Novogodišnja euforija

odgovora

Objavljeno

viki mnogo slatka jelkica. Ja bas danas pricam sa mm i nesto razmisljam da okitim jelku samo sa lampicama i nekom perlicama. U najavi znam da ce 100% bar tri puta dnevno stradati od Jane, a nemam nameru da korim cedo zbog jelke :P

Secer na koje solje mislis,u receptu,2dl?

Kad je Srki imao 2 godine okitila manju jelku sa plastičnim ukrasima, pa kad obori nikom ništa. A prošle smo imali 2 jelke, veću sa svim staklenim i drugim ukrasima i manju njegovu koju je on okitio sa svojim ukrasima, naravno plastičnim i drvenim. Tako da nismo imali problema sa jelkama. Mada su nam stradale sijalice :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovako ti to nešto izgleda...

14.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas je simpaticno... :) Lijepa ideja! c013.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pišite, planirajte...dajte ideje...

Šta ćete pokloniti svojim najmilijima...

Meni je zasad u planu pravljenje novogodišnjih čestitki...bližoj rodbini i prijateljima ću praviti ušećerene bademe, koje ću vezati u celofan sa prikladnim trakicama, a svaka vrećica će imati porukicu...nešto tipa kolačića sudbine...

Filipa, svaka ti cast. To je tako predivan znak paznje... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala drage moje...a tako jednostavno...jedne godine sam pravila slatko od dunja...isto tako pakovala, mnogo su se svi obradovali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala drage moje...a tako jednostavno...jedne godine sam pravila slatko od dunja...isto tako pakovala, mnogo su se svi obradovali...

Ideje su ti za 10+!!! c011.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

69bc2d9943998799d01303ec673f7d4a_view_m.

Zar ovo nije predivan poklon?

PHOENIX-ovi kolačići...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, sve sto napravis sam i sa puno ljubavi, je uvijek pravi poklon! :wub: Ovi kolacici su bas primamljivi... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nensi slikaj jelku da je vidimo!:)

Samo smo stavili lampice, nije gotova ali slikacu veceras lepse je u mraku kad ukljucim lampice da svetle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi jedva cekamo novu godinu i bozic :)))

samo me zanima kako ce cerka da odregauje na jelku i ukrase..i na sve te sljastece stvarcice :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo jelkice samo sa lampicama

d3u-SDC154.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke moje,jelkice su vam fenomenalne.Evo gledam ih vec ihahaj i ne mogu da se odvojim od njih :D Sta cu kad obozavam Novu Godinu :D

Evo i nase.Vec godinama je slicna,samo dokupim po koji ukras,ali mislim da vise ni jedan ne moze da stane.Morace da se kupuje veca jelkica :D

phu-mikac-.jpg

kako je slatkaaaaa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo jelkice samo sa lampicama

d3u-SDC154.jpg

wow sto je dobro!i super ti slika fotoaparat :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad je Srki imao 2 godine okitila manju jelku sa plastičnim ukrasima, pa kad obori nikom ništa. A prošle smo imali 2 jelke, veću sa svim staklenim i drugim ukrasima i manju njegovu koju je on okitio sa svojim ukrasima, naravno plastičnim i drvenim. Tako da nismo imali problema sa jelkama. Mada su nam stradale sijalice :rolleyes:

ovo ti uopste nije losa ideja,razmotricemo,hvala na savetu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pišite, planirajte...dajte ideje...

Šta ćete pokloniti svojim najmilijima...

Meni je zasad u planu pravljenje novogodišnjih čestitki...bližoj rodbini i prijateljima ću praviti ušećerene bademe, koje ću vezati u celofan sa prikladnim trakicama, a svaka vrećica će imati porukicu...nešto tipa kolačića sudbine...

Stvarno Filipa,svaka ti čast i na ideji i na trudu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi danas okitili jelku!! jupiiiiii :P

Izgleda isto kao i prosle godine, ali slikacu vam je :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala,devojke!!!! I nasa svake godine izgleda isto i bas zbog toga mi je toliko draga :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke napravljene- pravili sa malom ko i prosle godine.

Curama cemo praviti mini sapuncice u obliku cvetica i zvezdica i pakovati ih u korpice i celofan.

Jedan veci poklon nam je i vostana lanterna sa kristalima.

Decici prijatelja sam pocela praviti ukras za jelku- Bozicna carapa od felta ukrasena inicijalom iz imena tog deteta.

Prijateljima i porodici ko i uvek korpice sa mince pies.

Toliko za sad, al ima jos 20ak dana pa mozda nesto dodam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kitimo jelku a i celu kucu, iznutra i spolja :lol:

Ali volimo sve prirodno. Kupujemo jelku sa korenom od 1.8m i posle je posadimo u basti. Ukrase volimo drvene, od felta, vune i vunice, stakla. Imamo i par plasticnih komada koje je mm zadrzao iz studentskih dana. Ja ih polako zamenjujem novim.

Ono sto svake godine imamo su i venac za vrata i log- dekoracija za sto. To nam moj svekar napravi.

I ja jedva cekam kicenje za par dana, miris jele u kuci, poklone pod granama i carape nad kaminom. Najlepsi deo godine! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas cerka i ja kitimo jelku :)

Prve godine u nasem stanu i prvi put plasticna :P

Jedva cekam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi ove godine prvi put pravimo cestitke za najblizu rodbinu i prijatelje. Bice nalepljeni na kartone u obliku male cestitke, predhodno iscrtani ili te izzvrljani raznoraznim flomasterima papirici, sto ce biti narvno Minino remek delo i na njima nalepljene masnice sa kratkim ali iskrenim zeljama od nase porodice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozes li to poslije postaviti, da vidimo kako izgleda, bas me interesuje?

. Pretprosle godine sam od mame dobila paketic u kojem je bila barbika, i mislim da sam se odusevila vise nego bilo koje dijete! :lol:

:) A ja sam pretprosle od MM, tada decka, dobila paketic i u njemu bila mala beba :). I eto, ubrzo ja zatrudneh...

FILIPA, originalno... sad ces me naterati i da ja moram nesto smisljati ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo je ...sveza, danas okicena :)

1yw-SDC112.jpg

5fu-SDC112.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo je ...sveza, danas okicena :)

1yw-SDC112.jpg

5fu-SDC112.jpg

wow prijka , nemam komentar!!! toliko je savrsena i sa ukusom okicena (sto se ne bi reklo za moju jelku, ali nema veze)

ova ljubicasti novi ukrasi su joj dali neki svezi shmek totalno!!! ma extra, extra!!! eto mene kod vas za novaka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala prijka...ne lupaj bre,videla sam ti jelku :lol:

ali me stavrno nervira sto se na slikama toliko razlikuje...ove 2slike su najpribliznije ali opet to nije to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.