Savršena igračka za poklon !!!

odgovora

Objavljeno

E devojke upravo sam poručila za Emiliju igračkice a evo i sličica

82x-0034-k.jpg

wjk-0506-k.jpg

fzq-0510-l.jpg

Kao što primećujete sve je od drveta jer i mm i ja imamo drvomaniju :D A sada kada sam pronašla proizvođača koji čak ima i licencu za Montessori materijali, sve od drveta, oduševila sam se... Mojoj sreći nikada kraja...

Odlicno,Anchi,mi smo jos uvijek u dilemi sta da izaberemo Nikoli za Novu godinu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anci ovaj konjic je mnogo dobar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlicno,Anchi,mi smo jos uvijek u dilemi sta da izaberemo Nikoli za Novu godinu!

Iskreno da ti kažem ja nisam više bila pametna šta uzeti... Izludeh totalno... Sve u mislima da potrefim ono što bi ona volela :rolleyes:

Anci ovaj konjic je mnogo dobar

Hvala Baco :rolleyes: videcemo da li ce i Emilija deliti naše mišljenje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana i meni se svidja konjic bas. Svidece se i emi sigurno..Moj Luka nikad nije hteo tako nesto jer se ne krece :lol: ...zato smo mi imali konjica ali sa tockovima :lol:

Ovog konjica smo dobili bas za prvi rodjendan od moje drugarice i dobro smo ga iskoristili

lbm-produc.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mamam Dado, jeste. Juče sam ih "otkrila" na netu i oduševila se. Danas poručila, sutra mi stiže... :D

Ana, jel vam stigla porudzbina iz Kockice? Jel sve proslo u redu? Kakve su igracke? Meni se mnogo svidjaju, a i cene su ok. Ja sam isto mislila da narucim par igracaka ali nisam sigurna koliko je pouzdano to narucivanje, pa me zanima tvoje iskustvo? Hvala.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana, jel vam stigla porudzbina iz Kockice? Jel sve proslo u redu? Kakve su igracke? Meni se mnogo svidjaju, a i cene su ok. Ja sam isto mislila da narucim par igracaka ali nisam sigurna koliko je pouzdano to narucivanje, pa me zanima tvoje iskustvo? Hvala.... :rolleyes:

Mama Dado, jedan veliku PUN POGODAK... Kurirska skužba je odmah sustra dan dostavila bez ikakvih problema.

A što se tiče proizvoda, apsolutno je sve onako kao što je na slikama i objašnjenjima.... Ma zbilja sam prezadovoljna i jedva čekam da ponovo nešto poručim... a asortiman je fenomenalan. Baš sam se sad "navukla" na njihove igračkice.

A Emica... mislila sam da će imati pažnju 10 min i to je sve ... a ne... ne znam šta ju je više oduševilo ksihofon, ljuljaška ili konjić. Do duše konjića se u početku malo plašila a sada se i sama "mlati" na njemu. A kada smo je stavili u ljulju jaoooooo kez ne skida sa lica :wub:

Sve u svemu kupovina se potpuno isplatila i Emica je zadovoljna i mi smo zadovoljni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

paketicima nikad kraja..

pokloni: pa svaki ima svoju ulogu.. svasta je dobio.. mi smo mu kupili fudbalski gol sa loptom, bubanj-imao je pa se probusio i to obozava... od babe kuca metalofon ali ima i dirke kao klavir... violinu na baterije- to jos nema, ferari i trkacku pistu, neke cudne oblike za slaganje, poput lego kocki ali su cvetnog oblika... svasta...

sarolikosti nikad kraja!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam gde bi postavila ovo pitanje, valjda je ovo pravo mesto :huh: .

Htela bih Jani za Vaskrs da kupim "gumeni grad", onaj mali , za kucnu upotrebu. Da li ste videle da moze negde da se kupi? Pretrazivala sam sajtove decijih robnih kuca i sl ali ne vidoh nigde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baco, nemoj da misliš da te ignorišemo...ali ja lično ne znam gde bi to moglo da se kupi, sem u nekim većim prodavnicama igračaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja jedino sto sam vidjala su plasticni rekviziti za dvorista, tipa kucice, tobogani i sl..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam gde bi postavila ovo pitanje, valjda je ovo pravo mesto :huh: .

Htela bih Jani za Vaskrs da kupim "gumeni grad", onaj mali , za kucnu upotrebu. Da li ste videle da moze negde da se kupi? Pretrazivala sam sajtove decijih robnih kuca i sl ali ne vidoh nigde.

Baco, ja sam našla ovaj sajt, pa vidi da li ti nešto pomaže...ima i manjih i većih...

http://www.worldkids.rs/Proizvodi_K4-0.htm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ne mislim da me ignorisete, nikako. I ja sam pretrazila net i nasla samo one velike kao sto je i Lenocka pronasla. Bas ste zlatne, hvala vam na trudu.

Trenutno sam kod mojih i obilazila sam sve prodavnice sa igrackama i naravno nigde nema. Cekam da mi javi jedna prodavacica, rece da je videla jednu kada su bili u veleprodaji u nabavci.

