Snežne radosti

odgovora

Objavljeno

Gde mu je mrkva ? Inace, bas je markantan :))

Kako ga je tata napravio lopatom kad je pre 10 dana čistio sneg, dobro je i ispao... Mrkva mu se ne vidi.... Mračno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi cemo sutra da pravimo sneska i brdo za spustanje , kaze mm da je danas sneg suvise suv za to :P Pa jedva cekamo sutra , nije mi zbog mene nego zbog dece :D A danas smo Lolu upregli u sanke i vukla je decu :D Nisam uspela da ih slikam jer sam morala da je usporavam da mi ne odvuce decu u susedno selo :D

_________________________

I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas je sneg veci od pola metra.Temperatura je uvek preko dana oko -10.Ako ne prodje cistac kada ovako bas pada i ne mozemo da izadjemo napolje jer sanke ne mogu da idu po tolikom snegu.Ali najcesce ociste tako dsa smo svaki dan napolju.Jana je jos mala za ostale snezne 'vratolomije' sem za sankanje.Mm je spusta niz breg samu,a on trci pored nje.Kad je ja izvodim upregnem sanke i vucem seoskim putevima :lol:

Izlazimo oko pola sata kada je temperatura u minusu kao danas npr.-8 stepeni,ali mi ipak izlazimo.

Oblacimo bodi,duksic,vuneni obavezno prslucic i jaknu.Dole hulahopke i ski pantalonice i to je to.

Sigurna sam da joj nije hladno.Pre neki dan smo bili i na -12 kad smo usli u kucu rukice su bile tople.

Ivancice ovaj tvoj snesko je kao iz filma strave i uzasa. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivancice ovaj tvoj snesko je kao iz filma strave i uzasa. :P

Kakav je takav je, bolji nego nikakav :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakav je takav je, bolji nego nikakav :P

Ti to hoces da kazes bolji je nego tvoj :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti to hoces da kazes bolji je nego tvoj :P

Yes, Cicko. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se danas sankali! :) Mm je vukao mene i Ninu,sneg je bas lepo utaban,nema vozila,milina za sankanje!!!!!!!! :))

Tako je bilo i kad sam bila mala,po ceo dan na sankama.Blizu moje kuce ima brdo i tu su se skupljali klinci iz kraja,pa ko ce dalje da stigne na sankama. Bilo je prelepo!

Ovde u komsiliku ima puno dece,Nininih vrsnjaka,ima da bude veselo narednih godina! (nadam se da se nece jos poremetiti klima)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se kao klinci skupljali i sankali na onim velikim sankama sto se upregnu konji :) zakacili to na traktor i cepaj. Pre nekoliko godina smo uveli tradicijju hodanja bosi po snegu. Tako 5 minuta i onda brzo unutra u tople peskire :) koja je to uzivancija.. a za cirkulaciju koliko je dobro to da ne pricam.

Ja sa Hanom opet prezivljavam svoje detinjstvo, iako se jos uvek samo sankamo, nismo jos pravili sneska niti se valjali po snegu ali nama je lepo :)

Pravicemo i sneska ovih dana, samo da nam tata bude slobodan pa da pripomogne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nas troje smo danas bili na snegu. David se jako raduje sankanju, grudvanju, snesku. Tek ove godine je sto se kaze dorastao za sve snezne igre.

Ja mu oblacim hulahopke, trenerku, ski pantalone na tregere, duks, dzemper, jaknu itd. Tako da provedemo oko 40 min do sat vremena pre i isto toliko poslepodne, njemu to prija. Slikam ga, uzivamo u njegovom osmehu i vracamo se sa njim u detinjstvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi nevolimo sneg valjda smo jos mali, sankali smo se citavih pet minuta a onda je krenuo u takav plac da smo ga taja i ja jedva smirili. Sledece godine ce valjda biti bolje a tako je lepo za sankanje. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi nevolimo sneg valjda smo jos mali, sankali smo se citavih pet minuta a onda je krenuo u takav plac da smo ga taja i ja jedva smirili. Sledece godine ce valjda biti bolje a tako je lepo za sankanje. :(

Probajte još neki put...njemu je to sve novo, pa tako reaguje...a ne vole oni ni u skafanderu da budu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Probajte još neki put...njemu je to sve novo, pa tako reaguje...a ne vole oni ni u skafanderu da budu...

E pogodi pravo u centar . Kapa sal rukavice , skafander kad treba da mu obucem to je haos kako ja oblacim on tako skida. Ma svako oblacenje nam je nocna mora radije bi bio go promasih temu. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo kako je mm obradovao nase klince sa malo snega i sa malo spreja-nosorog i auto!

img4553.jpg

img4554.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ooooooooooooooo pa lepo se dosetio :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo kako je mm obradovao nase klince sa malo snega i sa malo spreja-nosorog i auto!

Svaka cast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo kako je mm obradovao nase klince sa malo snega i sa malo spreja-nosorog i auto!

Divno! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brezo,svaka cast za mastovitost,klinci mora da su se odusevili! :rolleyes:

Evo naseg vragolana(sestric),makar njima nije dosadio ovaj kijamet napolju :rolleyes:februar-2012-1.jpgfebruar-2012-2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih kakav šećerko u snegu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo kako je mm obradovao nase klince sa malo snega i sa malo spreja-nosorog i auto!

Sjajno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brezo,svaka cast za mastovitost,klinci mora da su se odusevili! :rolleyes:

Evo naseg vragolana(sestric),makar njima nije dosadio ovaj kijamet napolju :rolleyes:

Al se zarumeneo, duša velika :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Deci nikad da dosadi.

Eto,Ivana,tvoj sestric iskopao tunel! :rolleyes:

Juce je Luka dobio auto,pa je Janko bio tuzan.

Pa je on danas dobio nosoroga,pa je Luka bio ljubomoran bezobzira sto ima auto...tako da pored odusevljenja ima i toga...E da zna i Magi da trazi Barbiku bio bi haos...ali vec od iduce godine morace im se tata vise potruditi...

Pravio je kad je Luka bio mali Bambija...ali te slike su ko zna gde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Brezo..pa muž ti je pravi umetnik...bravo za tatu! :rolleyes:

A ovaj mališa Ivanin je presladak... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brezo divno je, bolje je od Sneska! :rolleyes:

A sto se mene tice, danas polako snezna radost prelazi u bljuzgavicu do kolena. :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.