Savršena igračka za poklon !!!

odgovora

Objavljeno

Pomoć!!

Treba mi kul poklon za šestogodišnjaka, predškolca. To je sin od B brata, nikad se nismo videli, pa mi je baš stalo da bude lep poklon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kate ja imam sestrica predskolca, sest godina. Obozava lego i to sitne kocke, to moze da slaze po ceo dan. Trenutno su hit gormiti kod svih decaka. To je crtani koji svi muski tih godina gledaju i koliko god gormita da ima uvek mu treba jos. Kod decaka je aktuelan i ninjago. Mog sestrica zanimaju knjige tipa podvodni svet i tako te stvari, ali to vec moras da se raspitas o detetu. Takodje ja sam mu letos uzela neku kao vojnu strategiju, mali vojnici, mape, bas je kreativna igra, odusevio se.

Ivushka ja mogu da ti kazem iz iskustva moju S najvise obraduje dobra knjiga, a od igracaka princeze, kucice za princeze, bilo sta od Ledenog kraljevstva, od gaca do ranca, igracke, ma sve, samo da je Frozen, zatim haljina ili suknja, nesto da se okiti tipa decije ogrlice i snalice, trazila je sada veliku lutku Masu, haljine za lutke, sve sto sam nabrojala bio je odusevilo.

Kate Kapetanica i Strelac84 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Ehi. Svidjaju mi se ovi vojnici i lego kocke. Gormiti i ninjago:huh: ala me je vreme pregazilo :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti gormiti su nesto grozno, ali decaci su poludeli za njima. Jedan je 1000 dinara, nije malo. Nose ih u vrtic pa ide takmicenje ko koliko gormita ima, koje su boje, ma haos. Kod kineza je jedan gormit 200 dinara, a nema neke razlike.  :D Ninjago nisam provalila sta je, to nose decaci iz S vrtica, moj sestric to nema. Ako nista Ana i Elsa su mi bar lepe, pa sve u kuci sto imamo sa njima (a imamo manje vise sve, samo joj jos gace nisam kupila sa njihovim likovima) mi lepo izgleda. Ne mogu da zamislim da su mi deciji ormari izlepljeni gormitima. Srecom ni sestrinu ni moju decu ne zanimaju djubrise, to mi je tek bio uzas nad uzasima dok je bilo popularno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rešili smo da uzmemo neke puzzle i hulahop, koji planiram da joj kupim već 2 godine, nego nikako ne stižem :)

Jedino još ne znam da li da kupujemo puzzle sa nekim aktuelnim likovima ili jok. Imamo još par dana fore.

 

p.s. Videla sam šminku i lakove za nokte za devojčice, nisam gledala uzrast. Narukvice su mi ok, dete malo razmišlja kako da ih napravi, šta da kombinuje itd, ali šminka, wtf. Mislim da je toga bilo kada smo i mi bile klinke, ali čini mi se, ne u toj meri. Ili grešim.

Ilina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivushka, možda ti se to ne sviđa, ali 90% 6-godišnjih devojčica bi odlepilo na tu šminku kao poklon. Dodaj jedan lakić za nokte ili neki neutralni karmin za decu, pa ćeš videti. :D

Moja drugarica ima devojčicu od 6 godina, počela je nedavno da se ogleda, doteruje, želi sama sebi da bira odevne kombinacije. Lančići, narukvice, čudesa za kosu, sve je to oduševljava, a kad joj mama dopusti da stavi sjaj na usta to je sreća najveća.

Ivushka i Sanja 79 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam nesto uvek imala trip od bezbednosti te decije šminke po kozu dece, jel prave to i neke poznatije firme?

*andjelcic* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pojma nemam. Ja se sa dva dečaka nisam puno udubljivala u temu, i iskreno, drago mi je što ne moram. ;) Čini mi se da sam videla u oriflejmu ili avonu.

*andjelcic* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moji su ovo dobili od prijatelja iz Barselone :). Tamo je prava pomama među predškolcima. Kad nam je ponestalo nekih boja, tražila sam po netu gde može da se naruči da bi se na kraju iznenadila da se to u stvari proizvodi u Srbiji! Slično je kao plastelin, ali se malo drugačije radi sa njim. Kad se osuši nije lomljivo kao glina ili plastelin nego kad padne na pod skakuće kao loptica skočica... Ima klipova na youtube-u.

http://www.jumpingclay.edu.rs

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Voljena žena : Vremena se menjaju, ko zna šta će biti aktuelno kada N bude predškolarac :wub: Ista fora kao sa podelom lego-a na muški i ženski. 

