Masina za pranje sudova

odgovora

Objavljeno

Smem li i ja da imam istu drugaricu kao i ti? Da li je dobra još uvek? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smem li i ja da imam istu drugaricu kao i ti? Da li je dobra još uvek? :lol:

Slobodno :D Zaljubices se :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da se na zaljubi i moj suprug! ;):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da se na zaljubi i moj suprug! ;):lol:

nece ne brini , ova zna samo da pere sudove :D Ostale radnje moras sama :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam sudo mašinu Midea za osam kompleta, evo već dve i po godine, uzela bih i veću ali mi za sad nije mogla stati u kuhinju. Zadovoljna sam sa njom, pere lepo kada uzmem dobre tablete, a do sada su se kao takve pokazale Calgonit i tablete eco iz Dm-a, koštaju oko 700 din i ima ih 40 komada u nekoj rastvorljivoj foliji su. I ja koristim i so, jako je ovde tvrda voda i takođe sipam ono calgonit sredstva za bolje sušenje-tj. srdstvo za ispiranje. Bez toga suđe bude pomalo mokro. Koristim je uglavnom jednom na dan, neke stvari perem na ruke jer nisu za mašinu ili mi prečesto trebaju pa ne mogu da sačekam da ih mašina opere. Kada imam goste uključim je i po dva puta. ično mislim da je gorenje dobra marka i da nište na žalost nije više kvalitetno kao pre, ni nameštaj, ni bela tehnika... imam gorenje veš mašinu, evo već osam godina, ni jednom se nije kvarila, imam takođe njihov kombinovani frižider, isto osam godina bez kvarova, a sada sam uzela i njihov plinski šporet. Planiram za nekoliko godina uzeti i njihovu sudo mašinu jer ću se tada nadam imati više mesta i novu kuhinju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne brini on sigurno nece...cak ce biti ljubomoran sto ne kvasis rucice malo duuuuuze... :lol: :lol:

ja svom kad nabrajam sta sa radila vecinom kazem "znas sta je bilo sudja,,,pa dok sam ga se kutarisala...."

a on ce meni "mislis dok ga je masina oprala a ti bila na Bebcu??" :lol: :lol:

nece ne brini , ova zna samo da pere sudove :D Ostale radnje moras sama :D :D :D

E slatko se nasmejah! :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E slatko se nasmejah! :lol::lol:

Jos nisu izmislili masinu koja ce nas zameniti kad nas "boli glava " :angry:<_<:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam sudo mašinu Midea za osam kompleta, evo već dve i po godine, uzela bih i veću ali mi za sad nije mogla stati u kuhinju. Zadovoljna sam sa njom, pere lepo kada uzmem dobre tablete, a do sada su se kao takve pokazale Calgonit i tablete eco iz Dm-a, koštaju oko 700 din i ima ih 40 komada u nekoj rastvorljivoj foliji su. I ja koristim i so, jako je ovde tvrda voda i takođe sipam ono calgonit sredstva za bolje sušenje-tj. srdstvo za ispiranje. Bez toga suđe bude pomalo mokro. Koristim je uglavnom jednom na dan, neke stvari perem na ruke jer nisu za mašinu ili mi prečesto trebaju pa ne mogu da sačekam da ih mašina opere. Kada imam goste uključim je i po dva puta. ično mislim da je gorenje dobra marka i da nište na žalost nije više kvalitetno kao pre, ni nameštaj, ni bela tehnika... imam gorenje veš mašinu, evo već osam godina, ni jednom se nije kvarila, imam takođe njihov kombinovani frižider, isto osam godina bez kvarova, a sada sam uzela i njihov plinski šporet. Planiram za nekoliko godina uzeti i njihovu sudo mašinu jer ću se tada nadam imati više mesta i novu kuhinju.

kod nas je uglavnom sve gorenje, ali sad za odabir sudo masine odlucila sam se, tj blizu sam da prevagnem, za bosh. gorenje ne proizvodi masine za sudove, to prave kinerzi a gorenje samo lepi da tako kazem svoj naziv. isto je i sa tv, nas prijatelj ima gorenje tv ali isto ih mislim slovaci prave i onda se lepi naziv gorenje..

juce smo bili kod poznaika koji radi u Merkuru i malo nam je podrobnije objasnino pojedinosti vezane za masine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

h5n-503302.jpg

Evo Ivana : ) , ovde znam da dodam sliku u pp ne znam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ok ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

juce smo bili kod poznaika koji radi u Merkuru i malo nam je podrobnije objasnino pojedinosti vezane za masine.

