Porodiliste "Narodni Front" - Beograd

odgovora

Objavljeno

E hvala :D

A sta ces ti sad na temi NF :lol::lol::lol: ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sta ces ti sad na temi NF :lol::lol::lol: ?

Pa tamo cu ipak da se porodim :D Brale nasetali me kao konja, tj samu sam sebe... I na kraju preko drugarice nadjoh vezu ovde, pa reko ajde :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa tamo cu ipak da se porodim :D Brale nasetali me kao konja, tj samu sam sebe... I na kraju preko drugarice nadjoh vezu ovde, pa reko ajde :)

Bas mi je zao sto si sad na kraju trudnoce morala toliko da se cimas. A da ti je lako nije. Bitno da si sada odlucila sta ces i kako ces. Bice to sve u redu. Moja drugarica je tamo radila porodjaj sa epiduralom. Bila je prezadovoljna. Imala je vezu i bila je u apartmanu.

Kad ces da se porodis? Jel ima kontrakcija? Ili ces kao ja mucena da udjes u deseti ;) Lepo mu bilo kod mame!

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas mi je zao sto si sad na kraju trudnoce morala toliko da se cimas. A da ti je lako nije. Bitno da si sada odlucila sta ces i kako ces. Bice to sve u redu. Moja drugarica je tamo radila porodjaj sa epiduralom. Bila je prezadovoljna. Imala je vezu i bila je u apartmanu.

Kad ces da se porodis? Jel ima kontrakcija? Ili ces kao ja mucena da udjes u deseti ;) Lepo mu bilo kod mame!

Pozz

Nemam ni kontrakcije niti kakve bolove... Nit mi sta tesko, nit imam nekih drugih tegoba... Da nema ove tibe rekla bih da nisam trudna :lol:

Pa termin mi je prvog, mada mozda zakasni, ko zna :lol: Ali jedva cekam vise, smorila sam se, hocu da vidim tog malog pisonju, da imam koga jos da gnjavim pored tate :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Asepsol!

E to!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam ni kontrakcije niti kakve bolove... Nit mi sta tesko, nit imam nekih drugih tegoba... Da nema ove tibe rekla bih da nisam trudna :lol:

Pa termin mi je prvog, mada mozda zakasni, ko zna :lol: Ali jedva cekam vise, smorila sam se, hocu da vidim tog malog pisonju, da imam koga jos da gnjavim pored tate :lol:

EEE to ćeš još tek da vidiš ko će tu koga da gnjavi. Mislim, prema iskustvu svih mamica što sam čula, da će pre on da ugnjavi i tebe i tatu zajedno :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada sam ja bila,wc je bio haos.Ali,nisu bili oni krivi,stalno su cistili,nego su zene napravile horor film u njemu.A mene uhvatilo da kakim prvi put 3 minut pre nego sto sam krenula kuci,kakav baksuz :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada sam ja bila,wc je bio haos.Ali,nisu bili oni krivi,stalno su cistili,nego su zene napravile horor film u njemu.A mene uhvatilo da kakim prvi put 3 minut pre nego sto sam krenula kuci,kakav baksuz :lol:

Ja sam sad kao kuče, obeležavam teritoriju. Piškila sam u svim kafanama po knezu i po kraju :D

I tamo gde je najprljaviji wc, baš mi se tad piški! He he zato sam se odlučila za front...to je pravo mesto za mene :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada sam ja bila,wc je bio haos.Ali,nisu bili oni krivi,stalno su cistili,nego su zene napravile horor film u njemu.A mene uhvatilo da kakim prvi put 3 minut pre nego sto sam krenula kuci,kakav baksuz :lol:

Drugarica koja je bila, nazalost na kiretazi, ili kako vec, u NF, kaze da su zene po tuskabinama ostavljale prljave uloske i sta sve ne... UZAAAAAAAAAAAAS!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drugarica koja je bila, nazalost na kiretazi, ili kako vec, u NF, kaze da su zene po tuskabinama ostavljale prljave uloske i sta sve ne... UZAAAAAAAAAAAAS!!!!!