Inače, maloj se dopao poklon, nije se odvajala od hulahopa. Doduše, mm-a je pitala što smo joj to kupili kada ne zna da ga vrti, na šta je on odgovorio da će naučiti. Ako niko drugi ne zna, ja ću joj pokazati B)

Istog dana su slavili 1. rođendan sinčiću, uzeli smo mu presladak bodić "Beogradski dečko". Taman sam i N uzela bodi "Beograđanka", pravi ih Bubica, ima je na fb, preslatki su i kvalitetni :)

 

Btw, razmišljam šta N da uzmemo za NG, tada će imati 8,5 meseci. Neki predlog?

Sanja 79 i Voljena žena volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onaj interaktivni stocic, Dule je nas obozavao.

Ivushka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja taj stočić planiram detetu za prvi rođendan. Mardž, koji preporučuješ?

I hodalice-guralice su super. Mi smo mu uzeli neku u Pertiniju kada je imao 9 meseci. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Mi imamo ovakav: 

 

Samo je u drugoj boji. Super je jer je ovaj meda kao dirigent, i ima raznih instrumenata koji sviraju poput pravih. 

Mada ih ima još stvarno odličnih, sa brojevima, slovima, životinjicama... Odlična je igračka za decu koja počinju da stoje, ili prohodavaju. 

$_86.JPG

Izmenjeno od strane Margaritta
Ilina i Munche volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesu li ti stočići sa audio sadržajem na engleskom? Ja sam u fazonu da prvo nauči srpski, ne bih da ga zbunjujem, pa bih onda radije tako nešto sa instrumentima i/ili instrumentalima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Voljena žena : Vremena se menjaju, ko zna šta će biti aktuelno kada N bude predškolarac :wub: Ista fora kao sa podelom lego-a na muški i ženski. 

Inače, maloj se dopao poklon, nije se odvajala od hulahopa. Doduše, mm-a je pitala što smo joj to kupili kada ne zna da ga vrti, na šta je on odgovorio da će naučiti. Ako niko drugi ne zna, ja ću joj pokazati B)

Istog dana su slavili 1. rođendan sinčiću, uzeli smo mu presladak bodić "Beogradski dečko". Taman sam i N uzela bodi "Beograđanka", pravi ih Bubica, ima je na fb, preslatki su i kvalitetni :)

 

Btw, razmišljam šta N da uzmemo za NG, tada će imati 8,5 meseci. Neki predlog?

Ivushka, moze li link za te bodice na fejsu? Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama danas stigao onaj Lego set, kreativni sladoled, samo kradem fazone odavde....

Mislila sam da mu to donese 6.decembra Mikulaš (mađarski Sv. Nikola), ali ko će do tad izdržati...videćemo.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lego, pa opet Lego pa sto praznih mesta i opet Lego. Najbolje za decu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas na kraju casa, uciteljica je deci stavljala pecat na ruke sa nekim figurama, tipa zvezda, ribica itd. Moje dete se odusevilo i citav dan drzi ruku napred i pokazuje svoju zvezdicu, pa sam mislila da joj nadjem neke slicne pecate za poklon, sigurno ce se oduseviti. (Radije bih da pecatira papir, nego ruke tako da cu joj pokazati da to radi na papiru). 

Nadjoh ovo kao poklon za NG nadam se da ce joj se svideti:

91IOrhMRzFL._SL1500_.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde su najpovoljnije cene Lego kocki? Da li je neko narucivao preko neta igračke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BgB koliko kosta to?

Mi cemo na poslu dobiti vaucer u dexy co da iskorsitmo ( mislim 4000) pa ne znam sta bih mu mogla uzeti.

Razmisljam o kinetickom pesku. Lego ima brdo, a treba da dobije neke pertinijeve kocke ne znam ni ja sta tacno (nesam razumela najbolje sta su mu kupili).

ILI mozda ovo, mada mi je preskupo za to sto se nudi.

http://www.dexy.co.rs/playdoh/2665-play-doh-mocna-testera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mala, ja sam V uzela za rođendan neku kuhinjicu dečiju, plastična je, mala, meni nikakva, ali on je obožava. Stalno u njoj kuva nešto, secka plastelin pa to kao peče u rerni, kestenje takođe, meni kafu... Eto ideje ako uopšte ima tako nešto...

E i jako voli puzzle, drvene slagalice, domine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze predlog za novogodisnje poklone, ali da nisu lego kocke. One su vanvremenske, ali bih da vidim da li ima nesto sto je klincima sada zabavno. U pitanju su decak i devojcica od 6 godina i decak od 10godina. Prosle godine sam im kupila onu interaktivnu zivotinju JIN sto pogadja zamisljenu zivotinju i klinci su bili odusevljeni, svo troje. Cini mi se da im jos uvek nije dosadila. 

Volela bih da im i ove godine poklonim nesto tog tipa :-)

Marina cura fina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.