Moj savršeni muž

odgovora

Objavljeno

A šta da ti pričam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne znam sta da kazem za svoje cudo od muza...

Jos ne mogu da verujem da takvo musko postoji.

Sta je sve u zivotu prosao, i opet je uvek nasmejan, pun ljubavi i razumevanja.

Pomaze po kuci, uredan je, vredan, radan... Gde god da ide vodi i mene... Nema nikad ono "e znas ja danas idem sam"... Samo ako ja zelim da ostanem kuci, onda ostajem...

Dovoljno da prodjemo pored nekog izloga i da kazem da je nesto lepo, odmah spominje sledecu platu i da ce videti da mi da da to kupim.

Pre jedno pola godine je izgubio majku, sestra i on su ostali sami, ali ni ta tuga ga nije sprecila da uvek bude nasmejan i pozitivan za mene.

I sad kad sam ovako trudnicki zaobljena xD koliko mi samo puta kaze da sam sexy i najzgodnija mama.. Prosto prija :)

Jednostavno, osecam tu ljubav... I ako mi stalno govori kako me voli, kako sam mu sve na svetu, ja mislim da za tim nema potrebe, jer delima i postupcima to dokazuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muž je pravi dobri muškarac, sa svim i dobrim i lošim što to nosi. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm je obrazovan, smiren, tolerantan, jako vredan, nezan muskarac. Stalno smo zajedno, voli prijatnu porodicnu atmosferu, voli da se mazimo, stalno mi tepa i bas me voli :wub::wub::wub:

Sto moja mama kaze, ajd' smo smo te mi stalno mazili, nego si se tako i udala :lol: ! Jako ga cene i postuju moji roditelji, sto meni jako puno znaci.

Sve mi je dozvoljeno (osim da odem kod mame na vikend :lol: ). Ne znam da li smo dva puta spavali odvojeno za ove tri godine...

On je izuzetno realan i pravican, on je neko ko me naucio i uci mnogim stvarima u zivotu. Tesi me, hrabri, podrzava... nije mu lako sa mnom, znaci, hrabar je :D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ponekad imam osecaj da sam se mnoooogo udaljila od muza. Nekako mi se cini da se sve ali bas sve promenilo posle mog drugog porodjaja. I moram vam priznati da nemam vremena za njega i da mi je krivo zbog toga. Sad ce me neko pitati sta cinim da to promenim? Ucinila bih ja mnogo toga ali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ponekad imam osecaj da sam se mnoooogo udaljila od muza. Nekako mi se cini da se sve ali bas sve promenilo posle mog drugog porodjaja. I moram vam priznati da nemam vremena za njega i da mi je krivo zbog toga. Sad ce me neko pitati sta cinim da to promenim? Ucinila bih ja mnogo toga ali...

...ali....

Ono ali,uvek sreću kvari..... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pošto je naslov teme MOJ SAVRŠENI MUŽ, onda da i ja dodam nekoliko redaka. Mm je upravo takav, izgleda netipičan muškarac, a za sve je zaslužna njegova majka. Iako je jedinac nije razmažen, voli da usisava i kuva ručak, takođe sa ocem vrši sitne popravke po stanu, dosta je kreativan, pa je uz moju pomoć naravno oslikao i okrečio sobu našeg Mihajla. Od kada sam po drugi put trudna sve radi po kući i oko Mihajla, mada za tim nema toliko potrebe, jer meni trudnoća nije teška. Veoma je nežan, svaki trenutak koristi da me poljubi, zagrli, ma samo da me pomazi po kosi... :wub: Veoma je uredan i pedantan, iza sebe uvek ostavi čisto kupatilo, da se i ja sam zaprepastim kako ima taj osećaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je on onaj pravi, onaj o kome sam sanjala, mislim da...ponekad mislim ovako a ponekad bih ga zamenila nekim novim hihihi kad bi to tako moglo. A vi? Kakvi su vam muzevi?

Ne bih ga menjala ni za koga... Samo on ostali me ne interesuju... Obozavam ga... To je moj mali najlepsi meda... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM me je prijatno iznenadio - prvi put u zivotu sam ga vidjela da place ... Plakao je kao malo dijete kada su me izveli iz radjaone a kada su prilazili vratima radjaone da se pozdravim sa svojima i da vide bebu poceo je da place na sav glas, da me grli i ljubi i govori koliko voli. Naseg sina je gledao sa tolikim odusevljenjem a ja sam u njegovim ocima, na zalost TEK SADA vidjela koliko je u dusi krhak i osjecajan.

