)))

Pa tuzno ali istinito, za tu kutiju kinder jaja on je radio pola noci... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A znam, ali vidis kako je to divno :wub: :wub: :wub:

Neko ko nema mnogo i to malo je voljan da podeli sa tobom ili da se odrekne necega da bi tebe obradovao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene u ovoj temi...

Mislim da ne postoji savrseni muz, ali meni moj odgovara ovakav kakav jeste.

Trudi se da mi ugodi i zahvalna sam mu na tome...

Obraduje me cesto i uglavnom nekim sitnicama...najsladji mi je kada mi, dok lakiram nokte, iz nevezuse kaze - razmisljam i ne mogu da se odlucim da li ti lepse pristaje bordo ili braon lak na noktima?! :) Tada shvatim da on , ustvari, obraca paznju na sve detalje i ako nisam toga ni svesna...

Ili ono kada se 100 puta u toku noci probudi da proveri da li sam pokrivena (jer spavam kao na raznju), da se beba i ja ne smrznemo :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radujem se kada vidim da neko ima srece u braku... Moja sreca je ostala negde u proslosti...Zajedno sa zaledjenim osecanjima... Odnosi su zahladneli..Odmah nakon fizicke promene...moje... Bar neko ima srece...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.