Masina za pranje sudova

odgovora

Objavljeno

uzas :( da mi je znati sta je danas zdravo vise.. :blink:

Ma šta sve nije zdravo...

Ja je nemam, ali sam mužu rekla kad se budem drugi put udavala ima da je proručim da mi kupe ko svadbeni poklon... :P

Nama je neko reko da će nam kupiti, pa ispao mućak, dobili smo na mesto toga 100e :lol: :lol:

Glasam za mašinu za sudove!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mašina za sudove je zakon!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene muz ovih dana hoce da casti masinom za pranje sudova ... I koju sad da uzmem ? Sve ste se razlicito izjasnile!? :blink: Ja sam se dvoumila izmedju Whirpool i Bosh , Svi aparati i masine u kuci su mi tih marki ( sem Gorenje frizidera , kojim nisam zadovoljna) i zadovoljna sam jako....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene muz ovih dana hoce da casti masinom za pranje sudova ... I koju sad da uzmem ? Sve ste se razlicito izjasnile!? :blink: Ja sam se dvoumila izmedju Whirpool i Bosh , Svi aparati i masine u kuci su mi tih marki ( sem Gorenje frizidera , kojim nisam zadovoljna) i zadovoljna sam jako....

Jao,divno draga...Ja bih uzela Bosh-ovu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene muz ovih dana hoce da casti masinom za pranje sudova ... I koju sad da uzmem ? Sve ste se razlicito izjasnile!? :blink: Ja sam se dvoumila izmedju Whirpool i Bosh , Svi aparati i masine u kuci su mi tih marki ( sem Gorenje frizidera , kojim nisam zadovoljna) i zadovoljna sam jako....

Sanja ja sam prva za Bosh, ali malo smo se raspitivali, i rekli su nam serviseri da su gorenje jako kvalitetne, garancija je 5 god, sto je odlicno, dobar servis/ rezervni delovi, tako da smo ipak uzeli gorenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja ja sam prva za Bosh, ali malo smo se raspitivali, i rekli su nam serviseri da su gorenje jako kvalitetne, garancija je 5 god, sto je odlicno, dobar servis/ rezervni delovi, tako da smo ipak uzeli gorenje.

Potvrdjujem, ja imam Gorenje, za 12 osoba, AAAklasa, odlicna je. Pere vec pet godina i nije joj nista, nemam problema sa njom (pu, pu, da ne ureknem :P ). Svakom bih je preporucila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto vidis sad, a meni gorenje sve nesto crkavalo pa je zato nisam uzimala u obzir ... i ja sam htela tu za 12 osoba jer prljamo sudove ko da nas ima 24 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sta te briga sto crkava, sad je 5 god garancija, imas call centar, pozoves kazes adresu i nemas ti da se ganjas sa serviserima, oni sve organizuju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam Indesit...4 godine funkcioniše odlično...Gorenje ne bih kupovala...Bosh je ok...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam Indesit...4 godine funkcioniše odlično...Gorenje ne bih kupovala...Bosh je ok...

A sto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam njihovu veš mašinu, nije dobra...a mislim da oni sada prave dosta lošiju tehniku, u odnosu na ranije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se sa Neuhvatljivom. Gorenje zivi od stare slave, kvalitet im je katastrofa. Mozda nekom ludom srecom ubodes seriju koja valja, ali nije se kockati sa tom sumom novca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam njihovu veš mašinu, nije dobra...a mislim da oni sada prave dosta lošiju tehniku, u odnosu na ranije...

Slazem se sa Neuhvatljivom. Gorenje zivi od stare slave, kvalitet im je katastrofa. Mozda nekom ludom srecom ubodes seriju koja valja, ali nije se kockati sa tom sumom novca.