Gleda me nekako drugacije, grli me drugacije ... njeznije, osjecajnije, sa toliko ljubavi da sam pomislila da sam u bajci. Tek sada vidim koliko ga volim i koliko mi znaci!

Nasoj bajci zamalo nije dosao kraj i to noc pred moj izlazak iz bolnice. Kao i svako "musko" proslavio je rodjenje djeteta i noc pred moj izlazak opet izadje sa nekim ljudima koje nije dugo vidio pa da ih pocasti. Nije mnogo pio i kada je razvozio kolege kuci, na auto-putu se pri OGROMNOJ brzini zapuca u kamion tj kamion se krenuo ubacivati u njegovu traku dok ga je preticao. Prozor na vratima se komletan rasuo po njemu, kazu da se okretao na cesti 15-ak puta (ne prevrtao nego "zaplesao je auto). Pravo je cudo da su ostali zivi!!!

Dozivjela sam pravi šok, kroz glavu su mi se motale samo crne misli, pri pomisli da sam mogla da ga izgubim u najradosnijem periodu sva se stresem ..... valjda mi je zbog toga mlijeko nadoslo tek juce ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nani, nadam se da će te ta ljubav i nežnost čuvati zauvek. Ajde vreme je da i ti malo budeš srećna sa mužem. Nemoj više da ga kinjiš :D;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pošto je naslov teme MOJ SAVRŠENI MUŽ, onda da i ja dodam nekoliko redaka. Mm je upravo takav, izgleda netipičan muškarac, a za sve je zaslužna njegova majka. Iako je jedinac nije razmažen, voli da usisava i kuva ručak, takođe sa ocem vrši sitne popravke po stanu, dosta je kreativan, pa je uz moju pomoć naravno oslikao i okrečio sobu našeg Mihajla. Od kada sam po drugi put trudna sve radi po kući i oko Mihajla, mada za tim nema toliko potrebe, jer meni trudnoća nije teška. Veoma je nežan, svaki trenutak koristi da me poljubi, zagrli, ma samo da me pomazi po kosi... :wub: Veoma je uredan i pedantan, iza sebe uvek ostavi čisto kupatilo, da se i ja sam zaprepastim kako ima taj osećaj.

Ostavi čisto kupatilo...ne verujem dok ne vidim..ti tipovi su kao vanzemaljci, o njima se priča ali ih niko nije video. :lol: Svaka ti čast ako si baš ti imala taj susret treće vrste. :D

Mm je sličan tvom, samo je razlika kod kupatila :) ti sitni znakovi pažnje puno znače, naročito kad me pomazi po glavi ja se sva rastopim, osećam se sigurno, maženo i paženo. Verujem da si baš baš zaljubljena u njega, želim i tebi i sebi da se osećamo ovako :wub: i za 50 godina i da budemo kao one bakice koje idu pod ruku sa dekicama i uživaju u emocijama do kraja života. :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM me je prijatno iznenadio - prvi put u zivotu sam ga vidjela da place ... Plakao je kao malo dijete kada su me izveli iz radjaone a kada su prilazili vratima radjaone da se pozdravim sa svojima i da vide bebu poceo je da place na sav glas, da me grli i ljubi i govori koliko voli. Naseg sina je gledao sa tolikim odusevljenjem a ja sam u njegovim ocima, na zalost TEK SADA vidjela koliko je u dusi krhak i osjecajan.

Gleda me nekako drugacije, grli me drugacije ... njeznije, osjecajnije, sa toliko ljubavi da sam pomislila da sam u bajci. Tek sada vidim koliko ga volim i koliko mi znaci!

Nasoj bajci zamalo nije dosao kraj i to noc pred moj izlazak iz bolnice. Kao i svako "musko" proslavio je rodjenje djeteta i noc pred moj izlazak opet izadje sa nekim ljudima koje nije dugo vidio pa da ih pocasti. Nije mnogo pio i kada je razvozio kolege kuci, na auto-putu se pri OGROMNOJ brzini zapuca u kamion tj kamion se krenuo ubacivati u njegovu traku dok ga je preticao. Prozor na vratima se komletan rasuo po njemu, kazu da se okretao na cesti 15-ak puta (ne prevrtao nego "zaplesao je auto). Pravo je cudo da su ostali zivi!!!

