Sterilitet kod muskaraca

odgovora

Objavljeno

Azospermija

Ova tema uopste nije aktivna, a tako se malo moze cuti o tome i informisati. 

MM i ja smo se upravo susreli sa tim. Da li bi neko podelio svoje iskustvo sa ovom temom i da li ima srecnih parova koji su postali roditelji sa ovom dijagnozom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svako iskustvo ce mi jako znaciti da se sto bolje upoznamo sa tematikom.

Jako je tesko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Azospermija

Ova tema uopste nije aktivna, a tako se malo moze cuti o tome i informisati. 

MM i ja smo se upravo susreli sa tim. Da li bi neko podelio svoje iskustvo sa ovom temom i da li ima srecnih parova koji su postali roditelji sa ovom dijagnozom?

Zdravo, ja se mogu pohvaliti sinčićem koji će napuniti za par dana 9 meseci. Mm je imao azospermiju i verujem koliko vam je teško. I ja sam kopala po internetu i tražila informacije, čitala iskustva... Sada, kada ga gledam uopšte nemam osećaj da smo se toliko borili sem, sve  mi to deluje kao neki loš san, sa pozitivnim ishodom

Nisam se oglašavali na forumu u toku pripreme i procesa... tek kada sam ostala trudna, želela sam da ostavim trag ukoliko je nekome potrebna neka informacija, podrška... 

U grupi "spermogram i spermokultura" na zadnjoj stranici možeš naći moju priču. Bez oklevanja pitaj šta god da te zanima, tu sam 

Pozdrav i samo hrabro! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima,

Hocu sa vama da podelim svoje iskustvo sa koriscenjem Proxeed plus suplementa. Uspesno je, jedna kutija od 30 kesica je uradila posao.
Devojka je trudna i cekamo devojcicu. :)

A hocu da vas i pitam da li je neko zainteresovan da kupi od mene prostale dve kutije Proxeed plusa za muskarce. Kao sto rekoh, nemam potrebe za njim jer je uradio posao, a steta da propadnu. Dao bih ih jeftnije nego sto su u apoteci.

Ako ima neko da zeli da kupi, pisite u mejl.

Pozdrav,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.