Masina za pranje sudova

odgovora

Objavljeno

E pa ne znam :D Meni super opere, sve se cakli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja isto uzimam te tablete i super mi peru. Citala sam da je i do starijih modela jer imaju samo 2 prskalice pa samim tim i slabije peru, posebno gornji nivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ima neko bosh?Planiram da kupim al jos ne znam koju da uzmem.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koju god na uzmes, neces pogresiti, koga god poznajem da ima svi su zadovoljni. Sveki ima vec 13 god njihovu masinu, radi kao zmaj.

Kiki @ voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki ja imam whirlpool jako sam zadovoljna, gledaj da ima bar 3 prskalice i ne mora imati puno programa ja koristim samo 2 nemam potrebe za drugim.

Kiki @ voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj meni se rec "whirlpool" ogadila :) al sto se tice ves masine ....cekala je da istekne garancija i crkla :o pa sad sve nesto bezim od nje al dobro,pravila nema!Ja bih volela bosh al opet razmisljam ...uglavnom nesto ce biti...pocinjem da organski ne podnosim pranje sudja!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Да покушам ја да помогнем, по мало се разумем :) у резервне делове :) 

Горење не прави сама своје машине за судове, то су лиценцни уређаји, склопљени од више различитих произвођача, нешто сами праве, углавном кина - турска.

Бош, такође, по истом принципу ради, стим, што бош има скупље и јефтиније моделе, што, на жалост, није гаранција квалитета већ функционалности.

Нема правила, могу да раде и јефтиније добро, ја сам пре за варијанту да се купи нека јефтинија, за прво време, што не значи нужно да није добра. Рецимо, БЕКО, ако има јефтина, они су сад практично преузели тржиште не само Србије већ и ЕУ за белу технику у добром делу. 

Најбоље је да пошаљеш модел који си одабрала, па да погледам "од чега је састављена" ;) 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja imam beko manju vec 8god i nije mi se kvarila, zadovoljna sam. Mislim da mi neko rece da su beko i gorenje sad istog kvaliteta. ZIVELE MASINE ZA SUDJE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Нису истог квалитета, не може тако да се гледа. Неке производе боље прави горење, неке прави беко. Нпр, беш машина је за средњу цену, квалитет одличан, беко такође. Индесит, аристон, канди хувер,вирпул ... има тога 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo Gorenje vec 5 godina i prezadovoljna sam. U pitanju je manja masina za sudje. To i ves masina su mi najbitniji uredjaji u kuci.:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam veš mašinu whirlpool i jako sa zadovoljna svaki dan pere jadna nekad i po 3 ture opere za jedan dan. Za sudo mašine nikako ne preporučujem gorenje poznajem njih dosta koji imaju i sudove peru na ruke retko kad ubace u mašinu, kažu ne opere nikako čaše sve pobele za Beko ne znam zaista za indesit i ariston to je ista fabrika su mi rekli da kod nas nema zvaničnog servisa i problem je oko popravke i delova. Bosch je ok ja sam se dvoumila ali sam ipak uzela whirlpool jer ima 3 prskalice a model bosch koji je u tom cenovnom rangu je sa 2 i unutrašnjost moje mi deluje kvalitetnije evo posle godinu ipo dana baš sa zadovoljna obično koristim program eco nema potrebe za intenzivnim programom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево један мали водиш за куповину беле технике :)

Одредиш прво које ти димензије и функције требају.

Онда одредиш до колико новца си спреман да платиш.

На крају, погледаш која је од тих на попусту и ту купиш :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Нису истог квалитета, не може тако да се гледа. Неке производе боље прави горење, неке прави беко. Нпр, беш машина је за средњу цену, квалитет одличан, беко такође. Индесит, аристон, канди хувер,вирпул ... има тога 

tako mi rekose u prodavnici, nije to moj zakljucak.... A nekako smo ovde svi navikli na gorenje i uvek prvo odaberemo.

zlatni papagaj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Их, па шта они знају :) могу да ти кажу шта се највише продаје, али податке о рекламацијама немају :) 

Да ме не схватите погрешно, мени ни у џеп ни из џепа, трудим се да будем објективан, у суштини, све ти је то исто с. друго паковање, у "буџет" серијама :) 

Шта можеш да очекујеш од уређаја који кошта 200 - 300€ :) ако одради до истека гаранције, одлично, све преко тога, чист ћар :) 

Миле, либхер, па да видиш како ради ;) али кошта ... 

Ninimimididi voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto ja sam recimo zadovoljna s Gorenje masinom, istina ova sto smo mi uzeli jeste i nesto skuplja...ali pere super, ja inace nemam nekog osetljivog sudja, sve sem onih ostrih nozeva i plasticne posude za merenje u masini perem. Ja sam inace zadovoljna njihovim aparatima, a o odnosu njihovom prema kupcima imala bih kao i Teusa sta da kazem ali je preduga prica. Uglavnom pomirila sam se s tim da cu nakon garantnog roka sve uredjaje morati ili menjati ili popravljati o svom trosku, to ne vazi samo za njih nego manje vise za sve, sad se uredjaji ne prave da traju. Jedino mozda Miele i nekako, ali oni su zaista preskupi, gledala sam ovde neki osnovni model ves masine 1400 eur, ma vazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

gledala sam ovde neki osnovni model ves masine 1400 eur, ma vazi.

:) 

Знаш шта је још најгоре, што постоји могућност да и та миле неће радити много дуже и боље од ових јефтинијих :) 

Али, да су бољи, јесу. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno, uvek postoji mogucnost da ces biti lose srece :D isto tako sa jeftinim stvarima mozes (istina retko) ubosti nesto dobro. Fen za kosu neki znj sam pre 9 god platila u Bosni 17 KM, dakle nesto oko 8 eur, koristimo ga stalno, radi ko doksa, jest da je bucan :D

zlatni papagaj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Их, па шта они знају :) могу да ти кажу шта се највише продаје, али податке о рекламацијама немају :) 

Да ме не схватите погрешно, мени ни у џеп ни из џепа, трудим се да будем објективан, у суштини, све ти је то исто с. друго паковање, у "буџет" серијама :) 

Шта можеш да очекујеш од уређаја који кошта 200 - 300€ :) ако одради до истека гаранције, одлично, све преко тога, чист ћар :) 

Миле, либхер, па да видиш како ради ;) али кошта ... 

naravno, isto mislim tako ali nabede coveka ocas posla....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.