Musko tijelo

odgovora

Objavljeno

Jao, Viki, a ja čitam da te muškarac osvoji sarmom umesto šarmom. :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pogled.Ne oci-pogled. Moze biti najruzniji na svetu ako ima "taj" pogled... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, Viki, a ja čitam da te muškarac osvoji sarmom umesto šarmom. :lol: :lol: :lol:

ahahahahahahhahaha :)

Na koju si "sarmu" pomislila ... ona sto se jede ili onaj slauf na stomaku

hahahahahhahahah :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Guza :wub: , lepe ruke (sake), vrat, telo generalno... Ali ako nema sarma, dzaba mu svega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To se podrazumjeva. Ako on mene u mojoj glavi ne lozi svoji mozgom, ponasanjem, zivotom, razmisljanjem ... ma moze biti i Bred Pit dzaba mu sve .....

.... a ovo za nos necu da komentarisem :P ... postoji jedna "urbana legenda" o muskarcima sa velikim nosom :) :) :)

ma koja urbana legenda, to je naucno dokazano!!! nos i procelavost!!!

ali nos sigurno!!! :rolleyes:

uf kao leonidas iz 300!!!!nos!!! :lol: to je muskarcina!!!a one ovaj bred pit smarac!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.... a ovo za nos necu da komentarisem :P ... postoji jedna "urbana legenda" o muskarcima sa velikim nosom :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ništa od fizičkih atributa. Meni je bitna hemija...ono nešto što izazove da sva prostrujim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cipele :lol: Ako ima ruzne cipele,dzaba mu sve ostalo :lol:

Mene su muskarci uglavnom osvajali sarmom,a neki su bili bas ruzni,tako da mi izgled i nije nesto bitan.Generalno,vise obracam paznju na facu nego na telo.

Citam i razmisljam, nisam valjda jedina koja miskarcima gleda u cipele!!! Dobro je, nisam :lol::lol::lol: !

I MORA da ima uredne ruke!

Inace, "moj tip" muskarca se totalno razlikuje od onog za koga sam se udala :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma koja urbana legenda, to je naucno dokazano!!! nos i procelavost!!!

ali nos sigurno!!! :rolleyes:

uf kao leonidas iz 300!!!!nos!!! :lol: to je muskarcina!!!a one ovaj bred pit smarac!

Procelavost nastaje usljed viska testosterona tj hiperaktivnosti rada te zljezde :) ..... ono nema veze sa velicinom, uglavnom utice na pojacanu zelju za sexom :)

A ovo za cipele, nije da ih gledam ali znam da me je jedan sladak tip totalno odbio kada se jedan dan pojavio u nekim "ludim" cipilema. Nisu bile neuredne, cak sta vise bile su i vise nego uredne samo sto su bile bijele lakirane sa dezenom zmijske koze i na strogi spic :P ... zgrozila sam se tim "neukusom"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace, "moj tip" muskarca se totalno razlikuje od onog za koga sam se udala :lol::lol:

Isto!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ahahahahahahhahaha :)

Na koju si "sarmu" pomislila ... ona sto se jede ili onaj slauf na stomaku

hahahahahhahahah :lol::lol::lol:

:lol: :lol: :lol: Na onu što se jede. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam oduvek gledala guzu,oci,ruke,ama sve sam gledala i nisam se za takvog udala nego za tipa koj ima i breg a i kukuruz. :rolleyes: Volim da u muskom pogledu nadjem dozu bezobrazluka,da osetim kako me jede pogledom....Jel sam normalna??? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam oduvek gledala guzu,oci,ruke,ama sve sam gledala i nisam se za takvog udala nego za tipa koj ima i breg a i kukuruz. :rolleyes: Volim da u muskom pogledu nadjem dozu bezobrazluka,da osetim kako me jede pogledom....Jel sam normalna??? :P

Ma zene bitno je da berba kukuruza bude kvakitetna i da je klip kvalitetan i veliki sa debelim zrnom. :P :P :P Morao sam da se umesam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"Kakav nos takav i ponos, što u izlogu to i u radnji"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja opet smatram dok ne isprobate "odelo" nema vajde od gledanja i merenja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidiš Ana, meni nikada nije bio bitan kvantitet, već samo kvalitet...t15130.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam uglavnom padala na ruzne tipove, oni se valjda vise trude :D

Nije mi fizicki izgled nikad bio bitan. Bitno mi je samo da nema dugacku kosu, toga se uzasavam, celavi muskarci su nalepsi :) ali eto sasvim slucajno sam se udala za lepog momka :P to znaci da on ima whole package :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidiš Ana, meni nikada nije bio bitan kvantitet, već samo kvalitet...t15130.gif

Da, da. O tome i ja nagovestavam. Jer dok se ne pokaze na delu mozes "meriti" koliko ti je volja i da na kraju "slajfuje" u prazno ;) Takav mi ne treba. Treba konkretno i efikasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i naravno ko o cemu mi o vocu i povrcu ... sa tresnjica se preslo na berbu kukuruza

:D

... Sezonsko voce i povrce hahahahahah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma bilo da je visnje, tresnja, kukuruza ja ti slabo zalazim i u vocnjak i u povrtnjak... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma bilo da je visnje, tresnja, kukuruza ja ti slabo zalazim i u vocnjak i u povrtnjak... :(

me 2 .... znam kako je ....Mogu samo da 2lajem2 na sav glas ali od berbe ni B

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma bilo da je visnje, tresnja, kukuruza ja ti slabo zalazim i u vocnjak i u povrtnjak... :(

Ti si moj idol!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ništa od fizičkih atributa. Meni je bitna hemija...ono nešto što izazove da sva prostrujim...

Slazem se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dzaba mu sve sto mi se dopada ako ima ruzne ruke...tj. prste na rukama

U principu, kao sto rece Filipa, bitna je hemija....bitno je ono nesto....ali i to isto pada u vodu ako nema lepe sake i prste

Nista odvratnije od izgrizenih, strokavih, noktiju i kvrgavih ruku... :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace, "moj tip" muskarca se totalno razlikuje od onog za koga sam se udala :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.