Amniocenteza

odgovora

Objavljeno

Gotovi rezultati. Normalan kariotip.

Odo sad da placem, ajd zdra'o, javim se kasnije.

isplaci se draga...sad uzivaj u trudnoci....cestitam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OK. Ne znas ko ce ti od dr. raditi AC?

Imas nameru tamo i da se porodis ako sve bude kako treba?

Nemam pojma ko će raditi, a privlačna mi je ideja kade za porođaj iako to nije baš prava kada tako da sam najbliža Gradskoj....samo da sve bude kako treba :)

Kakvo je tvoje mišljenje o Gradskoj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jako dobro. Pisala sa, na temi davnih dana. I sto se tice kade, ima tema. Ne znam da li si videla. Skoro je pisala zena da se tamo porodila u kadi. Ja nisam imala tu mogucnost, a isla sam na vezbe tamo samo da bi saznala sve o takvom porodjaju. Toplo ti preporucujem vezbe kod Slavice i Jace. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jako dobro. Pisala sa, na temi davnih dana. I sto se tice kade, ima tema. Ne znam da li si videla. Skoro je pisala zena da se tamo porodila u kadi. Ja nisam imala tu mogucnost, a isla sam na vezbe tamo samo da bi saznala sve o takvom porodjaju. Toplo ti preporucujem vezbe kod Slavice i Jace. :)

Čitala sam temu o kadi, a malo ću još da prostudiram bolnicu a forumu. Iskreno se nadam da ću se bućkati sa mojom bebom bućkicom u kadi i da će sve biti kako treba. Pošto kod doce idem na NBgd a živim u VML-u možda mi je i bolje da vidim za vežbe u Gradskoj, ako ništa drugo bliže mi je.

YelenaC hvala puno na savetima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema za sta da se zahvaljujes. Vezbe pocinjes sredinom 7. meseca. Odlicno bi bilo da krenes. posle rezultata AC se odmah prijvai za vezbe, da rezervises mesto. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema za sta da se zahvaljujes. Vezbe pocinjes sredinom 7. meseca. Odlicno bi bilo da krenes. posle rezultata AC se odmah prijvai za vezbe, da rezervises mesto. ;)

RAZUMEM! I nije mi teško :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi samo da se javnemo, obecali smo. Dakle, javljamo se moj decak i ja, u ove sitne sate. ;) Bili smo danas i na 4D UZ i sve je OK za sada, a jos malo pa idemo na FES (fetalna ehokardiografija), mada su nam vec danas rekli da je srce u redu.

Maro, i ostale devojke, zelim vam sve najbolje na AC i ostalim pregledima i da vam sto lakse prodje iscekivanje rezultata. Samo hrabro, pozdravljam vas i mislim na vas. Javite se, nemojte da se uobrazite kad dobijete rezultate, pa da nas zaboravite. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Guest 74 cestitam na dobrim rezultatima, bas mi je drago :rolleyes: . Uzivaj sada u ocekivanju tvog malog andjela, pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi samo da se javnemo, obecali smo. Dakle, javljamo se moj decak i ja, u ove sitne sate. ;) Bili smo danas i na 4D UZ i sve je OK za sada, a jos malo pa idemo na FES (fetalna ehokardiografija), mada su nam vec danas rekli da je srce u redu.

Maro, i ostale devojke, zelim vam sve najbolje na AC i ostalim pregledima i da vam sto lakse prodje iscekivanje rezultata. Samo hrabro, pozdravljam vas i mislim na vas. Javite se, nemojte da se uobrazite kad dobijete rezultate, pa da nas zaboravite. B)

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi samo da se javnemo, obecali smo. Dakle, javljamo se moj decak i ja, u ove sitne sate. ;) Bili smo danas i na 4D UZ i sve je OK za sada, a jos malo pa idemo na FES (fetalna ehokardiografija), mada su nam vec danas rekli da je srce u redu.

Maro, i ostale devojke, zelim vam sve najbolje na AC i ostalim pregledima i da vam sto lakse prodje iscekivanje rezultata. Samo hrabro, pozdravljam vas i mislim na vas. Javite se, nemojte da se uobrazite kad dobijete rezultate, pa da nas zaboravite. B)

Super, baš mi je drago! Evo ja malopre došla iz bolnice, pa ću sad ništa da ne radim nekoliko dana :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U iščekivanju rezultata sad sam van sebe! Toliko sam se uplašila da pola popodneva ne mogu da prestanem da plačem :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, a mislim na tebe vec danima. Rezultati su sutra, jel tako? Tako nekako valjda...

Drzim pesnice, jos samo malo i bice sve OK, videces. A dotle placi ako ti je tako lakse, nije problem. ;)

Pozdravljam te. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, a mislim na tebe vec danima. Rezultati su sutra, jel tako? Tako nekako valjda...

Drzim pesnice, jos samo malo i bice sve OK, videces. A dotle placi ako ti je tako lakse, nije problem. ;)

Pozdravljam te. :)

Hvala, divna si! Sutra će biti tri nedelje kako sam bila u bolnici pa se nadam da će biti i rezultati.

