Novogodišnja euforija

odgovora

Objavljeno

Hvala Voljena :) Koliko sutra bih da pokusam nesto, pa kako ispadne...mozda cu samo malo manjeg, da mogu komotno da ga smestim :):) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Hvala Voljena :) Koliko sutra bih da pokusam nesto, pa kako ispadne...mozda cu samo malo manjeg, da mogu komotno da ga smestim :):) 

Hmm, problem je samo što ne možeš ti da odrediš veličinu jer se čaše sklapaju pod određenim uglom...

Izmenjeno od strane Voljena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hmmm, hmmm...kontam...mozda samo ako pokusam da u startu krenem sa manjim precnikom supljine u krugu...pokusacu nekako pa sta bude :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i nase "anemicne" jelke, sto bi mm rekao :)

Edit: sliku sam obrisala nakacen je virus neki izgleda, pa cu posle probati :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo veceras bili u Americkom uglu,u kicu,na novogodisnjoj dzez zurci za djecu.Bile su klasicne bozicne pjesme popularne u Americi,i uglavnom fino vece.

@BgB dobili smo na llutriji desetak razglednica sa likom Baraka Obame,u svim izdanjima. :lol: Dok su drugi dobili rokovnike,hemijske i tako neke drangulije mi dobismo Obamu.Evo sad cu da pisem rodbini razglednice neka misle da sam za Novu otisla u Njujork,a ne u BG.:lol::lol:

o8r-IMG-20.jpg

 

Vuciguraj i BgB volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

52o-fhgfhg.jpg

 

Evo nase dekoracije... ovo na stolu nemam pooojma da kitim i Smey bi mi doro dosla! :rolleyes::D

jelku je V pomaga-vidi se donji deo.  a ovo su svecnjaci na dvoristu u zidu i terasa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo nase jelke..Svi smo zajedno ubacivali ukrase ko je gde hteo. Jeste da su deca u nekim delovima sve iste jednu do druge,ali ipak oni znaju najbolje:wub: 

9e-0a2d57.jpg

ud6-90e52d.jpg

xr-998c4c.jpg

7kh-c540ac.jpg

I evo nekih sitnica koje sam sama pravila...Malo je traljavo jer sve radim na brzinu zbog dece,htela bih jos mnogo stvari da radim ali ne ide:D Za sada sam zadovoljna. Mada nisam ni priblizno kao Smey,neki umetnik. Samo me ovakve stvari opustaju. Kako su oni veci mocicu vise paznje da posvetim tome.

Snesko od moje stare carape :D

26w-92c488.jpg

Pahuljice od topljenje plastike..Naravno,nisam mogla da nadjem bele sljokice jer nisam imala vremena ali su zato posluzile plave i roze. Fali ima malo urednosti jer sam kao i sve morala da radim brzinom munje

uxu-bb1a9c.jpg

12b-7460db.jpg

I evo jedna jelkica od papira:D

l1-e1cc9a.jpg

Slikanje mi nije jaca strana:lol:

Smey, Sanja 79, svejedno i 9 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala puno planova na kraju mi je pola krenulo naopako.

Očigledno one sugestije za pravljenje ukrasa super jednostavno,lako,za mene ne važe.Ukrase od kanapa i štirka u obliku loptica nisam uspjela napraviti.

Zatim niz drugih iz sličnih tutorijala..

Jedino mi je dekupaž ispao onako prihvatljivo.

Njima sam napravila od papira pa su kačili stikere.

Kasnije kačim uzorke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Carape:lol:...Pa da:lol:

Hvala vam..Moze mnogo bolje ,ali sa s obzirom na okolnosti bas sam zadovoljna. A najzadovoljnija kad vidim ove moje male kako kite jelku,kao profesionalci. Ali kako je tek rasture,za to su nepobedivi:wub: Tako je bilo prvih par dana,sad su se navikli pa je ne napadaju toliko. 

Nema nista lepse nego kad vide neki novi ukras koji napravim ,pa se dive. vau,vau mama:wub: gde ces bolje kritike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala.. hahaha,e luster nisam pravila :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mitko, mojne da si takva, vrati stari nik. 

Super su ti ukrasi, kako si pravila ove pahulje od topljene plastike?

Earl Grey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo promene,dosadio mi stari... A iskreno,i kad sam ga provobitno stavljala,samo sam ga stavila jer sam znala da nije cest nick

Hvala..:wub::wub:Pa sa onim pistoljem za plastiku,pa ti pravis sta zelis,i osusise se brzo. Prosto je. Te pistolje bi trebalo da imaju svuda po kinezima. Uzela sam ga u papirnici. I uzmes one dopune za pistolj. I onda uzmem neki motiv,nacrtas ili istampas. Stavis motiv ispod papira za pecenje. Papir za pecenje u tom delu gde je motiv premazes sa malo vode u koju si stavila malo deterdzenta za sudove. I onda preko papira za pecenje vidis motiv,pistoljem ides po motivu. Kad se osusi premazes sa dekupaz lepkom,dobro premazes svaki deo i posipas sljokice. Sljokice po izboru,kako god zelis.

Cim se osusi motiv,lako se skida sa papira za pecenje. Dok radis motiv kada se osusi ,gde mislis da si premalo stavila,tj.da je pretanko,slobodno dodaj jos. Koliko god zelis da ti bude debeo motiv

 

Margaritta voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super ti je sve! Cime si onako ravnomjerno i uredno napunila snjeska?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.