Užas :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se tri puta porodila u frontu i super sam prosla .BF nije tako los. Sa prvom bebom posle porodjaja imala sam upalu vene pa sam isprimala toliko injekcija za razbijanje tromba jer nisam mnogo setala (bar tako kazu lekari) ,jer mi se vrtelo u glavi a sa druge dve bila sam u Bf i beba natera da moras da ustajes tako da mi je noga tada mirovala. Kupatila su stvarno prljava, ali nisu samo cistacice krive nego i zene bacaju uloske gde god stignu. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sad kao kuče, obeležavam teritoriju. Piškila sam u svim kafanama po knezu i po kraju :D

I tamo gde je najprljaviji wc, baš mi se tad piški! He he zato sam se odlučila za front...to je pravo mesto za mene :lol: :lol: :lol:

E,neka si se ti nama dobro pipremila :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve pohvale za anesteziologa Pastara...

Bebifrendli njihov, uzas... WC, uzas... Sestre one sto "cuvaju" bebe, uzas... Cast izuzecima... Sestre 90% super...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve pohvale za anesteziologa Pastara...

Bebifrendli njihov, uzas... WC, uzas... Sestre one sto "cuvaju" bebe, uzas... Cast izuzecima... Sestre 90% super...

Nisi me poslusala za BF :rolleyes:

Uzivaj sad kad si kod kuce i dobro je da si brzo izasla!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svim trudnicama! Ne znam da li ste odlucile gde cete se poradjati niti da li imate neku vezu za porodjaj,ali moj vam je savet da nikako ne idete u Narodni front! Porodila sam se 11.02. i prosla sam kroz pakao zbog nesavesnosti lekara i zato sto nikog nisam podmitila! Cela trudnoca mi je protekla savrseno,ni jednom nisam povratila,niti sam imala ikakvih teskoca,do kraja sam bila na nogama,setala gradom najnormalnije!

10.tog uvece sam dosla tamo samo da provere da li ce porodjaj uskoro,posto sam imala slabe kontrakcije,a termin mi je prosao 5 dana(kasnije su ustanovili da su pogresno izracunali termin) Dezurni me pregledao i kaze otvorena 1,5 prst,primicemo je! Ja sva iznenadjena,pozdravim se sa mm,i odvedu me na sprat.I sad znate ono: PRVOROTKA SE PORADJA 15 SATI?? to sam i ja mislila,posto je bilo pola 11 uvece,razmisljala sam da cu se poroditi oko 12 popodne sutra! Prikljucili me na ctg,i on ocitava slabe kontrakcije i ostave me tako jedno pola sata...meni nije bilo nista,mogla sam na maraton u tom trenutku! Dodje neka doktorka i sestra,i kaze ona>pripremite je za salu!!!! Klistiraju me i u salu!!! Dva stola za porodjaje u sali,drugi prazan,sve pusto,samo cistacica,sestra i doktorka.Stave me na sto,opet ctg.I tad mi sestra stavi iglu u ruku,i da mi indukciju!!! Tad je bilo 10 do ponoci! Dodje doktorka i pokida mi vodenjak! Plodova voda bistra! I ostave me tako.Ja gledam onaj ekrancic,i vidim bebini otkucaji idu od 110 do 180,osciliraju ludacki.Posle pola sata dodje doktorka,i uzme da me pregleda! Veci bol u zivotu nisam osetila! Gurnula mi celu saku unutra i vrti i uvrce,a ja pod kontrakcijama,vristala sam,a ona se dere na mene da se opustim! Ja joj kazem za bebine otkucaje a ona kao opusteno:ma nesto se zapetljalo,al u redu je! I da mi jos jednu indukciju i ode.Krece pakao,kontrakcije prejake,na ekrancicu se vidi da su kontrakcije na 100,i nema pauza izmedju njih,ne mogu da stignem ni dvaput da udahnem,kad krece nova,bebini otkucaji od 100 do 190,i ja krenem da vristim da neko doje,ona dodje i opet krene da me pregleda! Uzasan bol! Kaze otvorena si 5 prstiju,to je malo.Tad je bilo oko 2 ujutru,znaci ZA 2 SATA SAM SE OTVORILA 5 PRSTIJU A ONA KAZE TO JE MALO! htela valjda da se porodim za sat vremena???!! i kaze ti ces na carski,i odvedu me na carski.Probudila sam se u bolovima takvim da se ne mogu opisati,nisam mogla da pomerim ni prst na nozi,samo sam mogla da trepcem.Hvala bogu,sin mi je ziv i zdrav,ali sam ostala osudjena na carski rez sledeci put,i na manje dece nego sto smo planirali u zivotu,sve zbog te doktorke! u BOLNICI SAM OSTALA 10 DANA,jer sam imala visoku temperaturu i nisu znali sta mi je!Davali su mi lek za koji se u svetu diskutuje da li je dozvoljeno dojenje ili nije dok se pije,a ja sam dojila,jer su rekli da sme! 10 dana nisam oka sklopila zbog bebi frendlija,ako moja beba ne place,onda place necija druga,u 5 ujutru krecu cistacice,pa dorucak,pa terapija,pa vizita,pa pedijatri,pa rucak,pa terapija i tako u krug,NEMA SPAVANJA! Ne idite u narodni front ako ne morate,to je pakao.Nadam se da ce moja prica nekom pomoci,bar povedite muzeve na porodjaj,znam da bi meni to puno pomoglo da sam uradila! Pozdrav svima i nek niko ne dozivi sto sam ja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svim trudnicama! Ne znam da li ste odlucile gde cete se poradjati niti da li imate neku vezu za porodjaj,ali moj vam je savet da nikako ne idete u Narodni front! Porodila sam se 11.02. i prosla sam kroz pakao zbog nesavesnosti lekara i zato sto nikog nisam podmitila! Cela trudnoca mi je protekla savrseno,ni jednom nisam povratila,niti sam imala ikakvih teskoca,do kraja sam bila na nogama,setala gradom najnormalnije!

