Moj savršeni muž

odgovora

Objavljeno

Mislim da je on onaj pravi, onaj o kome sam sanjala, mislim da...ponekad mislim ovako a ponekad bih ga zamenila nekim novim hihihi kad bi to tako moglo. A vi? Kakvi su vam muzevi?

Sladja26 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj je sasvim cool,opusten skroz,ponekad cak i previse :P Nije puno ljubomoran,elastican je u svemu,mogu reci da je on ona polovina koja meni nedostaje..sad sam u kompletu sa njim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz je Grk...i stvarno je ono sto sam zelela ceo zivot.Tacno mu fali ono sto ja imam od osobina,a meni ono sto on ima pa se lepo dopunjavamo.Naravno ima i mana,ali to je normalno...imam ih i ja.Nekad me istera iz takta,ali sve je to zivot...pa bas ga volim!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja mislim da se moj rodio samo za mene!!! :lol::P Ja sam baš takvog želela! A uvek sam govorila da se nikada neču udati. I, eto, zeznu me!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A uvek sam govorila da se nikada neču udati. I, eto, zeznu me!!!

"Nikad ne reci nikad"....i ja sam rekla da nikada ne bi mogla da zivim u Atini,pa vidi me gde sam!...ljubav je cudo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj nije ni najbolji ali nije ni najgori. Tu je negde zlatna sredina. U stvari, on je moja ''zlatna papuca'' i ne bih ga menjala! Malo me nervira sto je u nekim stvarima prek i ishitrn ali polako to resavam. Tvrdoglav je kao mazga i pomalo me nervira u nekim stvarima ali opet, volem ga zato sto je takav i moj! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam isto mislila da nikad necu pronaci nekog ko mi odgovara.ne da sam zadovoljna vec ne mogu da verujem sta sam ulovila:) mnogo fin covek , polu englez polu talijan, dobra kombinacija. retko me iznervira, pazljiv je i dopada mi se kako se ponasa sa bebom..i prema meni.. umetnik ko i ja, samo da ga ne ureknem.pre toga momci su mi bili sve neke budale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, muzic mi je............. predivan! Samo da tako i ostane, ja cu biti najsrecnija zena na svijetu! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muzic je najbolji na svetu celom!!!! :))) Volim ga najvise! Najsrecnija sam osoba sto sam ga pronasla! :lol::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

citam i primecujem sve pozitivno kuckate.....e to je lepooo

moj je samo moj i nek ostane tako :rolleyes:

a cik nek nesto napise ruzno :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz,pa ok je,skoro za sve,ali je jako tvrdoglav....Mozda smo se malo otudjili,ali

mislim da ce sve da se vrati na normalu....Volim ga puno,samo nije bas da je moj svet,onako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm...odakle da pocnem?Ja mog supruga poznajem 9 godina,od toga smo 8 god. bili u vezi a godinu dana smo u braku,sad cekamo naseg Luku za koji dan da se rodi :D Uz njega sam sve i svašta prošla,jako smo različiti,dok sam ja flegma,opuštena i smirena osoba,on je totalna suprotnost perfekcionista i impulsivan,tako da se savršeno dopunjujemo,ja mu hladim usijanu glavu ;) Inace volim kod njega što je samostalan,ništa mu nije teško po kući da uradi,da skuva,da uključi mašinu,opere sudove....tako da sam sve u svemu zadovoljna mada se ponekad osećam kao da smo stari penzionerski par,sto godina zajedno ali najbitnije je da nismo izgubili komunikaciju i interesovanje jedno za drugo,nadam se da bebac neće to promeniti kad nam se pridruži.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj mužić je divan, obožavam ga... nekad me iznervira pa mi dođe da poludim, ali sve brzo prođe... volim ga puno, puno, puno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao sto neko gore rece,nuje ni najbolji ni najgori...

Nije bas uvek dobar,ali nisam ni ja....

Volim ga puno,puno,puno...

I neka ostane samo moj! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dve potpune suprotnosti. Ali ja zbog njega oblacim kozne pantalone i sedam na motor, a on zbog mene odelo i kravatu.Ljubav je naravno prisutna, ali kompromis omogucava dobar brak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: moj muzic je predivan,nekada je malo zivcan a i ja sam,nema ko nije :P svaku zelju mi je ispunio,ljubomopran nije,naravno nisam ni ja,ja tesko pos´dnosim zivot u becu kuci su mi mama,tata i naravno maja draga sestricina za kojom crkavam,koju je nazalost moja sestra kucka moram tako da je nazovem otavila i odrekla je se.i onda ja molo pa kuci nikada mi nije zabranio odveze malog i mene ostanemo mesec dva onda nazat za bec i tako u krug...na to sam mu jako zahvalna jer reto koji bi sedeo sam bez zene i deteta a ja kuci da uzivam jer i jeste tako moja mama cuva unuka i uziva sa njim...VOLIM GA NAJVISE JER ME STVARNO RAZUME NARAVNO I JA NJEGA :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao,pa da je bolji ne bi valjao! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najboolji na svetu...nezan,pazljiv,uvek mi pomogne,dusica moja,mislila sam da se nikad necu udati ali kad sam njega upoznala znala sam da je to ono...sto sam cekala godinama.Za ove tri godine koliko smo u braku,sve savrseno funkcionise,volimo se kao i prvog dana...,samo neka tako i ostane!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pu-pu da ga ne urocim al super je! Drugi je svet, druga kultura, drugi mentalitet i meni to pase. Od mene cini bolju osobu, uz njega sam finija, mirnija, prava dobrica :lol: . On je jing za moje jang! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

