Mucnina / povracanje tokom putovanja

odgovora

Objavljeno

Mozes probati tako. Snow pa put od 2h nije nista :D nemoj da brigas :)

Ona je velika, kesu joj u dzep i ako osjeti da joj je muka nek se zna snaci :D kad moja od 2.5 zna na vrijeme da trazi i reaguje vjerujem da ce i ona znati :)

majat voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehe a u cemu je fora sa tim narukvicama?

one imaju kuglice koje pritiskaju akupresurne tacke... samo se moraju staviti na pravo mesto prema uputstvu... super su...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sad ne znam koliko je dobro da joj das tableticu s obzirom da ide sa drustvom a te tabletice uspavljuju pri tom.Inace moji nikad nisu povracali kad ja vozim.A kad je moj muz vozio tu rutu koju si navela,i koju sam ja presla vise puta S se dobro ispovracala.Znaci nije samo do deteta nego i do nacina voznje,kako vozac ulazi u krivine,koliko puta koci,ja vozim bas lagano.

Imaju neke lizalice,elem,videh po apotekama.Mozda to da vidis,jer je blaza varijanta od tablete..

kako_djumbir_moze_da_vam_ulepsa_svako_pu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace mi je besmisleno davati dramamin tablete za tako kratak put, oni ce praviti pauze a dete ce biti pospano

paper_moon i Ummu volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace mi je besmisleno davati dramamin tablete za tako kratak put, oni ce praviti pauze a dete ce biti pospano

E bas to!Moglo bi da joj upropasti eskurziju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej pa nisam znala da one izazivaju I pospanost. Glupa sam, priznajem:-D
Kratak jeste, al je npr tri puta 4-5 puta kraci put do mojih pa smizla zna da se pozali da joj je muka.

Nista, muz se slozio da joj ne dajemo tabletu u odlasku. A za povratak cemo vidjeti. Ja sam ih ipak kupila, al se nadam da ce ostati neiakoriscene;-)
Mada za mjesec dana je ceka mnogo duzi put, od 12 sati...e tu ih mozda iskoristimo...no o tom potom.

Hvala, zenske, divne ste...uvjek ste tu da mi pomognete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej pa nisam znala da one izazivaju I pospanost. Glupa sam, priznajem:-D
Kratak jeste, al je npr tri puta 4-5 puta kraci put do mojih pa smizla zna da se pozali da joj je muka.

Nista, muz se slozio da joj ne dajemo tabletu u odlasku. A za povratak cemo vidjeti. Ja sam ih ipak kupila, al se nadam da ce ostati neiakoriscene;-)
Mada za mjesec dana je ceka mnogo duzi put, od 12 sati...e tu ih mozda iskoristimo...no o tom potom.

Hvala, zenske, divne ste...uvjek ste tu da mi pomognete.

Snow, daje se samo pola tablete, mozes i manje, nece joj biti nista. Nasi prijatelji imaju vikendicu gde i mi, iznad Pg, 35 minuta voznje, krivine, i uvek kad idu daju cerki pola tablete, jednostavno dete ima takav stomak, ne moze da podnese duzu voznju i na ravnom, a ne po planini. Ja o tome ne bih mnogo razmisljala, ako se desavalo da povraca u putu, dala bih. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Snow, jel isla?? Kako je proslo??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sad citam i razmisljam.. mi idemo prvi put na more ive godine sa V. Kada smo putovali do banje,lepo je podneo put(voznja je bila 3-3,5h) a sad do Grcke... da li da uzmem unaored za svaki slucaj i koje? Opet mozda ce prespavati jer cemo ici nocu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja tek sad vidim pitanje. Mazo, super je proslo. Ja sam joj odavde dala pola tabletice, a kad su se vracali sveki joj je dala, pola ili cijelu, nemam pojma. Uglavnom, ona je put odlicno podnijela, u oba pravca. E sad, da li je do tablete ili je ona sazrela i 'prevazisla' taj problem vidjecemo...ide pocetkom jula sa tatom na put od 600km. Nadam se i tada dobrom scenariju;-)

mama maza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.