10.tog uvece sam dosla tamo samo da provere da li ce porodjaj uskoro,posto sam imala slabe kontrakcije,a termin mi je prosao 5 dana(kasnije su ustanovili da su pogresno izracunali termin) Dezurni me pregledao i kaze otvorena 1,5 prst,primicemo je! Ja sva iznenadjena,pozdravim se sa mm,i odvedu me na sprat.I sad znate ono: PRVOROTKA SE PORADJA 15 SATI?? to sam i ja mislila,posto je bilo pola 11 uvece,razmisljala sam da cu se poroditi oko 12 popodne sutra! Prikljucili me na ctg,i on ocitava slabe kontrakcije i ostave me tako jedno pola sata...meni nije bilo nista,mogla sam na maraton u tom trenutku! Dodje neka doktorka i sestra,i kaze ona>pripremite je za salu!!!! Klistiraju me i u salu!!! Dva stola za porodjaje u sali,drugi prazan,sve pusto,samo cistacica,sestra i doktorka.Stave me na sto,opet ctg.I tad mi sestra stavi iglu u ruku,i da mi indukciju!!! Tad je bilo 10 do ponoci! Dodje doktorka i pokida mi vodenjak! Plodova voda bistra! I ostave me tako.Ja gledam onaj ekrancic,i vidim bebini otkucaji idu od 110 do 180,osciliraju ludacki.Posle pola sata dodje doktorka,i uzme da me pregleda! Veci bol u zivotu nisam osetila! Gurnula mi celu saku unutra i vrti i uvrce,a ja pod kontrakcijama,vristala sam,a ona se dere na mene da se opustim! Ja joj kazem za bebine otkucaje a ona kao opusteno:ma nesto se zapetljalo,al u redu je! I da mi jos jednu indukciju i ode.Krece pakao,kontrakcije prejake,na ekrancicu se vidi da su kontrakcije na 100,i nema pauza izmedju njih,ne mogu da stignem ni dvaput da udahnem,kad krece nova,bebini otkucaji od 100 do 190,i ja krenem da vristim da neko doje,ona dodje i opet krene da me pregleda! Uzasan bol! Kaze otvorena si 5 prstiju,to je malo.Tad je bilo oko 2 ujutru,znaci ZA 2 SATA SAM SE OTVORILA 5 PRSTIJU A ONA KAZE TO JE MALO! htela valjda da se porodim za sat vremena???!! i kaze ti ces na carski,i odvedu me na carski.Probudila sam se u bolovima takvim da se ne mogu opisati,nisam mogla da pomerim ni prst na nozi,samo sam mogla da trepcem.Hvala bogu,sin mi je ziv i zdrav,ali sam ostala osudjena na carski rez sledeci put,i na manje dece nego sto smo planirali u zivotu,sve zbog te doktorke! u BOLNICI SAM OSTALA 10 DANA,jer sam imala visoku temperaturu i nisu znali sta mi je!Davali su mi lek za koji se u svetu diskutuje da li je dozvoljeno dojenje ili nije dok se pije,a ja sam dojila,jer su rekli da sme! 10 dana nisam oka sklopila zbog bebi frendlija,ako moja beba ne place,onda place necija druga,u 5 ujutru krecu cistacice,pa dorucak,pa terapija,pa vizita,pa pedijatri,pa rucak,pa terapija i tako u krug,NEMA SPAVANJA! Ne idite u narodni front ako ne morate,to je pakao.Nadam se da ce moja prica nekom pomoci,bar povedite muzeve na porodjaj,znam da bi meni to puno pomoglo da sam uradila! Pozdrav svima i nek niko ne dozivi sto sam ja!

