Moj savršeni muž

odgovora

Objavljeno

Uglavnom me nista ne nervira,ali mi s vremena na vreme zasmeta njegova pasivnost i sto sad,posto vecinu stvari po kuzi ne mogu da radim,ne bude odmah nesto uradjeno vec moram da ga potsecam vise puta...to bi bilo to...ostalo,mogu samo da ga hvalim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uglavnom me nista ne nervira,ali mi s vremena na vreme zasmeta njegova pasivnost i sto sad,posto vecinu stvari po kuzi ne mogu da radim,ne bude odmah nesto uradjeno vec moram da ga potsecam vise puta...to bi bilo to...ostalo,mogu samo da ga hvalim

Ko je nama kriv što smo hiperaktivne hehe..ja pre neki dan toliko sam bila navalila na čišćenje..kao da nisam trudna..tek me bol u ledjima prekinula u radu..džaba me svi odvraćali, ja sve mislim kako mogu najbolje..e ko mi je kriv :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sada pročitah na našem sajtu jedan zanimljiv članak..nije loše pročitati ;)

Pa ovo je ustvari ono što se meni događalo. Gde ne iskopa to ranije, a ne da razmišljam šta nam se dešava! ( šalim se ). :rolleyes:

A Zlatni papagaj, vidi se da ti nisi "tipičan" muž! MM nikad ne bi svratio da pročita nešto na ovom forumu, a kamoli da se učlani. Naravno sve pohvale za tebe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ovo je ustvari ono što se meni događalo. Gde ne iskopa to ranije, a ne da razmišljam šta nam se dešava! ( šalim se ). :rolleyes:

A Zlatni papagaj, vidi se da ti nisi "tipičan" muž! MM nikad ne bi svratio da pročita nešto na ovom forumu, a kamoli da se učlani. Naravno sve pohvale za tebe...

Ma ima puno zanimljivih članaka, a slučajno videh ovaj..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedino što me kod mm nervira jeste sporost. Sve može, ali polako, lagano, biće... gde žuriš... i tako u nedogled. Onda mi bude lakše kad sam uradim. A onda se on naljuti jer stalno negde žurim. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ću morati da zaključam ovu temu, jer se mm vratio na staro. Ovih poslednjih dana me uopšte ne nervira i sad mi je žao što sam ga ovde ovako opisala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma nista posebno me ne nervira osim kad ga zmolim da nesto uradi ili donese on kaze "sad cu ' i sedi i dalje, ali vratim ja to njemu. ;) I smetao mi je fudbal, ali sada imam vas !!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Рускиња, каква је ситуација са драгим, слуша ли?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, ko bombonica je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Нека, нека...

Хм...занима ме како си га успјела укротити?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Нека, нека...

Хм...занима ме како си га успјела укротити?!

EEEEEEEEEEE, to su velike tajne malih majstora ili obrnuto!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

slazem se sa micilici u potpunosti....samo treba uzeti u obzir da je micilici udata za engleza koji su dosta civilizovaniji od balkanaca.pa sa njima i mozda mozes da pricas normalno:) :)

salim se.....mada i ne salim se!

mene i nervira sve i ne nervira me...ali ja sam dosta samostalna i teska kao crna zemlja, pa nerviram i samu sebe cesto pa je normalno i da me drugi nerviraju....a mm narocito jer zivimo zajedno. :lol::lol:

inace mm hoce sve da uradi po kuci,,,sada radi jako puno pa to i ne moze, ali inace radi sve...ali i normalno je da radi, jer jos i da nece da pomogne u kuci, mogao bi da leti iz nje, ili da placa kucnu pomocnicu svakodnevno.....jer cemu onda ta "bracna zajednica" ako cu ja sve da radim....nije mi ni bio onda potreban....

ma dosadni su mi skroz...cim se nesto ubedacis ili naljutis odjednom su divni, sjajni i bajni...sta reci...?!brak........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo što napisa Micilici izgleda da je inspirisano tekstom:8 bračnih pravila koja ne treba da prekršite koji je navela Clara 82 :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mene i nervira sve i ne nervira me...ali ja sam dosta samostalna i teska kao crna zemlja, pa nerviram i samu sebe cesto pa je normalno i da me drugi nerviraju....a mm narocito jer zivimo zajedno. :lol::lol:

Takodje :(

I moj hoce da radi,tj. mora jer oboje radimo,oboje zivimo ovde i oboje prljamo,tako da nema izbora.Oko Lee od pocetka sve takodje.To je NASE a ne moje dete,i tu sam bila iskljuciva od pocetka.Jedino sto ne radi je peglanje,ne sto nece, vec sto mislim da mu treba 100god.(detaljise a ja smlatim na brzaka).I nema musko-zenskih poslova,ako ja mogu da rusim zidove i utovaram sut moze i on da pere sudove.

