Moj savršeni muž

odgovora

Objavljeno

moj spava,hrce ne dao bog.ja pazim dete,da ga ne probudi jedva sam ga uspavala

I moj ponekad hrče. Ume to da bude nezgodno kad i bebac spava u istoj sobi :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM je u cetvrtak izasao ranije sa posla da proveri gde sam ja...sve mi je to smesno... :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM je u cetvrtak izasao ranije sa posla da proveri gde sam ja...sve mi je to smesno... :D :D :D

Divan muž ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divan muž ;)

Mislis da je divan? Smesan jeste...i moj je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislis da je divan? Smesan jeste...i moj je...

Naravno da jeste :) vidiš kako brine ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno da jeste :) vidiš kako brine ;)

Hahahaha :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A moj me jednom pitao sto se ja za svaki nas izlazak- i dnevni i vecernji doterujem, a po kuci nosim trenerice :blink: Pa dobro, dal cu u crnu mini haljinu da se utegnem i kupatilo da ribam?! <_< Najsmesnije je sto kad me je to pitao nije se bio sisao poduze vreme i ko Robinzon Kruso je izgledao, pa sam ga ucutala pokazivanjem reprezentativnog mu lika u ogledalu :lol: Nije se otad bunio na moje doterivanje!

E jos jednom kad je nasao zamerku kombinaciji koju sam kupila za vencanje ja sam opet izasla i kupila najskuplju haljinu koju nista jos cenom ne moze da mi presisa. I na kraju sam na vencanje ipak nosila onu prvu kombinaciju, a haljinu, naravno, i nju zadrzala, da se nadje :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz je zakleti grobar..

"Glory to United.." I strastveni navijac Manchester United-a..

Sportski tip..

Fudbaler..

Nepusac..

4 godine je zeleo da mi napravi bebu.. :D I eto, poslo mu je za rukom.. :D

Prosao ko bos po trnju da bi me smuvao..

Meni najlepsi na svetu.. :wub:

Sa najlepsim okicama kupinicama.. :wub:

Ume da me izbaci iz takta kao niko..

Mirise i na bebu i na sex..

Ponekad najveci balavac na svetu, cini mi se..

Najlepse pravi puding, spagete i pizzu.. :rolleyes: mljac!

Nezan..

Romantican..

Strastven..

Uporan..

Ljubomoran..

Voli da mi daje poklone..

Svaki dan govori kako me voli najvise na svetu i da sam mu jedina..

Svaki dan mu govorim kako ga volim najvise na svetu i kako mi je jedini..

..Ljubomorno cuvamo nase malo carstvo u kome smo bebac, on i ja.. Zasad samo nas troje.. :wub: :wub: :wub:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja mislim da se moj rodio samo za mene!!! :lol::P Ja sam baš takvog želela! A uvek sam govorila da se nikada neču udati. I, eto, zeznu me!!!

Isto to :) zajedno smo od 29.februara 2004. (od svih dana u 4 godine mi smo izabrali bas taj jedan da se sretnemo :) ) stariji je od mene 6.5 godina i ni nalik mom "tipu" muskarca u fizickom smislu. Nije ljubomoran, posesivan ni razmazen. Ume i hoce da uradi apsolutno sve kucne poslove, duhovit je i sposoban. A sad kad smo u drugom stanju me jednostavno odusevljava :) ne bih ga menjala ni za sta na svetu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz je zakleti grobar..

"Glory to United.." I strastveni navijac Manchester United-a..

Sportski tip..

Fudbaler..

Nepusac..

4 godine je zeleo da mi napravi bebu.. :D I eto, poslo mu je za rukom.. :D

Prosao ko bos po trnju da bi me smuvao..

Meni najlepsi na svetu.. :wub:

Sa najlepsim okicama kupinicama.. :wub:

Ume da me izbaci iz takta kao niko..

Mirise i na bebu i na sex..

Ponekad najveci balavac na svetu, cini mi se..

Najlepse pravi puding, spagete i pizzu.. :rolleyes: mljac!

Nezan..

Romantican..

Strastven..

Uporan..

Ljubomoran..

Voli da mi daje poklone..

Svaki dan govori kako me voli najvise na svetu i da sam mu jedina..

Svaki dan mu govorim kako ga volim najvise na svetu i kako mi je jedini..

