Telefon?

odgovora

Objavljeno

Priznajem..obožavam da čavrljam telefonom, šaljem sms poruke ..imala sam postpaid, ali bi me uvek iznenadili visinom računa hehe..sada sam na prepaidu i lakše je..pričam dok ima, kada nestane bude ..molimo vas dopunite kredit..heheh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislila sam da mogu bez telefona, kad mi se pre neki dan u gradu isprazni baterija mobilnog. Čekala sam muža, a što je još veći fazon i njemu iscurela baterija. E tada sam shvatila koliko sam postala zavisna od mobilnog g075.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

koliko su povecali predplatu za fiksni stvarno nije u redu...ispada mi da mi je veca predplata nego ono sto sam potrosila na fikne i mobilne....LOPOVI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DA! k020.gifk012.gifk010.gifg080.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

strašno

STVARNO JE STRASNO!MI SMO SADA UZELI ADSL UZ KOJI DOBIJAM GODINU DANA BESPLATNIH RAZGOVORA U FIKSNOJ MREZI,TO MI JE SPAS KOLIKO TOLIKO,A STVARNO JE SKUPO MNOGO!g19124.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

koliko su povecali predplatu za fiksni stvarno nije u redu...ispada mi da mi je veca predplata nego ono sto sam potrosila na fikne i mobilne....LOPOVI

Sramota za predplatu...ali nece me spreciti da telefoniram...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ni meni se ne svidja to povecanje pretplate..bas bezobrazluk!

nisam neki telefondzija...ali stalno imam utisak da na tom p[olju,kako god da okrenes-ne mozes jeftino da prodjes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh,s telefona skoro da ne silazim pogotovo u prepodnevnim casovima.Jednostavno ga obozavam!I probala sam da se kontrolisem da smanjim ,ne mogu,to je jace od mene.Mnogo volim da priiiiiiiiiiiicam! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh,s telefona skoro da ne silazim pogotovo u prepodnevnim casovima.Jednostavno ga obozavam!I probala sam da se kontrolisem da smanjim ,ne mogu,to je jace od mene.Mnogo volim da priiiiiiiiiiiicam! :lol:

Takodje, jedino me par dana u mesecu uhvati da ne zelim ni sa kim da pricam, ali brzo me prodje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fiksni telefon jako slabo koristim, ali zato mobilni...... Uplatim 3 omiljena broja (najvise zbog mojih) i ceo Bozji dan pricam... Skidaju mi samo dinar i po pri svakom uspostavljanju veze i stvarno sam zadovoljna.. ;) ;) Upravo zbog toga sto imam prilike da se lepo ispricam sa ljudima koji mi najvise znace, inace me smaraju razgovori sa meni nebitnim ljudima..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bas ne volim da telefoniram... Vise sam za poruke... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zavisi od raspolozenja, nekad bih visila po pola sata ili sat na telefonu, a nekada da ga ne vidim, kroz prozor bih ga bacila.. :lol: A poruke mrzim da kucam.. :P:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od kako radim bas ne volim da telefoniram. Na poslu ima dana kada ne prestaje da zvoni :blink: I kod kuce dnevno mozda obavim jedan razgovor. Volim porukice, a bez interneta ne mogu, uplacujem po mesec unapred da me slucajno ne iskljuce :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakve su vaše navike što se tiče telefoniranja? Koje usluge više koristite, fiksne ili mobilne telefonije?

Ponukana novim poskupljenjima pretplatA smatram da je fiksni telefon nepotreban...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam fixni tel. i nemam nameru da ga uvodim, koristim se mobilnim za sve što mi treba, a internet je kablovski tako da ne vidim potrebu za još jednim troškom....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja telefoniram,ali mobilnim,fiksni nemam a necu ni imati kako su skupi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ponukana novim poskupljenjima pretplatA smatram da je fiksni telefon nepotreban...

Ne mogu da docekam fiksni telefon ..... ali nikako .....

Inace mobilni koristim i to mi je broj u VPN-u ... dakle firma placa pretpaltu i sve pozive unutar VPN-a ... oduzimaju od plate samo privatne pozive a posto imamo takav neki paket imamo nekih 200 poruka i 200 minuta besplatno privatnih poziva prema mobilnoj placam samo sto zovem fiksni

Fiksni cekam zbog IPTV-a

Predala sam zahtjev ali posto je zgrada nova nisu je jos kabliralai, kazu tamo krajem januara - nadam se

Inace u IPTV paketu (taj koji ja hocu da uzmeme imam sve sto mi je potrebno)

Digitalna televizija - ako se ne varam nekih 70-ak kanala

Neogranicen internet

Pretplata za fiksni mi je uracunata u cijenu

Besplatni pozivi unutar fiksne telefonije u m-tel mrezi

to me sve izadje oko 35 eura mjesecno ..... zabranim pozive koji se odnose prema mobilnim mrezama, to cu obavljati sa mobilnog jer imam 200 minuta besplatnih tako da mi racin za telefon dolazi "samo" 35eura kolika je pretplata za IPTV .... Bez telefona ne mogu imati nista od ovog.

Inace sve ovo posebno me izadje (kbalovska TV, racun za mobilni sto mi oduzmu od plate prema fisknoj mrezi, internet i koliko bi izasla pretplata za fiksni) ako ne i skuplje od 35 eura ... toliko dodje samo net .....

TAKO DA JEDVA CEKAM DA KABLIRAJU......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je tu negdje...s tim što je IPTV dosta kvalitetniji i efikasniji, jedan račun...samo je problem što si vezan ugovorom, tako da se zasad ne usudim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je tu negdje...s tim što je IPTV dosta kvalitetniji i efikasniji, jedan račun...samo je problem što si vezan ugovorom, tako da se zasad ne usudim.

Pa kako god da okrenes vezes se ugovorom .... ako zelis malo bolji internet (a meni treba zbog posla) moras potpisati ugovor na godinu dana, za fiksni takodje potpisujes (ako uzimas telefon za marku od njih :D ) itd ....

Ima neki probni period ako se ne varam ... mjesec ili tri .... ne sjecam se najbolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni ne bi bili jeftiniji razgovorim sa mobilnog da nema ovih besplatnih minuta unutar mreze,sve su mi prijateljice na istoj i sa njima se cujem preko mob. fiksni bi jedino za neke lokalne pozive posto net ide kablovski,ali razmisljam kolko je to isplatljivo kad mi je samo pretplata za njega oko 300 ili 500 din,tako da cemo sacekati jos neku fiksnu telefoniju,mozda budu imali neke vece povoljnosti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Probni period je od 30 dana od dana aktivacije usluge :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam fixni tel. i nemam nameru da ga uvodim, koristim se mobilnim za sve što mi treba, a internet je kablovski tako da ne vidim potrebu za još jednim troškom....

takodje!

em sto me mrzi da pricam preko telefona :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam fiksni, zbog srbije i jos nekih zemalja koje su mi za dzabe. mobilna imam dva ali izbegavam da ga mnogo koristim, sprzice mi mozak na kraju:), salim se, smorio me mobilni nesto...poruke ne volim da kuckam nikako.

e sad najvise volim da pricam na fiksnom dok peglam, jer je to nesto sto najvise mrzim i onda tako ubijem vreme, a u sto vreme se ispricam sa drugaricama :)

al' sam konfuzno sve ovo rekla :blink::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.