Najvise me izludjuje sto je za razliku od mene usporeniji,opusteniji, i sto moram par miliona puta da ga podsecam da odradi(zavrsi) neke poslove.

Realno i iskreno imam divnog muza,ali su moja ocekivanja cesto izvan granica moguceg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takodje :(

Realno i iskreno imam divnog muza,ali su moja ocekivanja cesto izvan granica moguceg...

ne tvoja ocekivanja nisu izvan granica moguces vec smo mi dosta sposobnije :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1. Nervira me kada mi nesto nabije na nos pred drugima!!!

2. Nervira me kada me ljubi ujutru a zna da ne podnosim nikakve poljupce dok se ne razbudim!

3. Nervira me kada insistira da se tusiramo zajedno pa mi zauzme i prostor u tusu, em mi prska sampon u oci i sl...!

4. Nervira me sto moram da ga moljakam ceo mesec da izvoji jedno vece da odemo na bilijar (za kojim sam inace luda) a njegovom drugu treba 5 minuta da ga odvuce na pivo!

5. Nervira me kada prdi ili podriguje, a ocigleno je da je to namerno uradio!!!

6. Nervira me kada komentarise moju rodbinu i ako znam da je u pravu.

7. Nervira me kada mi kaze da uradim nesto sto sam posla da uradim!

8. Nervira me kada mu citam ljubavnu poeziju koju sam pisala celo popodne, a on me prekine sa "stani, stani, slusaj sad ovo" i pojacava TV!

9. Nervira me sto neznam ko je Branko!!! (Vidi temu prevare)

10. Nervira me kada pocne, kao malo dete da se glupira za stolom, kako on to nece da jede ili ne voli, a jeo je to pre 3 dana!

11. Nervira me kada sa nepostovanjem prica sa majkom, kada ona pocne da place, on izadje odatle i ostavi me sa njom... (kako da iskuliram zenu)

12. Nervira me to sto se nervira oko gluposti.

13. Nervira me to, kada vidim da ga je neko nebitan povredio.

14. Nervira me to, kada vidim da mu malo fali da zaplace kad dodje sredina oktobra... (vidi spontani pobacaj)

15. Nervira me kada vidim da se razocarao posle svakog razgovora za posao koji prodje neuspesno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta ste prvo zapazile na vasem muzicu kada ste ga upoznale?

Meni su privukle paznju njegove usne i presrecna sam sto je to nasledila moja cera... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ništa posebno nisam zapazila, dječija zasljepljenost je bila kod mene...

Ali kasnije mi se svidio oblik očiju(kao srna) i Filip je to nasljedio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prva misao u vezi mm-a kad sam ga upoznala bila je "dobro je, ne sviđa mi se." :) :) :) No, ne lezi vraže, već sledeći put kad sam ga videla, potpuno sam odlepila na celu njegovu pojavu. Nekako je zračio ceo, ali pogled me je totalno oborio s nogu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prva misao u vezi mm-a kad sam ga upoznala bila je "dobro je, ne sviđa mi se." :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E to je ta hemija...g0105.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Па.... Шта знам ..'ОЧИ....Па све остало.---

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prva misao u vezi mm-a kad sam ga upoznala bila je "dobro je, ne sviđa mi se." :) :) :) No, ne lezi vraže, već sledeći put kad sam ga videla, potpuno sam odlepila na celu njegovu pojavu. Nekako je zračio ceo, ali pogled me je totalno oborio s nogu.

Phoenix, jesi li seti to udala za nekog ozloglašenog zavodnika, kada ti je prva misao bila to što si napisala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prva misao u vezi mm-a kad sam ga upoznala bila je "dobro je, ne sviđa mi se." :) :) :) No, ne lezi vraže, već sledeći put kad sam ga videla, potpuno sam odlepila na celu njegovu pojavu. Nekako je zračio ceo, ali pogled me je totalno oborio s nogu.

Jaoj, ni meni se moj na prvi pogled nikako nije dopao... Crvena karirana kosulja... Bljak! :lol:

A onda, ta njegova arogancija i nabedjenost, hladnokrvnost, nezainteresovanost i ja se zalepim kao cicak!

I sada peglam tu istu kosulju i pevam... :lol:

A i nekako je bas lepa :D:wub::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.