Orgazam u trudnoći

odgovora

Objavljeno

<p>

Ma ja imam volje, smogla bih i snage, ali ne daju dusmani, doktori, vec 14 nedelja... Prestali smo se i grliti, ljubiti da se ne izazivamo kad nista od keksa!

a sto ne daju? ima li veze sto ti je termin blizu ili imas ne daj boze nekih komplikacija?? :( u svakom slucaju bice hopa-cupa tebi skorije nego nama nekima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja imam volje, smogla bih i snage, ali ne daju dusmani, doktori, vec 14 nedelja... Prestali smo se i grliti, ljubiti da se ne izazivamo kad nista od keksa!

Ako doca zabrani onda bolje nemoj,ali sto da se ne grlite...ja kad nisam mogla u prosloj trudnoci (nije bila zabrana jednostavno ja nisam mogla) mi smo se ljubili,grlili,mazili...i to je bitno,ta bliskost,meni je bilo bolje i to nego sex.A sad sam verovatno zbog hormona wuuuuu i totalno bih iskoristila dok stomace ne naraste svaki trenutak :D

wonderwoman, paper_moon i VelNes volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi isto ne smemo,vise ni ne znam koliko... :( Mislim,ne smemo klasican sex,pa se snadjemo. :P I cak mi je sestrica rekla kad sam izlazila iz bolnice da ne smemo standardno,ali da se snadjemo,samo da ako osetim da me boli posle (kazu da orgazam izaziva kontrakcije) onda ne,al nije me bolelo,pa se povremeno mazimo. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam blago rečeno očajna od vlaznih snova, koji se sad dešavaju svake noći i to po dva puta. Odnosi su mi zabranjeni, strogo ležanje od trećeg meseca jer cerviks skoro da i nemam, posle operacije mi je skraćen na 1.5cm! To da me probudi orgazam i pulsiranje mi se dešavalo ranije ako nemam seks duže vreme i nemam ništa protiv toga :) da me ne razumete pogrešno, ali sad mi izaziva grčenje i pulsirajuce kontrakcije, tako da sam prestravljena. To nikako ne mogu da iskontrolisem i bojim se baš. Rekla sam doktorki (jedva od blama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.