Mršavljenje u trudnoći

odgovora

Objavljeno

Izvini, mozda sam se lose izrazila, ne znam da li na forumu postoji posebna tema o tome na forumu, ego sam mislila da generalno citas o tome :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ipak za neku posebnu dijetu u trudnoci je potrebna konsultacija strucne osobe, a mislim isto da je dovoljno da se zdravo  hranis i ne preterujes sa testeninom i slatkisima, isto tako setnje duge u prirodi ce dobrodoci, unos vitamina c kroz voce.  Tek sad vidim da imas problem sa stitnom , vec je jedna clanica pisala o posebnoj vrsti ishrane, pogledaj zadnje postove u temi vto.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mama Mina, pa vidim ja ne mogu da nađem, nego se inače slabije snalazim po forumu, pa mislim zbog toga :D

Venera, hvala, pogledala sam sad. Zanimljivo je, nisam do sad čula za tu teoriju vezanu za ishrani i štitnu. Do sad su mi uglavnom ljudi pričali o orahovači i oblogama od crvenog luka, ali nisam pokušavala ni jedno ni drugo. Mada ja namam hašimota, meni su antitela bila dobra, ali su mi hormoni varirali (TSH od 4 do 8), al eto zatrudnela sam bez terapije (dobila sam je tek kad sam saznala), sa ne baš mnogo ni truda, a iskreno uvek sam mislila da ću imati problema, i bukvalno se desi tako kad se čovek najmanje nada :) I sama sam razmišljala da lepo sledeći put na kontroli pitam lekara ili da mi kaže nešto konkretno ili da me uputi kod nutricioniste, nego sam nestrpljiva čekajući sledeću kontrolu, pa rekoh da potražim po internetu :)

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima.

Ima li neko iskustva sa anti-kandida dijetom. Ja sam pre tri nedelje ušla u drugo tromesečje i saznala da imam kandidu i od tad sam na nekom režimu bez ugljenih hidrata. Za to vreme sam smršala 3kg, koliko sam u prvom tromesečju i dobila. Ponestaje mi ideja za jelovnik pa je svaka pomoć dobro došla. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima.

Ima li neko iskustva sa anti-kandida dijetom. Ja sam pre tri nedelje ušla u drugo tromesečje i saznala da imam kandidu i od tad sam na nekom režimu bez ugljenih hidrata. Za to vreme sam smršala 3kg, koliko sam u prvom tromesečju i dobila. Ponestaje mi ideja za jelovnik pa je svaka pomoć dobro došla. :) 

leia dobro dosla :) pisi na temi drugi trimestar mozda neko tamo moze da pomogne. 

ovde vec dugo nema nikog.

Leia voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.