Porodiliste "Narodni Front" - Beograd

odgovora

Objavljeno

Barbarice, nemoj da se z. Pa ti si baš tu pred porođaj. Ako si smislila front, onda se skoncentriši na front. Da te mališa ne iznenadi. Jer ti realno možeš i danas da se porodiš. traži od dr. uput za front i da imaš papir kod sebe za svaki slučaj. Jer analize ti neće ni tražiti ako si počela da se porađaš a uput će ti trebati. Barem kako sam ja razumela tu papirologiju. Joooj još malo pa ćeš da upoznaš svog osmog putnika! Jesi li uzbuđena? :rolleyes:

Evo sve danas sredih :D Napokon!!! NF... Malo sam se izbezumila kada sam videla nasta lici ta bolnica, ali to je najmanje vazno :)

Sad mi je sve do Kosova ravno :D Sad samo cekam da moj pisonja izleti pa da ga gnjaviiiiim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo sve danas sredih :D Napokon!!! NF... Malo sam se izbezumila kada sam videla nasta lici ta bolnica, ali to je najmanje vazno :)

Sad mi je sve do Kosova ravno :D Sad samo cekam da moj pisonja izleti pa da ga gnjaviiiiim :D

E odlicno...

Vazno je da si to sredila, jesu li ti rekli sta ti treba za epidural?

Jesi li bila gore po odeljenjima ili samo dole u prizemlju, prizemlje je u starsnom stanju, a Ja sam svojevremeno lezala na 2. on je savrsen, a sad kad sam bila na 4. gde je odrzavanje trudnoca i tamo je skroz ok.... Jedino mi je 3. bio malo jeziv :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu sigurno u Front imam i svog doktora, trebalo bi sve da bude u redu, ja se iskreno nadam...

I ja sam nasla svog... Danas do duse, ali dobro, sta sad xD Nikad nije kasno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam nasla svog... Danas do duse, ali dobro, sta sad xD Nikad nije kasno :)

Hehehe kad si bila tamo... I ja sam bila ceo dan na Frontu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E odlicno...

Vazno je da si to sredila, jesu li ti rekli sta ti treba za epidural?

Jesi li bila gore po odeljenjima ili samo dole u prizemlju, prizemlje je u starsnom stanju, a Ja sam svojevremeno lezala na 2. on je savrsen, a sad kad sam bila na 4. gde je odrzavanje trudnoca i tamo je skroz ok.... Jedino mi je 3. bio malo jeziv :blink:

Za epidural su mi prihvatili odobrenje iz Dragise M. bogu hvala, inace bi morala jos nesto da vadim... Bila sam dole i gore na prvom valjda, do anesteziologa... Ma setkala sam se... Ali bas sam se razocarala u izgled, mada taj neki deo na prvom je extra sredjen, ali zato ostalo...

Ma ko da je to bitno,....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehe kad si bila tamo... I ja sam bila ceo dan na Frontu...

Pa dosla sam oko 12 i bila do nekih 1... A ti? Mozda smo se srele xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa dosla sam oko 12 i bila do nekih 1... A ti? Mozda smo se srele xD

Ja sam bila od 9h-14h, mozda smo se i srele dole :);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bila od 9h-14h, mozda smo se i srele dole :);)

Moguce :) A kod kog si doktora?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moguce :) A kod kog si doktora?

Meni trudnocu vodi dr sa visokorizicnih trudnoca, dr Cerovic, a tebi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni trudnocu vodi dr sa visokorizicnih trudnoca, dr Cerovic, a tebi?

Meni dr. Milosevic... Mislim vodi, otisla sam kod njega preko drugarice... Ali bitno je da smo se dogovorili da ce on da me porodi i da ce tu biti neki dobar anesteziolog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni dr. Milosevic... Mislim vodi, otisla sam kod njega preko drugarice... Ali bitno je da smo se dogovorili da ce on da me porodi i da ce tu biti neki dobar anesteziolog...

To je onaj crni sa talasastom kosom? Ako je to taj dr Milosevic, sve pohvale za njega on je asistirao dr Vugdelic na mojoj operaciji prosle godine i stvarno je odlican, bas smo se danas ispricali na hodniku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je onaj crni sa talasastom kosom? Ako je to taj dr Milosevic, sve pohvale za njega on je asistirao dr Vugdelic na mojoj operaciji prosle godine i stvarno je odlican, bas smo se danas ispricali na hodniku...

Bas mi je drago da to cujem :)

Da, ima malo poduzu kosicu talasastu... Ja ne znam jos ovako kakav je kao strucnjak, ali je cool lik :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas mi je drago da to cujem :)

Da, ima malo poduzu kosicu talasastu... Ja ne znam jos ovako kakav je kao strucnjak, ali je cool lik :)

Prema meni je bio odlican stvarno, a i s obzirom da sam ja operisala rak grlica, spasio mi je zivot i omogucio mi da imam bebu, moze li bolja preporuka od te... Da je losije izveo operaciju, nikad ne bih iznela nijednu trudnocu...