..Ljubomorno cuvamo nase malo carstvo u kome smo bebac, on i ja.. Zasad samo nas troje.. :wub: :wub: :wub:;)

PREDIVNO!!!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM je u cetvrtak izasao ranije sa posla da proveri gde sam ja...sve mi je to smesno... :D :D :D

Micika blago tebi,moj uopste nije ljubomoran,ili mozda ne pokazuje to....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz je zakleti grobar..

"Glory to United.." I strastveni navijac Manchester United-a..

Sportski tip..

Fudbaler..

Nepusac..

4 godine je zeleo da mi napravi bebu.. :D I eto, poslo mu je za rukom.. :D

Prosao ko bos po trnju da bi me smuvao..

Meni najlepsi na svetu.. :wub:

Sa najlepsim okicama kupinicama.. :wub:

Ume da me izbaci iz takta kao niko..

Mirise i na bebu i na sex..

Ponekad najveci balavac na svetu, cini mi se..

Najlepse pravi puding, spagete i pizzu.. :rolleyes: mljac!

Nezan..

Romantican..

Strastven..

Uporan..

Ljubomoran..

Voli da mi daje poklone..

Svaki dan govori kako me voli najvise na svetu i da sam mu jedina..

Svaki dan mu govorim kako ga volim najvise na svetu i kako mi je jedini..

..Ljubomorno cuvamo nase malo carstvo u kome smo bebac, on i ja.. Zasad samo nas troje.. :wub: :wub: :wub:;)

UH!Kako je to lepo......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mene moj muž stvarno retko iznervira da poludim, ali sad je uspeo... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mene moj muž stvarno retko iznervira da poludim, ali sad je uspeo... :angry:

Uspe i moj ponekad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta da kupim muzu za godisnjicu braka koja je sad 23.aprila? Uopste nemam ideju. Ima li neka zanimljiv predlog?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta da kupim muzu za godisnjicu braka koja je sad 23.aprila? Uopste nemam ideju. Ima li neka zanimljiv predlog?

Micika težak zadatak...možda neki dobar kožni kaiš!

A MM je od mene stariji nepunih 16 god. ali mu niko nebi dao te godine :P ,izgleda 10-tak god mlađe...i opasno je zgodan......i da ja ga obožavam...jer je divan :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta da kupim muzu za godisnjicu braka koja je sad 23.aprila? Uopste nemam ideju. Ima li neka zanimljiv predlog?

Ja sam mm-u poslednje narucila kopce za manzetne sa otiscima prstiju i ugraviranim imenom nase curice. Inace kod njega uvek pali garderoba za posao tipa kosulje, kravate, kais, dobar sat, bilo sta za fudbal, parfem ili set kozmetike, zezalice za njegove gadgete- IPod, mobilni... Zavisi od coveka- koja su mu interesovanja, dal ima hobi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MOJA SRECA,MOJA LJUBAV,MOJ NAJBOLJI PRIJATELJ I ZBOG SVEGA TOGA JE ZASLUZIO DA BUDE TATA MOJE BEBE! NAJDIVNIJI COVEK NA SVETU,VOLIM GA DO NEBA.ZAJEDNO SMO VISE OD 6 GODINA I IDALJE JE SUPER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZNAM DA SMO I MI NEKADA TESKE I DA IMAMO SVOJE MOMENTE, NO NE KAO ONI ! MOJ MUZ UME DA BUDE SUPER , POMAZE U KUCI , SREDI , CUVA DECU , ALI SAMO KAD ON TO MOZE CITAJ -- HOCE. MEDJUTIM , IMA PRAVO NA SVOJE KAO IH ON ZOVE FILTERE , SPORT I SLICNO KAO I TRENUTKE ODLASKA OD KUCE KAD MI JE NAJPOTREBNIJI , JER PUNO RADI , A JA SEDIM HAHAH CEO DAN! A JA ONDA OSTANEM SAMA SA DVOJE DECE PA NE ZNAM STA CU PRE.TRENUTNO NEMAM PRAVA NA SVOJE FILTERE POSTO IMAMO MALU BEBU O KOJOJ NARAVNO MAMA VODI NAJVISE RACUNA JER I DOJIM I SVE TO --- NIKO KAO MAMA!!A GDE JE RUCAK SUDOVI SREDJIVANJE KUCE VES PEGLANJE I SLICNO O TOME I DA NE PRICAM.