Ne bih se slozila sa tobom...

Ja sam isla bez veze i prosla fenomenalno....

I ne znaci ako je trudnoca bila savrsena da ce biti i porodjaj... Meni je np cela trudnoca takodje bila extra, ali sam imala mutnu plodovu vodu... A i porodila sam se za brzo...

A jedna je bila samnom koja je takodje imala super trudnocu ali se u poslednjem trenutku beba nesto namucila pa su je na CR poslali...

Jeste da su svi nekako uzurbani i na neki nacin drski, ali to me nije zanimalo...

Od njihovog osmeha i lepe reci ne znaci da ces se brze poroditi, i da ce sve biti ok...

Poruka promenjena od strane administratora

A da nisu nezni na pregledima to stoji... Ali na poslednjem pregledu pred izlazak neki puniji doktorcic imao je zlatne ruke, nista osetila nisam... Tako da, tamo ima i kasapina, i dobrih vila... A veza ti nista ne znaci... Jedna pored mene se poradjala sa DEBELOM vezom, ta veza je bila pored nje, i to rodbinska veza, ali je urlala, i oni na nju, jos joj beba bila na intezivnoj jer valja nije dovoljno gurala pa beba bila unutra vise nego sto treba... Tako da, sve je individualno...

I ne treba plasiti zene koje zele u NF... Ja sam imala averziju bas zbog takvih prica, ali eto... Moja je ispala skroz drugacija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I u mom slučaju samo hvale za bolnicu "Narodni Front" (samo da joj promene naziv-ovaj jezivo i zvuči). Ono što ja mogu da savetujem svakoj trudnoci, jeste da se ne deru, ne vrište, već da slušaju i postupaju onako kako im babica govori. To je ključ svega...porođaj boli užasno i one koje ne mogu da izdrže bol dovoljno dugo, neka uzmu epidural.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I u mom slučaju samo hvale za bolnicu "Narodni Front" (samo da joj promene naziv-ovaj jezivo i zvuči). Ono što ja mogu da savetujem svakoj trudnoci, jeste da se ne deru, ne vrište, već da slušaju i postupaju onako kako im babica govori. To je ključ svega...porođaj boli užasno i one koje ne mogu da izdrže bol dovoljno dugo, neka uzmu epidural.

E bas tako... Ako vec znas da ces da se dernjas i skicis, brale uzmi epidural... Znas da boli, neces bol, epidural je tu... Ali znam mnoge koje ga nisu htele da bi samo ispale zrtvena jagnjad, kako su one trpele bolove i tako ta patetika..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