Zbog ovoga sam je i ja eliminasala , ja imam friz gorenje , samootapajuci , koji otapam svakkih mesec dana , moram da gledam temperaturu napolju da bih znala koji temperaturu da namestim u njemu da ne bi ledio ili topio ... Nikako nisam zadovoljna ... Bosh imam sporet koji sam kupila sasvim slucajno , bio mi je lep a jeftin i savrseno radi a Whirlpool masinu za susenje i masinu za ves kojima sam prezadovoljna , zato sam samo ta dva brenda uzimala u obzir...

Sestra moja ima Bekovu za sudove , ona je zadovoljna ali ona nije devica ( sve pod konac ) kao ja , njoj je vazno da ona ne pere :D

Od ponedeljka krecem u potragu ako se budem osecala ok pa cu videti kad krenem ... Hvala na savetima :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam njihovu veš mašinu, nije dobra...a mislim da oni sada prave dosta lošiju tehniku, u odnosu na ranije...

Sta joj fali? Jel ne opere dobro stvari ili nesto drugo?

I ja imam njihovu masinu za ves, za sad joj nista ne fali, bar ja nisam primetila. ;)

Istina je da Gorenje vise i nije neki kvalitet kao pre, ali i ostale marke su vrlo slicne. Mislim da nema neke bitne razlike, osim u ceni, ostalo su sve nijanse u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta joj fali? Jel ne opere dobro stvari ili nesto drugo?

I ja imam njihovu masinu za ves, za sad joj nista ne fali, bar ja nisam primetila. ;)

Istina je da Gorenje vise i nije neki kvalitet kao pre, ali i ostale marke su vrlo slicne. Mislim da nema neke bitne razlike, osim u ceni, ostalo su sve nijanse u pitanju.

I ja imam Gorenje mašinu za veš, i prezadovoljna sam. A novija serija... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sestra moja ima Bekovu za sudove , ona je zadovoljna ali ona nije devica ( sve pod konac ) kao ja , njoj je vazno da ona ne pere :D

Od ponedeljka krecem u potragu ako se budem osecala ok pa cu videti kad krenem ... Hvala na savetima :*

I ja imam Bekovu za sudove, kao i za veš, i zadovoljna sam i nisam, nekad super opere iako stavim na najmanji pogram, onaj od pola sata, a nekad i onaj od sat i po, pa ne opere lepo, ne znam od čega to zavisi...

P.S.I ja sam devica :lol: zato me i nerviraju te sitnice ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljudi, stigla mi moja nova najbolja drugarica :D Bosh se zove i vec je jako volim :D Mislim da ce mi biti prijateljica za ceo zivot :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U zdravlju i veselju da se druzite :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U zdravlju i veselju da se druzite :lol: :lol: :lol:

Hvala Nensi , u veselju posebno :D i jos sto je najbolje od svega , na kraju smo je dobili na poklon :D Moja mama je pozela da je ona plati i da nas namiri tako za narednih par rodjendana :D Moze , kako ne moze :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uuuuu svaka cast gosodja Mami :wub::) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li sme masina da se ukljuci ukoliko se potrosila so ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li sme masina da se ukljuci ukoliko se potrosila so ?

Ja sam palila :unsure: . Ne znam koje tabletice koristis, ali cini mi se da na calgonitovim tableticama pise da se u njima nalazi izmedju ostalog i so. Naravno ne moze da zameni so koju stavljamo u podpunosti ali eto..... mojoj "domacici" nista nije falilo ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li sme masina da se ukljuci ukoliko se potrosila so ?

Pa jednom-dvaput neće ništa da bude...ali da ti ne pređe to u naviku. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li sme masina da se ukljuci ukoliko se potrosila so ?

Pa verujem da joj za jedno pranje nece nista faliti ali sutra ipak kupi so. Moja je bas neka fina, nece da radi kad nema soli :rolleyes: . Bas je danas pustam po drugi put i razmisljam kako mi je to najbolja drugarica :D . Onoliku gomilu sudova ne bih oprala dva sata, a najgore su mi serpe i lonci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li sme masina da se ukljuci ukoliko se potrosila so ?

/ne razumem. vi stavljate i so i tablete zajedno? ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.