Hajde podeli to sa nama što vam je objasnio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam nastrana! Ali ja sam se zaljubila u ovu moju mašinu! :) Opere, osuši, milina! Eto tako... :rolleyes:

P.S. (Nisam nastrana, samo spavam "na stranu!" :lol: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos kad bi izmislili neku masinu da raskloni oprane sudove iz masine, pih de bi nam kraj bio :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos kad bi izmislili neku masinu da raskloni oprane sudove iz masine, pih de bi nam kraj bio :lol:

Vala baš! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas, umalo nisam "ubila" moju drugaricu, .... :lol:

Slučajno sam stavila krpu! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sgs46e52eu.jpg

evo je :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

sutra stize i ne mogu da docekam!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajde podeli to sa nama što vam je objasnio :)

nisam videla ovo ranije.. nista bitno ali kako nisam imala do sad masinu meni je svaki detaljniji opis puno znacio. npr ja sam mislila gorenje jer nam je kuci sve sem pegle gorenje ali eto, gorenje uopste ne pravi masine za sudove. to prave kinezi a ovi samo lupaju svoje ime, recimo da je pozeljno da se dole one resetke spustaju da mogu serpe lepo da se uklope, da je bolje da masina ima pretpranje u programima nego temperature npr 40, 50, 65 pa onda i tu poslednju 70 jer je razlika izmedju ove dve poslednje 5 stepeni i to je toliko malo i smesno za uporedjivati. svaka temperatura je jaca od one kojoj rucno mozes oprati sudove.. to je otprilike to sto je meni bilo bitno jer sam se dvoumila izmedju dve masine, prva je imala pranje na 70 stepeni ali ne i pretpranje a druga ima na 65 stepeni pranje ali ima i pretpranje plus sto ima i funkciju pola pranja pa sam se za tu i odlucila.

ono sto je bilo presudno a eto nisam znala je da su sto se tice masina za sudove najprodavanije i najbolje se pokazale Bosh..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa Ivana bas lepo, neka te sluzi dugo. Znaci sad ces i ti imati svoju najbolju drugaricu i vise vremena za kuckanje. Ma sad ces tek da se rodis. Eno moja pere dok ja kuckam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U zdravlju da je koristite :wub:

hvala draga, dace Bog da bude tako :wub:

E pa Ivana bas lepo, neka te sluzi dugo. Znaci sad ces i ti imati svoju najbolju drugaricu i vise vremena za kuckanje. Ma sad ces tek da se rodis. Eno moja pere dok ja kuckam

joj Baco pa samo mi jos vise udaras nestrpljenje..

mm me zeza kako sam zivela do sad bez nje kad sad ne mogu da je docekam.

svecani prijem cu joj prirediti :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim da je ta drugarica BOSH baš popularna ovih dana! :rolleyes:

Ivana, i ja sam je skorije dobila i prezadovoljna sam, moj je samo drugačiji model, bez tog displeja...hoću reći jeftinija je ali u svakom slučaju je spas!

Nek te lepo služi! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala draga, dace Bog da bude tako :wub:

joj Baco pa samo mi jos vise udaras nestrpljenje..

mm me zeza kako sam zivela do sad bez nje kad sad ne mogu da je docekam.

svecani prijem cu joj prirediti :lol: :lol: :lol:

Hajde da ti i ja malo udaram ceznju! Najbolje je sto pere i one odvratne glomazne serpe, koje ja kad perem rucno i sama se okupam... :lol:

Jos je moja mala, duplo manja od te tvoje, pa pere sve sto joj se kaze, kakva je tek uzivancija sa tom velikom........ :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala draga, dace Bog da bude tako :wub:

joj Baco pa samo mi jos vise udaras nestrpljenje..

mm me zeza kako sam zivela do sad bez nje kad sad ne mogu da je docekam.

svecani prijem cu joj prirediti :lol: :lol: :lol:

:lol::lol: ma crveni tepih razvuci, zasluzila je veruj mi. Da li je stigla, ne hvalis se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajde da ti i ja malo udaram ceznju! Najbolje je sto pere i one odvratne glomazne serpe, koje ja kad perem rucno i sama se okupam... :lol:

Jos je moja mala, duplo manja od te tvoje, pa pere sve sto joj se kaze, kakva je tek uzivancija sa tom velikom........ :lol:

Dovoljno mi je kad opere samo te serpe i plehove, i kad case izglaca, sjaje se bez trunke kamenca! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol: ma crveni tepih razvuci, zasluzila je veruj mi. Da li je stigla, ne hvalis se

cekam je jos uvek :huh: :huh: :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dovoljno mi je kad opere samo te serpe i plehove, i kad case izglaca, sjaje se bez trunke kamenca! :rolleyes:

A caseeeeeeeeeee :)))))) pa program za case i solje obozavam :D Lepo opere, osusi i sve sija i blista! :)

Moja je masina dobila milion puta kompliment od gostiju da su case kao kristalne, sve bljesti... dobro, ja sam dobila kompliment, a posle sam ga prenela masini, malo i ja da se kitim tudjim (masininim) perjem... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.