predpostavljam da svako ima neka ocekivanja na porodjaju, nama je babica sa vezbi rekla da za koju god bolnicu da se odlucimo jako je vazno da imamo bilo kakvu vezu, makar i spremacicu... tako sam ja preko kuma nasla vezu- babicu sa neonatologije, koja je spomenula babici u porodjajnoj sali da me obilazi. tog dana u narodnom frontu je bila guzva i doktori su bili bas zauzeti, ali je doktorka koja je bila zaduzena za mene dolazila na 2h da me pregleda, bas kao sto smo ucili na vezbama. onda je ta babica zavrsila smenu pa je dosla druga koja je bila upucena da poznajem onu prvu babicu, iako sam je upoznala par dana pre porodjaja. iako je bila guzva niko nije bio neljubazan prema meni, anesteziolog me je obilazila na pola h, a pre nego sto su mi dali epidural sam trpela grozna bolove jer sam bila na indukciji, ali glasa nisam pustila, samo sam disala. na kraju me je porodila babica sa anesteziologom i hirurgom, pomogli su mi kod guranja, a doktorka koja je bila zaduzena za mene je dosla posle pola h da se izvini sto nije bila jer je morala hitno da radi neku intervenciju!! mislila sam da cu proci mnogo gore po pricama drugih za tu bolnicu, ali svih 6 dana koliko sam bila tamo niko nije bio neprijatan, i bebi frendli je naporan ali mi se dopalo sto je beba sa mnom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne znam da li je moje iskustvo uporedivo, jer je mom porodjaju prisustvao suprug. U NF nisam znala nikog, i nisam imala nikakvu vezu. Porodila me je dezurna dr i babica, epidural mi je dao dezurni anesteziolog. Nikome nisam nista platila. Porodjaj mi je prosao odlicno. Izmedju napona sam se smejala, nakon porodjaja sam rekla da bih mogla jos petoro odmah da rodim.

U boksu u kojem sam bila sa mm,dolazili su mi na nekih sat vremena babica da proveri kako se otvaram, anesteziolog na svakih sat i po, mozda i redje. Doduse, ja sam se brzo porodila. U boks sam usla oko pola 7 porodila se u 10h.

Zaista nemam nikakvu zamerku za sam porodjaj, ali ni na boravak u NF. Jedino sto je moja beba bila bas velika pa sam se iscepala i imala ranu koja me je bas mnogo bolela. Zbog toga sam na prvom pregledu prebrojala sve zvezde na nebu. Nikada me nije nesto bolelo kao tada taj pregled koji je trajao oko 20 sekundi. Moja dr kod koje sam vodila celu trudnocu i u koju imam max poverenje, rekla je da to prosto mora tako. Verujem da zene koje nemaju rane to mnogo manje boli.

I sledeci put idem u NF. I naravno, opet vodim mm na porodjaj. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje iskustvo je takvo, da mom dr koji je vodio moju trudnocu svaka cast i hvala mu do neba za sve sto je ucinio za moju bebu i mene... A najvise zato sto je onda kad su svi hteli da brzaju i pozuruju, bio siguran da cu ja to izgurati prirodnim putem :) Samo reci hvale :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas mi je zao sto si tako lose prosla.Evo samo da te utesim,cisto da znas-to sto ti se ova trudnoca zavrsila carskim ne mora da znaci da ce i sledeca.I moci ces da imas dece koliko hoces.Moja sestra se prvi put porodila na CR,a drugi najnormalnije prirodno.A razlika izmedju dece je samo 18 meseci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame(one koje to vec jesu i one koje to trebaju tek biti)

