Savršena igračka za poklon !!!

odgovora

Objavljeno

Tražeći inspiraciju za novogodišnji poklon N, naišla sam na ovaj sajt : http://www.eci-pec.rs/ Najviše mi se dopada jer su igračke od drveta. Za N uzrast je najmanji izbor, ali će joj deda uzeti drveni bebi auto :baby:

 

Inače, već smo joj kupili poklon posle dosta razmišljanja, pa je izbor pao na lončić. Activity stočić nam je trenutno skup, kao i kuca sveznalica, mada kapiram da se isplati na duže staze. U svakom slučaju, ima vremena i za sve ostalo :)

 

andisam i Mašimoto volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mala pomoc...,sta uzeti bebanu od dve godine? Ponestaje mi ideja :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivushka, hvala! Ovo je sjajno! Oduševljena sam vašim autićem, mislim da će biti pun pogodak! 

Odoh sad da klikćem po sajtu, baš sam uzbudžena. Ubiće me muž, samo naručujem. :ph34r:

Ivushka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Mi imamo slicno, s tim sto ima i magnetice i stap za pecanje sa magnetom, tako da je tri u jedan. Jos ga ne zanima, a ja sam odusevljena. :ph34r:

D je juce sam sebi izabrao poklon, to mu je i za rodjendan i za Novu, kada je vidio kos u prodavnici raspametio se, pa smo mu ga kupili, blizi mu se divan dan, a kada je sam pronasao sta mu se svidja, nismo mogli da mu ne kupimo. Inace nije dijete koje se lijepi za igracke uopte, lopta mu je sve na svijetu.

 

1157927.jpg

Izmenjeno od strane In-Greed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi imamo kos. Deca ga uglavnom ignorisu. Mm bi bio presrecan da mu deca pokazuju takvo zanimanje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

D bas pokazuje interesovanje, samo bi igrao fudbala i kosarke. Na moju zalost, drugo ga ne zanima. Drago mi je sto je fizicki aktivan, da ne kazem hiperaktivan, ali bih voljela da ima i druga interesovanja. Ipak, ne sputavamo ga i ne pokusavamo da ga ukalupimo u nesto sto on trenutno nije, a nama se cini da bi lijepo bilo da bude. On je moja ljubav, ma sta ga zanimalo. :wub: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima neku kuhinjicu, zapravo sudove i mini sporet samo (ALI NA ZVUK) pa smo po cele dane slusali sustanje sporeta, igrao se, ne igrao. On u prolazu samo ukljuci i nastavi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Margaritta od kog uzrasta moze onaj interaktivni stolic?

M je naslijedila more igracaka, a more i dobila.. Kocke, kuhinje, pegle, ves masine, lutke, mede.. Kupili smo joj pametni djeciji tablet i bas je kul! Dobice to 19.12. na hrvatskom je, ima sa slovima, pored svakog slova neka rijec, a ima cak i slovkanje.. Valjda ce joj se svidjeti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Munche, može od trenutka kad se bebac uspravi na nožice. Ili već dok puzi, pa mu treba motivacija da ustane. :)

Munche voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivushka, hvala! Ovo je sjajno! Oduševljena sam vašim autićem, mislim da će biti pun pogodak! 

Odoh sad da klikćem po sajtu, baš sam uzbudžena. Ubiće me muž, samo naručujem. :ph34r:

Reci. Koliki je tek izbor za veću bebu ^_^

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Treba mi pomoc!

Planiramo u posjetu rodjaku koji ima 3 djece. Curicu 12 i sinove 9 i 6 godina. Sta kupiti djeci? Imal neka stvar da bi mogla za sve troje? Ne bismo izdvajali nesto puuuuuuno para jer smo vec kupili dobru stvar njima u kucu, znaci cisto da djecu "ne zaboravimo" a da im ne kupujemo slatkise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM, neka drustvena igra da mogu zajedno da se igraju?

Monopol nije bas za svo 3 ali ima miilion tih igara sto bi mogli svi zajedno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala garava, nije ti losa ideja. I ako ne nadjem drustvenu igru za uzrast od 6-12, mogu starijim kupiti drustvenu igru, a mladjem bojice i bojanku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.