Mislim da je ovo dovoljna preporuka :) u dobrim si rukama, nadam se da ce i tvoje iskustvo biti lepo kao moje i u pravu si, skroz je cool lik :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prema meni je bio odlican stvarno, a i s obzirom da sam ja operisala rak grlica, spasio mi je zivot i omogucio mi da imam bebu, moze li bolja preporuka od te... Da je losije izveo operaciju, nikad ne bih iznela nijednu trudnocu...

Mislim da je ovo dovoljna preporuka :) u dobrim si rukama, nadam se da ce i tvoje iskustvo biti lepo kao moje i u pravu si, skroz je cool lik :)

:D Znaci stvarno je supermen...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e,a i mene je poradjao neki sa duzom talasastom kosicom,ali nije Milosevic,nego Djordjevic.Jel to ta frizura neka moda u Frontu. :lol: :lol: :lol: I on je bio odlican

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e,a i mene je poradjao neki sa duzom talasastom kosicom,ali nije Milosevic,nego Djordjevic.Jel to ta frizura neka moda u Frontu. :lol: :lol: :lol: I on je bio odlican

A da, videh i to drugog juce xD Sve neki kosijaneri :lol: Izgleda sto duza kosa to bolji doca :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala... A ima i za epidural, ovde: http://www.gakfront.org/pacijenti/index.php

Pise sta vam je sve potrebno za odobrenje... Ali ni to nece da mi otvori...

E, videla sam ja to, ali tu ti ne pišu analize već objašnjavaju o epiduralu, šta , kako, kako se stavlja, koje su moguće posledice..itd ali nema šta sve treba od analiza. Kad sam ih zvala, rekli su mi da će mi to reći ako odem kod njih u 38oj nedelji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, videla sam ja to, ali tu ti ne pišu analize već objašnjavaju o epiduralu, šta , kako, kako se stavlja, koje su moguće posledice..itd ali nema šta sve treba od analiza. Kad sam ih zvala, rekli su mi da će mi to reći ako odem kod njih u 38oj nedelji.

SRedila sam juce sve, tj priznali su mi odobrenje id Dragise M.

DObro je, inace bih jos morala da vadim neka sranjca, a smucilo mi se vise vadjenje krvi... 5 puta sam ovog meseca vadila, te za ovo, te za ono... Ma uzas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Barbarice, super si! Ma, bre ne ideš tamo na odmor nego na porođaj. Bitno je da su stručnjaci ok i da su higijenski čisti a bije ih i dobar glas. Dobre uslove ćeš imati kod kuće kad kreneš da maziš svog maleckog a tamo ti je najbitnije da ljudi znaju šta rade a ne kakva im je draperija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Barbarice, super si! Ma, bre ne ideš tamo na odmor nego na porođaj. Bitno je da su stručnjaci ok i da su higijenski čisti a bije ih i dobar glas. Dobre uslove ćeš imati kod kuće kad kreneš da maziš svog maleckog a tamo ti je najbitnije da ljudi znaju šta rade a ne kakva im je draperija.

Pa naravno... Mada ovde gde nije porodiliste wc je KATASTROFA!!!!

Nadam se da je u porodilistu sredjenije :) Jer mnogo sam gadljiva sto se WCa tice :D

A za ostalo sto kazes, manje bitno... Bitno da sve prodje ok :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Barbarice, super si! Ma, bre ne ideš tamo na odmor nego na porođaj. Bitno je da su stručnjaci ok i da su higijenski čisti a bije ih i dobar glas. Dobre uslove ćeš imati kod kuće kad kreneš da maziš svog maleckog a tamo ti je najbitnije da ljudi znaju šta rade a ne kakva im je draperija.

Pa jesu cisti i na dobrom su glasu sto i jeste najvaznije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa naravno... Mada ovde gde nije porodiliste wc je KATASTROFA!!!!

Nadam se da je u porodilistu sredjenije :) Jer mnogo sam gadljiva sto se WCa tice :D

A za ostalo sto kazes, manje bitno... Bitno da sve prodje ok :)

Ponesi onaj kako se već zove sprej koji ubija bakterije, pa lepo poprskaš time i obrišeš...i mirna :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ponesi onaj kako se već zove sprej koji ubija bakterije, pa lepo poprskaš time i obrišeš...i mirna :D

DA znas da hocu, samo da saznam kako se zove :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DA znas da hocu, samo da saznam kako se zove :lol:

Asepsol!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E hvala :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.