E sad ne znam za koju bi temu ovo bilo ali neka admini prebace ako misle da sam OT.Juce smo bile u velikoj robnoj kuci gde je celo prizemlje opremljeno igrackama za devojcice, a sprat za decake. Znaci svega i svacega, ne znas gde pre da pogledas. Drage moje, moje dete se ni zasta nije uhvatilo. Samo je razgledala i ja sam na kraju pocela da je zapitkujem i da joj sugerisem, vidi masina za ves, pegla i daska da zajedno peglamo, kas kao u prodavnici....ali ona nista.Pitam je da li bi htela da joj nesto kupim ona kaze kinder jaje :blink: . Prodavacice se vec gledaju u cudu i kao ovakvo dete nikada nisu videle. Obicno se treskaju i vriste da im se kupi, a moja kulijana teska.Na kraju mi je prodavacica rekla da bi ja trebala da se zabrinem :o .

Danas sam joj kupila dve knjige, znam da ce se tome obradovati i didakticke puzle, boje i oblici.

Sta mislite,trebam li da se stvarno zabrinem ili je ona jos uvek mala? Molom vasa iskustva i misljenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ne mislim da me ignorisete, nikako. I ja sam pretrazila net i nasla samo one velike kao sto je i Lenocka pronasla. Bas ste zlatne, hvala vam na trudu.

Trenutno sam kod mojih i obilazila sam sve prodavnice sa igrackama i naravno nigde nema. Cekam da mi javi jedna prodavacica, rece da je videla jednu kada su bili u veleprodaji u nabavci.

E sad ne znam za koju bi temu ovo bilo ali neka admini prebace ako misle da sam OT.Juce smo bile u velikoj robnoj kuci gde je celo prizemlje opremljeno igrackama za devojcice, a sprat za decake. Znaci svega i svacega, ne znas gde pre da pogledas. Drage moje, moje dete se ni zasta nije uhvatilo. Samo je razgledala i ja sam na kraju pocela da je zapitkujem i da joj sugerisem, vidi masina za ves, pegla i daska da zajedno peglamo, kas kao u prodavnici....ali ona nista.Pitam je da li bi htela da joj nesto kupim ona kaze kinder jaje :blink: . Prodavacice se vec gledaju u cudu i kao ovakvo dete nikada nisu videle. Obicno se treskaju i vriste da im se kupi, a moja kulijana teska.Na kraju mi je prodavacica rekla da bi ja trebala da se zabrinem :o .

Danas sam joj kupila dve knjige, znam da ce se tome obradovati i didakticke puzle, boje i oblici.

Sta mislite,trebam li da se stvarno zabrinem ili je ona jos uvek mala? Molom vasa iskustva i misljenja.

baco to je super.. takav je i moj Luka i mislim da je bolje da su takvi nego da vriste i traze sve i svasta a i takodje oni jos uvek nemaju osecaj za vrednosti i za nesto sto im treba. ona je tad htela kinder jaje i to je i trazila !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Maki, to je to, samo sto je rasprodano. Mozda ce biti kasnije. Hvala :)

Ivana u pravu si. Bice kada cu zeleti da se ova vremena kada nista ne zeli vrate :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Maki, to je to, samo sto je rasprodano. Mozda ce biti kasnije. Hvala :)

Ivana u pravu si. Bice kada cu zeleti da se ova vremena kada nista ne zeli vrate :)

Jao... skontala sam posle da je rasprodato, al sam zaboravila napisati... :unsure:

Nazovi pa vidi kad će obnoviti zalihe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao... skontala sam posle da je rasprodato, al sam zaboravila napisati... :unsure:

Nazovi pa vidi kad će obnoviti zalihe :)

Da, da, jos jednom hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Honey ovo je sjajno! Gde ste to nasli i koliko kosta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Honey ovo je sjajno! Gde ste to nasli i koliko kosta?

Dobila je Hana od brata iz Austrije. Koliko kosta ne znam mogu da proverim.

Evo ustvari kako sve moze da se kombinuje:

http://www.hauck-toys.de/en/produkte/puppen-spielwelten/icoo/icoo.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam videla, oko 100 dolara je. Znaci tako, 80e.. nadjes i za manje i za vise naravno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Honey ovo je savrsena stvar! I jako je povoljno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Ivancice!A sta on radi? :D:lol:

Ja sam videla samo Kinesku verziju u kutiji :D

Znam da ponavlja sve što se "u njega" kaže ko aplikacija u telefonu :).

"

Nova unapređena verzija izuzetno popularne i nove igračke! ! !

Idealna igračka koja će vaše klince ostaviti bez daha.

Mačak Tom koji ponavlja sve što kažete!

Pored funkcija za ponavljanje svega što čuje ima još i 6 različitih zvukova.

Nećete pogrešiti ako svom mališanu priuštite ovu sjanu i zabavnu igračku.

Kompletno uputstvo je na poleđini kutije.

Koristi dve baterije od 1.5v koje dobijate na poklon.

Visina mačka je 26cm.

Puno zabavnije zvuči pošto je zvuk modifikovan jer je propušten kroz neke filtere. Ponavlja simpatičnim glasom. ima i 6 efekata kada ga udarite cuju se razliciti zvukovi.

Sve funkcije su kod ovog na jednom mestu, kada se uključi.

Za sve dodatne informacije kontaktirajte me porukom.

Jednom rečju unapređeniji model od prethodnog.

UZ IGRACKU NA POKLON DOBIJATE I BATERIJE. . . .

NE PROPUSTITE OVU PRILIKU"

Izvor oglasi.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hmmm........interesantno bas.Hvala jos jednom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imas kod mene na profilu oba modela, od 25 cm i veliki od 30 cm, u sustini imaju iste funkcije ali drugacija je plastika.

evo moji snimci

macka maza, Schveca, JEJA* i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

za manjeg mogu da tvrdim da je otporan na izletanje iz auta, bacanje u dalj na kracim distancama, padanje u nesvest i slicno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.