Iznenadan plač u snu

odgovora

Objavljeno

Neda je noćas spavala ukupno 2 sata.Plakala,vrpoljila se.Da nije od vakcine?

Ako je ovih dana primila, vrlo je moguće. Bidećeš danas i večeras, ali znaju oni da budu kenjkavi po dva, tri dana kad prime vakcinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj mali od petog meseca nocu brizne u plac ili se probudi i prica,pa ga ja prebacim u kolica i uljuljam i odmah zaspi...tako mi se jos uvek desava ponekad nocu iako sad ima deset meseci i 7 zubica...kad mu izraste i zadnja donja dvojka kada krecu trojke...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj mali od petog meseca nocu brizne u plac ili se probudi i prica,pa ga ja prebacim u kolica i uljuljam i odmah zaspi...tako mi se jos uvek desava ponekad nocu iako sad ima deset meseci i 7 zubica...kad mu izraste i zadnja donja dvojka kada krecu trojke...?

Klik

Sneshkica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja Nata se zaplače u snu od kad je dobila trecu vakcinu,iz mirnog i cvrstog sna se tako zaplače,ja sam povezala sa tim,posto je plakala i dok su joj davali,bila je neutesna 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moja beba poslednjih mesec dana jeca u snu,skoro svake noci. Ima 6meseci. U medjuvremenu su joj izasla 2 zuba i tada je par noci prestala to da radi. Ali sada je opet pocela... Ne znam da li izlaze sledeci zubici ili sta je u pitanju? Uplasim se svaki put kada je cujem, zvuci kao da je nesto boli. Da li je jos kod nekoga to trajalo tako dugo? 1,5 mesec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.