Musko tijelo

odgovora

Objavljeno

Kad proradi hemija i ono ,,nesto,, prvo gledam u ruke i ako u istoj sekundi zamisljam kako bih da me scepa tim rukama, e to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada posmatram muškarce prvo gledam oči, mislim da u njma može da se vidi ona prava ljepota, a potom građu, osmjeh i nešto što me privlači na muškarcima to je kosa, pogotovo ako je onako malo porasla da mogu da provučem prste kroz nju, to mi je baš sexi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod muskaraca me privlaci lice,volim ostre crte,naglasene jagodice,veliki nos(to zbog one nase izreke :P )!I naravno konstitucija-sirok u ramenima,ne preterano visok ali krupan u svakom slucaju!I ne mora biti izdefinisan,stavise mali stomacic mi je bas ok!A bitan mi je i pogled-bistre i umiljate oci!Kao kod pasa!hehe :D Uglavnom su mi i takvi bili bivsi momci i naravno mm!Odsmekam ja to prvo doooobro i tek onda zaskocim! B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod muskaraca me privlaci lice,volim ostre crte,naglasene jagodice,veliki nos(to zbog one nase izreke :P )!I naravno konstitucija-sirok u ramenima,ne preterano visok ali krupan u svakom slucaju!I ne mora biti izdefinisan,stavise mali stomacic mi je bas ok!A bitan mi je i pogled-bistre i umiljate oci!Kao kod pasa!hehe :D Uglavnom su mi i takvi bili bivsi momci i naravno mm!Odsmekam ja to prvo doooobro i tek onda zaskocim! B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

seksi-nadal-pokazao-skoro-sve-misice-u-r

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad proradi hemija i ono ,,nesto,, prvo gledam u ruke i ako u istoj sekundi zamisljam kako bih da me scepa tim rukama, e to je to.

Sjajno, isto razmisljamo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

filipa,suncokret...to vase nesto zulja...ovo je zakon:

gerard-butler.jpg

to ti je ko spavati na podu ili na duseku...

ja radije spavam na duseku... :rolleyes:

Mama mazo...slazem se... :rolleyes::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma gde zulja, ovaj desno je secer, njega bih samlela u masini za mlevenje mesa (fig.) koliko je dobar t2807.gif ma kakav Batler, od njega samo salcice da napravis, lepo se naruckas i legnes da spavas :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pihhh...sa ronaldom i njegovom baby facom bih se osjecala kao pedofil...a poslije bih morala na otklanjanje zuljeva... :lol:

udobnost je trazena i cijenjena...a batler ko dormeo... :rolleyes:

suncice...da ti nisi hanibal??? :blink:

:lol::lol::lol: E dobra si, jesam, evo upravo sam pojela muza, i sad se oblizujem t2816.gif :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol: E dobra si, jesam, evo upravo sam pojela muza, i sad se oblizujem t2816.gif :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uuuj bre....daj recept.... :lol:

Moracemo da otvorimo novu temu "Kako pojesti muza" :lol::lol: pa cu ti tamo objasniti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mama mazo, to cemo drugi put ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ihhhh....ja bih rado svog da pojedem...ali sada...uhhh....bas nekada zna da me naljuti... :angry:

:lol: Eto, priznaj da i ti imas kanibalisticke nagone :lol: Evo, malo da te odvratim od kanibalistickih misli gerard_butler_01.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sto bi rekli " ja bi njega rado posedovala " ;) ;)

Ova slika mu je stvarno vrhunska, sto jes' jes', al' to je zato sto mu se ne vide salcici :P Jel' znas mama mazo? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

muskotijelo_ilustracija_320.jpg

Uh, sto volim ovakve "venaste" ruke, taj kad te u'vati nema mrdanja :Dt2807.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sad malo druga strana medalje :Dy166239329408071.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e sad odo da spavam ovo nemogu da gledam :lol: :lol: :lol:

:lol::lol: To sam i htela, da smirim uzavrele strasti :lol: I to je musko telo :wacko: :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Osmeh,ramena i guza-to na svima primetim,pa i na mm... :) da nije imao takav osmeh kakav ima ne bih ga ni skontala..a sad bih volela da malo cesce vidim taj osmeh...nesto ga nema od kad je poceo da radi.. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kao devojka sam imala jasan stav kada su muskarci u pitanju, volela sam crne, visoke momke, izrazitih usana i obrva, prodorne oci.

hehe, moram napisati da mi je takav bio prvi decko i poslednji pre mm.

a mm je susta suprotnost svemu sto sam kao zelela ali mi je tako divan. izgleda sam zato toliko trazila jer ni sama nisam znala sta zelim!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Procelavost nastaje usljed viska testosterona tj hiperaktivnosti rada te zljezde :) ..... ono nema veze sa velicinom, uglavnom utice na pojacanu zelju za sexom :)

A zato mene mm ne ostavlja na miru...ccc. :lol:

Ma bilo da je visnje, tresnja, kukuruza ja ti slabo zalazim i u vocnjak i u povrtnjak... :(

:lol: :lol: :lol: Bas si lijena! Pa od cega ces da zivis? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako ova diskusija bez mene? :)

Ja bih ovoga...

31b-mcmaho_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U bre mama dy...pocepana mu maica...da mu nije 'ladno zbog ovih rupa :P ...je li bre što si zataila sa 'modelima' :D:unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, volim lepe, plave oči na muškarcu....(i upravo ih mm i ima) :rolleyes:

eye6.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.