Novogodišnja euforija

odgovora

Objavljeno

Ove godine planiramo da okitimo 6 jelki.. :lol: :lol: Dve kod nas, tri kod mojih i jednu u dvorištu..svaka će biti u drugačijoj kombinaciji..kažem ja, kad krenem da džidžam :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvaaaalaaa! :)

Inace, mi smo obicno posebno raspolozeni kada sjednemo da jedemo! :lol: :lol:

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo za Filipu! :)

Ja godinama ne kitim jelku. Nesto sam izgustirala ta, da me covek pita zbog cega, ne bih znala da odgovorim na to pitanje. :) Ali, ove godine se to promenilo. :D Sada jedva cekam da okitimo jelkicu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo za Filipu! :)

Ja godinama ne kitim jelku. Nesto sam izgustirala ta, da me covek pita zbog cega, ne bih znala da odgovorim na to pitanje. :) Ali, ove godine se to promenilo. :D Sada jedva cekam da okitimo jelkicu. :D

pa zato kazu da je roditeljstvo dobro, jer opet prozivljavas detinjstvo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da... Kako se blizi N.G. sve sam nesto srecnija. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja jedva cekam da se ,,okitim,, :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja jedva cekam da se ,,okitim,, :P :P :P

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala Yora. i meni su divni ti disney ukrasi , mada na pocetku cena zna da im bude jaca, ali mi uvek cekamo da posle grckog bozica spuste cene skroz pa da ih se jos nakupujemo :lol:

Ukrasi su ekstra meni je zao sto ovde nisam nigde videla te sa Vinijem i drugarima...aj nakupuj i za nas pa posalji placamo postarinu :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf... Ja bas ne volim toliko kicenje jelke.... Jer posle me mrzi da sredim ,sklonim ,deca non stop oko nje ,obaraju ...ah... Kupili smo jelku,ukrase neke ostalo samo ona zvezda na vrh i sijalice...Bice lepo .. Hteli smo belu ali smo ipak uzeli zelenu... Vestacka naravno... Uzecemo i one cizme i tu cemo da im stavimo neke poklone ,i ispod jelke...Samo ne znamo sta da im uzmemo ..

Sta vi uzimate svoj deci i svojim prijateljima ,koji poklon ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao ja obozavam NG, tj. vise volim Badnje vece i Bozic ali sve u svemu obozavam kicenje i jelke i svega... Imala sam jelkicu plasticnu oko 100, 120cm (ne secam se tacno) ali je bila stara, pocela je da se raspada pa je bacena... Sad imam malecku neku... I bas mi tuzno kad vidim vase velike jelkice :(

By the way, imam male sestrice od tetke pa smo se vec dogovorile da cemo da pravimo ukrase... Stavicu neke ideje sto sam nasla na netu ako vas interesuje... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

postavi ticker da znamo kad ocekujes bebicu, ili je bebica vec stigla?! :rolleyes:

ne znam pola ovih opcija da postavim posto sam retko bila na forumu pa nisam provalila jos sve kako sta ide,bebonja stize 10.dec ako ne pozuri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne znam pola ovih opcija da postavim posto sam retko bila na forumu pa nisam provalila jos sve kako sta ide,bebonja stize 10.dec ako ne pozuri

Evo izvoli ticker :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ukrasi su ekstra meni je zao sto ovde nisam nigde videla te sa Vinijem i drugarima...aj nakupuj i za nas pa posalji placamo postarinu :D:D

moze, nema problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao ja obozavam NG, tj. vise volim Badnje vece i Bozic ali sve u svemu obozavam kicenje i jelke i svega... Imala sam jelkicu plasticnu oko 100, 120cm (ne secam se tacno) ali je bila stara, pocela je da se raspada pa je bacena... Sad imam malecku neku... I bas mi tuzno kad vidim vase velike jelkice :(

By the way, imam male sestrice od tetke pa smo se vec dogovorile da cemo da pravimo ukrase... Stavicu neke ideje sto sam nasla na netu ako vas interesuje... :)

naravno da nas interesuje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šaljete li Novogodišnje i Božićne čestitke putem pošte?

Ja obožavam...to radim već dugi niz godina...

I sve ručni rad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šaljete li Novogodišnje i Božićne čestitke putem pošte?

Ja obožavam...to radim već dugi niz godina...

I sve ručni rad...