Dozivjela sam pravi šok, kroz glavu su mi se motale samo crne misli, pri pomisli da sam mogla da ga izgubim u najradosnijem periodu sva se stresem ..... valjda mi je zbog toga mlijeko nadoslo tek juce ....

Aman ženo, hvala bogu da je sve kako treba ispalo na kraju! Sigurno ga je i to malo drmnulo da otvori oči na ono šta si mu ti i koliko mu značiš i ti i vaša dečica. Tek kad postoji mogućnost da osetimo gubitak, osetimo šta nam u stvari znači taj neko. Tako da možda to neko vaše neslaganje je rezultat dugog zajedničkog uljuljkanog života, a vidiš da kada se desi pravi problem postajete svesni da ste jedno drugom polovina bez koje se ne ide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nani dobro je da sve sve na kraju srecno zavrsilo, zato sad uzivajte u vasem bebcu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nani, drago mi je zbog tebe i tvog muža, čuvajte bebicu ii uživajte. Sve najbolje! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nani uzivajate u sreci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nani, nadam se da će te ta ljubav i nežnost čuvati zauvek. Ajde vreme je da i ti malo budeš srećna sa mužem. Nemoj više da ga kinjiš :D;)

Aman ženo, hvala bogu da je sve kako treba ispalo na kraju! Sigurno ga je i to malo drmnulo da otvori oči na ono šta si mu ti i koliko mu značiš i ti i vaša dečica. Tek kad postoji mogućnost da osetimo gubitak, osetimo šta nam u stvari znači taj neko. Tako da možda to neko vaše neslaganje je rezultat dugog zajedničkog uljuljkanog života, a vidiš da kada se desi pravi problem postajete svesni da ste jedno drugom polovina bez koje se ne ide.

Nani dobro je da sve sve na kraju srecno zavrsilo, zato sad uzivajte u vasem bebcu!!!

Nani, drago mi je zbog tebe i tvog muža, čuvajte bebicu ii uživajte. Sve najbolje! :)

Nema izvlakuse na podivljale hormone :D

I meni je drago sto je sve tako ispalo, nadam se da sada stupa period malog razumjevanja izmedju nas

odo sada da se scucurim kraj njega .... i malo uzivam

thn ... kiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM me je prijatno iznenadio - prvi put u zivotu sam ga vidjela da place ... Plakao je kao malo dijete kada su me izveli iz radjaone a kada su prilazili vratima radjaone da se pozdravim sa svojima i da vide bebu poceo je da place na sav glas, da me grli i ljubi i govori koliko voli. Naseg sina je gledao sa tolikim odusevljenjem a ja sam u njegovim ocima, na zalost TEK SADA vidjela koliko je u dusi krhak i osjecajan.

Gleda me nekako drugacije, grli me drugacije ... njeznije, osjecajnije, sa toliko ljubavi da sam pomislila da sam u bajci. Tek sada vidim koliko ga volim i koliko mi znaci!

Nasoj bajci zamalo nije dosao kraj i to noc pred moj izlazak iz bolnice. Kao i svako "musko" proslavio je rodjenje djeteta i noc pred moj izlazak opet izadje sa nekim ljudima koje nije dugo vidio pa da ih pocasti. Nije mnogo pio i kada je razvozio kolege kuci, na auto-putu se pri OGROMNOJ brzini zapuca u kamion tj kamion se krenuo ubacivati u njegovu traku dok ga je preticao. Prozor na vratima se komletan rasuo po njemu, kazu da se okretao na cesti 15-ak puta (ne prevrtao nego "zaplesao je auto). Pravo je cudo da su ostali zivi!!!

Dozivjela sam pravi šok, kroz glavu su mi se motale samo crne misli, pri pomisli da sam mogla da ga izgubim u najradosnijem periodu sva se stresem ..... valjda mi je zbog toga mlijeko nadoslo tek juce ....