Imala sam neodoljivu zelju da prokomentarisem i kazem po koju rec o Frontu. Uglavnom citam o zapustenosti porodilista, neljubaznom osoblju i sl. Ja sam se porodila davne 1995 god. kad bukvalno ni vatu nisu imali, a kamoli nesto vise. Buba rusi su setali po sobama, tako da smo sve zene u sobi spavale sa upaljenim svetlom. Inace bilo je nas 8-ro u sobi. Tada nije postojao babu frindly program.Nije postojalo maltene nista! Sve smo to prevazisle. Rodile, zdravu, pravu i normalnu decu i nismo mnogo kukale na izgled bolnice. Da li imam apartman, da li je u sobi nas 1 ili vise....Uopste nismo pridavale vaznosti o takvim stvarima, jer je naprosto situacija bila takva, a vama je bio jedini cilj da se porodite i dodjete kuci sa bebom. U istoj bolnici sam se operisala 2001-e god. Imala sam vanmatericnu trudnocu. Svo osoblje, ukljucujuci najvise divne sestre su bili FENOMENALNI. Uvek su bili na usluzi.Sestra je ulazila, ne znam tacno na koliko i pitala da li nekom treba injekcija protiv bolova. Hocu da kazem , sto se mene tice, ja nosim samo lepe utiske iz porodilista, a vas bi zamolila da malo ne budete toliko kriticni, jer da ste se poradjale u uslovima u kojima i mi , mislim da bi ovo danas bila pesma i da bi se svaka trudnica iz onog perioda , menjala za ovaj sad! Inace moj sin sada ima 15 god. i gledajuci ga kako raste, zaboravis da si nosio i konac i ampule i uloske u bolnicu. Jednostavno zaboravis na uslove koji su bili tada. Mislim i nase bake i prabake su se poradjale u mnogo gorim uslovima, od ovih sada , pa im ne fali nista. Deca porasla, mnoga imaju i svoje porodice. SRECNO i ne zaboravite sta vam je CILJ! poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne bih se slozila, lako je pricati o tome sta i kako su radile babe, babe su ranije i umirale i na porodjaju i gubile decu, pa hvala Bogu danas vecina takvih porodjaja moze da se spasi... lako je pricati iskustva, zdrave, prave i normalne trudnoce... Sta je sa nama cije su trudnoce bile stvarno teske? Moja trudnoca je bila visokorizicna i bez lekova i bolnice ja danas ne bih imala moje zlato... A isto tako u bolnici je moglo svasta da mi desi, jer je dr dosao sa detetom na dezurstvo, jer je sestra lakirala nokte i niko od njih nije hteo da me spusti u porodiliste, po principu, ne deres se- ne pradjas se, da te boli, ne bi se ti tu setkala, a ja bila otvorena 10 prstiju i da nisam insistirala, da sam legla da spavam kako mi je rekla da cutim, trpim i cekam jutro, ko zna sta bi bilo... Da ne kazem da kad su probusili vodenjak, moja beba je doslovno ispala... Znaci da je pukao vodenjak, moje dete je moglo da zavrsi na hodniku!!! I to zbog necijeg nemara!!!

Moje iskustvo sa mojim dr koji je vodio trudnocu i dr koja je vodila moju bolest je fenomenalno i sa svim sestrama iz porodilista i sa sprata za odrzavanje visokorizicnih, kao i sa operativnih odeljenja i odeljenja lecenja steriliteta, odeljenja urgentne ginekologije, prosto tu noc me je zapala neka uzasna smena!

Ja smatram Front nasim najboljim porodilistem, tu se osecam sigurno, ali opet eto svuda ima propusta... Ako ponovo ikad budem trudna, opet cu u Front i opet cu kod istog dr, jer u njega imam neograniceno poverenje i kao u coveka i kao u strucnjaka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne bih se slozila, lako je pricati o tome sta i kako su radile babe, babe su ranije i umirale i na porodjaju i gubile decu, pa hvala Bogu danas vecina takvih porodjaja moze da se spasi... lako je pricati iskustva, zdrave, prave i normalne trudnoce... Sta je sa nama cije su trudnoce bile stvarno teske? Moja trudnoca je bila visokorizicna i bez lekova i bolnice ja danas ne bih imala moje zlato... A isto tako u bolnici je moglo svasta da mi desi, jer je dr dosao sa detetom na dezurstvo, jer je sestra lakirala nokte i niko od njih nije hteo da me spusti u porodiliste, po principu, ne deres se- ne pradjas se, da te boli, ne bi se ti tu setkala, a ja bila otvorena 10 prstiju i da nisam insistirala, da sam legla da spavam kako mi je rekla da cutim, trpim i cekam jutro, ko zna sta bi bilo... Da ne kazem da kad su probusili vodenjak, moja beba je doslovno ispala... Znaci da je pukao vodenjak, moje dete je moglo da zavrsi na hodniku!!! I to zbog necijeg nemara!!!

Moje iskustvo sa mojim dr koji je vodio trudnocu i dr koja je vodila moju bolest je fenomenalno i sa svim sestrama iz porodilista i sa sprata za odrzavanje visokorizicnih, kao i sa operativnih odeljenja i odeljenja lecenja steriliteta, odeljenja urgentne ginekologije, prosto tu noc me je zapala neka uzasna smena!

Ja smatram Front nasim najboljim porodilistem, tu se osecam sigurno, ali opet eto svuda ima propusta... Ako ponovo ikad budem trudna, opet cu u Front i opet cu kod istog dr, jer u njega imam neograniceno poverenje i kao u coveka i kao u strucnjaka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.