Novogodišnja euforija

odgovora

Objavljeno

Ima li neko da nije euforican ove godine jer je debeo posle porodjaja, nema sta da obuce, nema para za proslavu, nema kud sa starijim djetetom i sa bebom... Da nastavim? :ph34r:  :D

BrezETINO :D To nije opravdanje za ne-euforicnost! Nisam (vise) manekenka, nemam sta da obucem, nemam para za proslavu, nemam kud sa bebanom, ali jedva cekam da meljam kekse, baklavicu, mesce i da se jurim s balonima po sobi za Ng, da ugasim svetlo i gledam tv uz svetiljke (lampione) u sobi :D Tad cu da jedem bar bez grize savesti, pa jednom je taj dan u godini (kao i svaki) :D Evo saljem ti kamiiiiiiiiion pozitivnih misli za to vece! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

..jer sreća je lepa samo dok se čeka :lol:

bukvalno. xD 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj veliki mališa i ja prekjuče završili našu kod kuće, a juče onu na poslu. Dve za dva dana, woohoo :D Sad mali mališa gega okolo i bere ukrase, a mi vraćamo na mesto pa ko duže izdrži...:lol:

Maricia, andisam i Anonymous volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fotka kasnije :D moram da spremim rucak i ostale djakonije nedeljom sto imam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

..sto je emezzeta skupa sa :huh:ukrasima.Ko kupuje tamo uopste?

Anonymous voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O Bože i ne videh da si već okitila! :D Mi ćemo danas :baby:

Anonymous voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

..sto je emezzeta skupa sa :huh:ukrasima.Ko kupuje tamo uopste?

emezzeta dere... 

bas smo pricali sa radnicom nekom, kaze da je emezzeta uzasno skupa, ne daje popute na placanje u gotovini, niti na izlozbene predmete...  dok kika jeste to sve radila i bila jeftinija. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anonymus ala si me nasmejala sada....

Mi jos gledamo sta cemo,mali nam je prostor ja bi dodala sneska onog sto se pravi sa lepkom i koncem..Videcemo..

Anonymous voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam neki dan vidjela u gradu jeliku okicenu korpicama za mafine, bas se nekako izdvojila od onih sa "pravim" ukrasima, orginalno i prelijepo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mazo mislim da je to "neka fora" :)meni se svidjaju ti ukrasi od papira ,drveta,dekupazirani ..samo vreme, ideja i masta ..DLcu5l.jpg

na sajtu nema dovoljno slicica za sve ukrase, uzivo je bolji uzitak-za gledanje :lol:jedna od emezzetinih jelki..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ima da se uzme onih lepih oslikanih kuglica za jelku a da bas ne zvone usi od cene? Ja skoro gledala po nekim prodavnicama, hoce 15 EUR za 6 kuglica, ludilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nice, ima ih u Rodi, po cetiri, ali ne znam cenu. :) Je li neka kupovala jelku u  Basta  doo? Je li to Garden Centar? Izgledaju mi lepo na fb..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelka manje-vise, ove godine cu je na plafon okaciti :D

Dozivljaj su mi lampice i bljestavilo :D e, to jedva cekam, mada me vec muka hvata kad pomislim da treba to sve i da skidam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Macak mi pregrizao kabal za lampice, sad pola radi pola ne xD pa tacno cu ga odrobijati xD

Anchi82 i Voljena volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.