Nisam te nikad pitala gde si ti radila AC?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maro saljem ti veliki zagrljaj i puno pozitivne energije sve ce to biti odlicno :**

Hvala ti puno, meni mnogo znači podrška ovde!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, divna si! Sutra će biti tri nedelje kako sam bila u bolnici pa se nadam da će biti i rezultati.

Nisam te nikad pitala gde si ti radila AC?

Radila sam ih uvek u Visegradskoj i to kod Dr. Radunovica-tako se uvek poklapalo. Imala sam ih tri, i sve tri sam tesko podnela.

Ma ti jos dan-dva pa da javis da zalijemo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U iščekivanju rezultata sad sam van sebe! Toliko sam se uplašila da pola popodneva ne mogu da prestanem da plačem :(

Izdrzi jos malo, pa ce i toj agoniji biti kraj. Jer sutra ides po njih?

Drzimo ti fige da bude sve ok, i isplaci se ako ti je lakse, a posle se zagrli sa mm i gledajte nesto opustajuce. Jos samo jedna noc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radila sam ih uvek u Visegradskoj i to kod Dr. Radunovica-tako se uvek poklapalo. Imala sam ih tri, i sve tri sam tesko podnela.

Ma ti jos dan-dva pa da javis da zalijemo. :)

Izdrzi jos malo, pa ce i toj agoniji biti kraj. Jer sutra ides po njih?

Drzimo ti fige da bude sve ok, i isplaci se ako ti je lakse, a posle se zagrli sa mm i gledajte nesto opustajuce. Jos samo jedna noc

Rezultat-Daunov sindrom...kako podneti sad ovu tugu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( ne verujem...meni suze posle majke mi moje, pa jebem ti ovaj zivot vise, nije fer, nijeee Sta da ti kazem Maro draga, placi izvristi se, jer nema reci da te mogu utesiti..mnogo te grlim i ljubim :*

Hvala ti, ljubim i ja tebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maro, ako ti nesto treba, javi se, tu sam. Prosla sam kroz to pre dve godine. Samo polako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maro, jako mi je žao. Da li ti razmišaljaš da potražiš još jednu analizu/mišljenje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maro zao mi je jako :( :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maro, ako ti nesto treba, javi se, tu sam. Prosla sam kroz to pre dve godine. Samo polako.
Maro, jako mi je žao. Da li ti razmišaljaš da potražiš još jednu analizu/mišljenje?
Maro zao mi je jako :( :( :( :(

Hvala vam ženske, divne ste!

Meni samo nije jasno kako ću psihički podneti tu proceduru prekida. Mislim, koliko normalan možeš da budeš kad znaš da tvoja mala beba umire u tebi? :(

Phoenix radila sam u Gradskoj bolnici i tamo mi je doktorka rekla da treba prekid da se radi. Sa njom se složio i moj ginekolog iz DZ a takođe i jedan genetičar iz Novog Sada kome su telefonski pročitani rezultati. On je čak rekao da bi možda mogla da uradiom kordiocentezu ali da tu mogu da budu lažno bolji rezultati, tj. da se iz krvi ne otkriju anomalije ako su blažeg oblika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tebi jos nije kasno za drugu amnio. Hitno mozes da uradis punkciju, a analizu u nekoj od mnogih laboratorija koje rade PCR metodu kao proveru za Down sy, rezultati budu gotovi za dan. Znacice ti to jednog dana, cak i u slucaju da se potvrdi rezultat.

Takodje, mozda ne bi bilo lose da nakon svega potrazite (ti i suprug) psiholosku pomoc. Mi nismo i pogresili smo, mada nikad nije kasno...

Drzi se. Sta god da odlucis, samo hrabro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tebi jos nije kasno za drugu amnio. Hitno mozes da uradis punkciju, a analizu u nekoj od mnogih laboratorija koje rade PCR metodu. Znacice ti to jednog dana.

Takodje, mozda ne bi bilo lose da nakon svega potrazite (ti i suprug) psiholosku pomoc. Mi nismo i pogresili smo, mada nikad nije kasno...

Drzi se. Sta god da odlucis, samo hrabro.

Iskreno, sumnjala sam od samog početka...nekako sam imala neki osećaj da neće biti kako treba. Na ekspertskom UZ mi je doktor rekao da mu se ne sviđa NT ali da ćemo se nadati da nije ništa...i ipak je nešto na našu veliku žalost. Pomoć psihologa nije loša ideja ali mislim da nam ne treba jer smo nas dvoje prilično realni i nestrpljivo ćemo čekati da prođe par meseci pa da počnemo da radimo na potomstvu. Loša sreća nas je zadesila ali mi verujemo da nam je sudbina namenila drugačije :)

Hvala na savetima, još ću jednom ponoviti da si divna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rezultat-Daunov sindrom...kako podneti sad ovu tugu?

Joooj jako mi je zao M@RO,bas mi je zao,mogu misliti kako ti je.Samo hrabro.Jaka si ti!Saljem ti veeeliikiiii zagrljaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.