IPAK ZNAM DA IMA I GORIH PRICA I SITUACIJA PA NECU MNOGO DA SE ZALIM.VOLIM GA NARAVNO SA SVIM NJEGOVIM MANAMA I VRLINAMA ZAJEDNO SMO OD 1996 . ZNAMO SE U PRSTE.

ETO KAO MI SMO NEKA ZLATNA SREDINA ALI MI JE LAKSE KAD SAM VAM SAD OVO SVE REKLA.POZDRAV ZENEEEE , MAJKE SUPRUGE SNAJE SVEKRVE TETKE STRINE UJNE!!!VERUJTE MI SVI SU ISTIIII ,ODLUCUJU NIJANSE!!NO IPAK NE MOZEMO BEZ NJIH!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz je najveci namcor na svetu :rolleyes: i moj najbolji prijatelj.Zajedno smo 13god,a u braku 2 i nikada se nismo posvadjali,a skroz smo razliciti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Micika blago tebi,moj uopste nije ljubomoran,ili mozda ne pokazuje to....

ma sta blago...bookica to tako gusi zeno.!!!uzivaj sto nije ljubomoran!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz nije idealan i ima mana ali ga ne bih menjala ni za koga na svetu! Najbitnije mi je sto voli mene i nasu cerku a ostalo se da srediti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svakako porazgovarajte i ne odustajte lako od vašeg zajedničkog života. Fenix, imaš moju podršku i javi nam kako je bebac i kako se ti sada osećaš. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz mi je juce dokazao da je najgluplja osoba koju sam ikada upoznala.Juce smo se dogovorili da mene i Ogija ostavi kod moje mame a on da odnese kompjuter u servis i da preda zahtev u SUP-u.Otisao covek,nije ga bilo 2 sata.Dolazi on i kaze da je kompjuter popravljen a da je za zahtev cekao sat i po i da treba da se napise molba.Umesto da u knjizari preko puta kupi papir i olovku i napise tu molbu i preda da ne ceka vise,on se vratio ja da mu napisem!Posle toga smo otisli zajedno,ja da sedim u kolima posto parking ne moze da se produzi!I opet sam ga cekala skoro sat vremena,onaj radnik iz parking servisa je sto puta prosao pored mene!Toliko me je iznervirao da sam poludela!I plus to sto je prosle godine zapeo da kupi novi mobilni koji sa sobom ne nosi!Znaci ako nije kuci,a zatreba mi,dobicu ga sutra!I o svemu moram da razmisljam umesto njega:da li je poneo licnu kartu,vozacku dozvolu,saobracajnu,pare...i da pogledam da li je obuo nove carape posto su one kod njega za jednokratnu upotrebu-ujutru ih obuje,popodne pocepane!I umesto da spava u pidzami ili u donjem vesu on spava u onome sto nosi tokom dana!Sta da radim,cuvam dve bebe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz mi je juce dokazao da je najgluplja osoba koju sam ikada upoznala.Juce smo se dogovorili da mene i Ogija ostavi kod moje mame a on da odnese kompjuter u servis i da preda zahtev u SUP-u.Otisao covek,nije ga bilo 2 sata.Dolazi on i kaze da je kompjuter popravljen a da je za zahtev cekao sat i po i da treba da se napise molba.Umesto da u knjizari preko puta kupi papir i olovku i napise tu molbu i preda da ne ceka vise,on se vratio ja da mu napisem!Posle toga smo otisli zajedno,ja da sedim u kolima posto parking ne moze da se produzi!I opet sam ga cekala skoro sat vremena,onaj radnik iz parking servisa je sto puta prosao pored mene!Toliko me je iznervirao da sam poludela!I plus to sto je prosle godine zapeo da kupi novi mobilni koji sa sobom ne nosi!Znaci ako nije kuci,a zatreba mi,dobicu ga sutra!I o svemu moram da razmisljam umesto njega:da li je poneo licnu kartu,vozacku dozvolu,saobracajnu,pare...i da pogledam da li je obuo nove carape posto su one kod njega za jednokratnu upotrebu-ujutru ih obuje,popodne pocepane!I umesto da spava u pidzami ili u donjem vesu on spava u onome sto nosi tokom dana!Sta da radim,cuvam dve bebe!

U prevodu -PA STA BI ON BEZ TEBE!!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.