Eto, sve je dobro kad se dobro svrsi. :) Bitno da ste vi zivi i zdravi i da su vam decica tu sa vama, a ljubav- gde je jednom postojala sigurno ima nacina da se opet probudi gde god da je usnula ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislim da je mm savrsen za mene!!!

on je jednostavno moja druga polovina. nije tip muskarca koji radi po kuci ali i ja nisam zena koja bi to zelela. naravno ima i on svoje poslove, koje je sam sebi nametnuo i ispadose to njegovi poslovi. od kako sam se porodila pre vise od dve god ves-masina-susilica to je njegovo. ne znam da li dve masine mesecno ja prostrem da se suse. oko standardnog spremanja stana je tipican muskarac koji to inace ne radi-10x pedantniji od mene. svaka sitnica mora biti idealna.. a inace je od trojice braca jedini koji nikad nista nije radio tipa po stanu.. u kuhinju mi se ne mesa i to stvarno obozavam, nije zahtevan i uvek mu se sve svidja..

volim sto me toliko voli, volim sto je pun paznje i neznosti. nije muskarac koji poklanja skupe poklone. sta mi treba idem pa kupujem sama. on se brine za sitnice.. uvek je tu za mene, za dete.. zeli puno dece, kao i ja i nadam se da cemo uspeti i imati mogucnosti za to!!!

i na kraju da napomenem, da sam srecna sa njim i verujem da je to vecno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj suprug je najdivnije i najplemenitije bice na svetu,ali naravno samo u mojim ocima.Potpuno sam svesna svih njegovih mana i vrlina,i obozavam ga bas takvog kakav je.Naravno pokusavam malo da korigujem njegovu licnost prema meni,ali to mi nekako ne uspeva.Svakim danom ga volim sve vise,nikad manje,nikad isto.Moj dragi je za mene savrseno bice,sa hiljadu mana i sitnica koje mi kod njega smetaju.Volim ga jer je on taj pravi,znam to,jer to svaka zena naprosto oseti.Sigurna sam u njegovu ljubav,jer mi je na hiljadu nacina dokazao da me voli.Inace vasi za strogog ozbiljnog muskarca,ali u mojim ocima i mom srcu je jedno veliko dete.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz je za mene SAVRSEN, ima mana svesna sam ih al se nekako vrline vise isticu...Jednostavno kod njega nebi nista menjala volim ga takvog kakav je, bori se za svoju porodicu, oko deteta mu nista nije tesko, kupa je, hrani, uspavljuje, i uvek je tu sta god mi treba, kad se posvadjam sa njegovima on je uvek na mojoj starani bila ja u pravu ili ne...Tako da je no moj savrseni muzic :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od prvog dana sam shvatila da je on moja druga polovina. Dugo nisam mogla da poverujem u svoju srecu da sam ga nasla. Od tada ga dobro cuvam i nikome nedam! I on mene mazi i pazi :wub: svaki trenutak koristimo za razmenu neznosti, makar i preko telefona...stalno mi poklanja neke sitnice poput cokoladica...kad me poljubi i dodirne mi kosu ili ledja sva zatreperim kao i prvi put...i kao otac je jako brizan i nezan... "on je moja bubav najveca na celom s'etu" :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM je toliko savrsen da sam sve zivo napustila zbog njega :lol: ! Inace ima i on svojih mana, ali nekako se snalazimo. Najveca mu je ta sto je grlat, pa ljudi misle da se svadja sa njima kada se unese u pricu (kupicu mu prigusivace)! Uglavnom, nikad necu zaboraviti period posle porodjaja kada je uzeo godisnji i mjesec dana bio sa mnom i bebacom, moje je bilo samo da je nahranim i okupam, sve ostalo je on radio i presvlacio, i nosao nocu i danju, masirao joj stomacic... Meni je samo govorio "Spavaj!", sto ja nisam mogla. Sve u svemu, jedno divna osoba koje ima zivaca za stvorenje poput mene! Volim ga skoro najvise na svijetu (ipak je cera na prvom mjestu :D )! Ma cim je mene ozenio i jos me trpi, savrsen je da svrseniji ne moze biti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"...I istog trena vredim kao hiljadu žena, jer njemu sam lepa i jaka ko stena, i kad me grli, znam da sve je u redu, čovek je čaroban... Sve moje mrakove u proleće boji, od kad me voli ja uspravno stojim, i njemu ja sam dobra, baš kakva jesam, čovek je čaroban!..." :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"...I istog trena vredim kao hiljadu žena, jer njemu sam lepa i jaka ko stena, i kad me grli, znam da sve je u redu, čovek je čaroban... Sve moje mrakove u proleće boji, od kad me voli ja uspravno stojim, i njemu ja sam dobra, baš kakva jesam, čovek je čaroban!..." :wub:

Pre par minuta sam čula ovu pesmicu, sad je pevušim...baš je slatka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da mogu napisala bih mu pesmu, ali i ovako moze jer je stvarno tako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.