Ja sam juce bas kupila celo pakovanje. uvek saljem ili sa poklonima stavljam cestitku u kesu....obozavam cestitke, ali balkanci i nemaju neki obicaj da salju vise....:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno,Grci poceli jos pre mesec dana sa bozicnom euforijom.Mi jos nismo kitili jelkicu,sledece nedelje cemo,malo ranije nego proteklih godina,zbog bepca(pretpostavljam da ce mu biti interesantno da gleda sve lampice i sjaj:).Slike imam od prosle godine,al veze nemam gde su.Postavicu od ove,sledece nedelje.A sto se cestitki tice,saljem ih,i volim da ih dobijam(ali cesto se niko ne seti da posalje,jer svi to rade elektronskim putem:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mi otvaramo sezonu kicenja , jutros smo otpakovali jelku,

naprskali je snegom ( sprej),

Jocika je odusevljen i jedva ceka da dodje tata sa posla da nam dohvati nakite, ne moze mama ( fora :P samo da ostavimo nesto i za drugi dan),

a nanici i nije nesto bilo zanimljivo, prisla pipnula videla da bocka i zaobilazi u sirokom krugu :D:lol:

1md-SDC154.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, duse male, kako su slatki! :wub:

Mi cemo se na kicenje baciti najvjerovatnije sutra, ja ne mogu da docekam! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pricaj mi , jutros se cujem sa mamom,

ona se zaprepastila kao jesi normalna mesec dana pred NG ti kitis jelku, pa dosadice deci,

jes reko ko da oni znaju kad ce NG, to ja vise zbog sebe,

stvarno volim tu euforiju, malo se izbedacim nekad oko para sto ne mogu svima kojima zelim da kupim nesto za poklon al jbga bice nekad bolje.

I da kod mene kicenje traje skoro sve do N noci, ja to premestam razmestam dok mi ne legne sve na svoje mesto,

cim krene dekoracija kacim slike

ajde postavite jos neke ideje ako nadjete sa neta , nesto zanimljivo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako je lijep osjecaj kada pocnemo sa pripremama- vadjenje jelke, i svih onih dragunlija... jaaaoooo! :wub:

Evo ideje, bas mi se svidja:

85a-drvce-.jpg

vra-drvce-.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zimska čarolija u čašici

Izradite ove zanimljive ukrase za božićno drvce, a možete uključiti i djecu.

Potreban pribor

- prozirna plastična čašica

- malo deblji srebrni sjajni papir

- nazubljene škare (makaze)

- vata

- minijaturni predmeti (božićna drvca, životinje, vilenjaci, snjegovići...)

- ljepilo

- šljokice

- igla

- konac

- perle sa rupicom

Upute

1. Olovkom iscrtajte rub čaše na donjoj strani papira. Sa nazubljenim škarama izrežite krug, ali ostavite barem 0,5 cm sa vanjske strane označenog ruba.

2. Uzmite komad vate i stavite je na papir.

3. Malo razdvojite vatu na mjestima gdje ćete staviti figurice. Zaljepite figurice na papir.

4. Posipajte sve šljokicama.

5. Na dnu čaše napravite iglom rupicu. Provucite konac kroz rupicu. Na stranu konca koji je u čašici stavite 1-2 perle te napravite čvor. Sa druge strane konca također možete staviti nekoliko perli te napravite malo veći čvor.

6. Gornji rub čašice premažite ljepilom te pritisnite na papir i držite tako da se ljepilo dobro uhvati.

9es-specij.jpg

oly-zimska.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako je lijep osjecaj kada pocnemo sa pripremama- vadjenje jelke, i svih onih dragunlija... jaaaoooo! :wub:

Evo ideje, bas mi se svidja:

85a-drvce-.jpg

vra-drvce-.jpg

I meni se svidja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mi otvaramo sezonu kicenja , jutros smo otpakovali jelku,

naprskali je snegom ( sprej),

Jocika je odusevljen i jedva ceka da dodje tata sa posla da nam dohvati nakite, ne moze mama ( fora :P samo da ostavimo nesto i za drugi dan),

a nanici i nije nesto bilo zanimljivo, prisla pipnula videla da bocka i zaobilazi u sirokom krugu :D:lol:

1md-SDC154.jpg

jaoj vidi ih molim te!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Borjana, slika ove jelke koju si postavila je divna.. Bas mi se svidja..

Meni su najlepsi plavi, srebrni i crveni ukrasi.. I trudim se da mi jelka bude u''tonu''tako da mi je tesko kad vidim neki lep ukras u drugoj boji.. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.