na zalost,ja ne mogu sa vama da podelim lepo misljenje o svom partneru.naime ,iz jedne divne osobe nastala je bar za mene neka druga totalno nepoznata osoba.Dok sam bila trudna bila je to najdivnija osoba barem za mene.Da ne gnjavim puno imala sam visoko rizicnu trudnocu i jedva iscupala zivi glavu.Hvala bogu i bebiron i ja smo dobro.Da se vratim na poentu,nakon mesec dana moj muz me je prevario sa duplo mladjom osobom,kad mi je bio najpotrebniji nije ga bilo.Kad sam saznala sve se srusilo u trenutku,jos uvek me boli istim intezitetom.On je tu vezu prekinuo i sada trazi oprostaj.Nikada necu oprostiti a ni zaboraviti,znam da mozda nije ljudski ali ne mogu.Jos uvek smo zajedno ali ja sam tu samo zbog bebirona.jako sam tuzna i ogorcena i ne znam kako dalje. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

na zalost,ja ne mogu sa vama da podelim lepo misljenje o svom partneru.naime ,iz jedne divne osobe nastala je bar za mene neka druga totalno nepoznata osoba.Dok sam bila trudna bila je to najdivnija osoba barem za mene.Da ne gnjavim puno imala sam visoko rizicnu trudnocu i jedva iscupala zivi glavu.Hvala bogu i bebiron i ja smo dobro.Da se vratim na poentu,nakon mesec dana moj muz me je prevario sa duplo mladjom osobom,kad mi je bio najpotrebniji nije ga bilo.Kad sam saznala sve se srusilo u trenutku,jos uvek me boli istim intezitetom.On je tu vezu prekinuo i sada trazi oprostaj.Nikada necu oprostiti a ni zaboraviti,znam da mozda nije ljudski ali ne mogu.Jos uvek smo zajedno ali ja sam tu samo zbog bebirona.jako sam tuzna i ogorcena i ne znam kako dalje. :(

Ni ne treba da oprostis, a ni da zaboravis!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ne treba da oprostis, a ni da zaboravis!

sigurno da si u pravu,jos razmisljam kako sad da sredim svoj zivot

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sigurno da si u pravu,jos razmisljam kako sad da sredim svoj zivot

Verujem da su bol i razocarenje ogromni... Moras hladne glave da odlucis sta je najbolje za tebe i da se ti sredis. Ali samo kako tebi odgovara. I nemoj da razmisljas kako nije ljudski sto ne mozes da oprostis, ono sto ti se dogodilo nije ljudski. Nemoj sebe da krivis sto se tako osecas,, to je sasvim normalna reakcija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iz iskustva znam da zena moze da dubi na trepavicama i zonglira sa lavovima u iso vreme a da je muz prevari ako on tako odluci. Pitanje je da li trebas nastaviti zajednicki zivot sa njim samo zbog deteta ili okoline? Da li zelis da imas prividno skladan brak i porodicni dom ili zelis da tvoje dete gleda osmeh na tvom licu? Ovo sto ti se dogodilo nije nimalo prijatno, rana je isuvise sveza i boli, kao da ti neko stavlja so na ranu ali da moras da nastavis dalje-moras! Nije lako ali moras iz ove borbe izaci jos snaznija i hrabrija i znaj, kako god da odlucis na kraju dugog puta te ceka sreca kakvu zasluzujes!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle 10 godina poznanstva,ja stvarno mogu reci puno stvari o muzu, i dobrog i loseg.

A jos uvek ga volim, taj osecaj je uvek bio prisutan, sta god nam se desavalo. I uvek samosecala da me voli, mozda na neki muski nacin, ali me voli i bitna sam mu.

Ali i posle toliko vremena se bojim da ce me prevariti, ne napustiti jer to ne bi hteo, ali da me prevari... ne znam...mislim da ne bih mogla oprostiti. Rekla sam mu da me vise ne zanima proslost, nek je bilo sta je bilo, mada bi me bolelo da saznam nesto lose, ali od trenutka kada kazes DA, posle toliko zajednickih momenata, nemoj da se usudis jer bi me mozda slomio a mozda bih ja tebe slomila.

Bilo nam je lepo u vezi 7 i po godina. U braku smo tek mesec dana, sasvim druga stvar, videcemo kako to funcionise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.