Novogodišnja euforija

odgovora

Objavljeno

a inace moracu da vam slikam moju terasu za NG, e to je tek ciganija.

puna bude onih deda mrazova koji svetle, zvezda i ostalih lampinjona. ali sve grcke terase su tako okicene pa ne odudaramo mnogo. ali kad pokazes nekom civeku od ukusa, verovatno se zgrozi :lol:

Ma ja volim to,veselo,veseloooooooo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iscackah je...

jeo-SDC114.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iscackah je...

jeo-SDC114.jpg

wow!!! e ovo mi je prelepa kombinacija- srebrno-plava. a ne moja gipsy kings.

prelepa je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Thanks! Ali je tvoja dobra po FS i po jos nekim nepisanim pravilima...a plava nije

Mozda ove god. mada cisto sumljam,ako pretekne koji dinar,bude lila srebrna...mozda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Thanks! Ali je tvoja dobra po FS i po jos nekim nepisanim pravilima...a plava nije

Mozda ove god. mada cisto sumljam,ako pretekne koji dinar,bude lila srebrna...mozda...

ja sam prosle godine htela da mi cela bude lila. ali naravno taj dinar nije preteknuo :lol:

salim se...a i gde bih sa svim ovim silnim ukrasima ako nabavim nove...samo stvaram krs i ulazim sa pretrpanoscu u NG, lose po FS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Phoenix...jel da pitam uopste hocete li vi kititi jelku? B)

Pitaj :) Kitimo, zbog deteta. Mi je okitimo dva dana pred Novu godinu i raskitimo uglavnom pet-šest dana nakon Nove godine.

Ja volim tu prazničnu atmosferu, ali me užasno nervira što se to strašno oduži i traje pola januara. Takođe ne podnosim petarde strašno me nervira što se ovde kod nas iste bacaju ceo decebar i januar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovo za petarde je stvarno blagi uzas... Ja se takodje neobjasnjivo plasim i iskonski mrzim petarde (neobjasnjivo ali tako je) generalno ne podnosim buku i prasak. I to stvarno zna da narusi celu tu praznicnu idilu.

Sto se tice kicenja od kako znam za sebe uvek ukrasim ako ne jelkom onda sa ikebanicama koje sam svojevremeno pravila od grancica jelki koje sakupim. Od skoro sam se vratila jelki. Imamo neku majusnu ali za nas dosta. Kako Emilija bude rasla rasce i jelka :).

Dekoracije su nam uglavnom na crveno zlatnoj kombinaciji. Videcemo kako ce biti ove godine... Mislim da se jelka nece videti od paketica :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kakv ti je ovo vestacki sneg na jelci?mnogo mi se svidja...ja sam kupila onaj u spreju ali je glupost, ispadne mi nekako sivkasto i ne deluje ovako kao da je pravi sneg kao kod tebe.

Kupili smo neki u kesi, stvarno je super. A ovako je "padao" :lol:

tyl-100-39.jpg

Evo nas dvoje, debeli kao mede jedemo pice ispod jelke! :lol:

55g-100-40.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Borjana mnogo mi je lepa ova druga slika...tj. vi na njoj :) Odise srecom nekako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Borjana mnogo mi je lepa ova druga slika...tj. vi na njoj :) Odise srecom nekako...

Hvala, draga... To je nasa prva jelka, nasa prva godina zajednickog zivota, prvi mjeseci moje trudnoce... Bili smo kao opijeni. :wub:

I tek sam poslije primijetila kako mi je na toj slici haos u stanu, a to mi se sada ne moze desiti, jednostavno sam pocela da obracam paznju na nebitne stvari...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, draga... To je nasa prva jelka, nasa prva godina zajednickog zivota, prvi mjeseci moje trudnoce... Bili smo kao opijeni. :wub:

Pa da...tacno se vidi da ste presrecni iako se tm ne smeje na slici...iz ocija mu izbija sreca... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obožavam sve običaje vezane za N. godinu..jedva čekam da krenemo sa ukrašavanjem jelke, kuće i dvorišta..ipak je ovo prva Nova godina Veljkova :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iscackah je...

jeo-SDC114.jpg

PRELEPA!UMERENA I SA UKUSOM!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupili smo neki u kesi, stvarno je super. A ovako je "padao" :lol:

tyl-100-39.jpg

Evo nas dvoje, debeli kao mede jedemo pice ispod jelke! :lol:

55g-100-40.jpg

topli dom :rolleyes::wub: preslatko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PRELEPA!UMERENA I SA UKUSOM!

Hvala BM :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa ovo je taman na vreme postavljena tema :))))) vec se radujem slikama koje cemo postavljati,bice super. kada je NG u pitanju ja sam definitivno za /sto vise to bolje/ :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa ovo je taman na vreme postavljena tema :))))) vec se radujem slikama koje cemo postavljati,bice super. kada je NG u pitanju ja sam definitivno za /sto vise to bolje/ :)

i ja sam za sto vise to bolje, ali rekla sam ove godine malo cu manje da dzidzam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sam za sto vise to bolje, ali rekla sam ove godine malo cu manje da dzidzam :lol:

Meni je najsmešnije kad krenem, ne umem se zaustavim..samo džidžam i džidžam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovo za petarde je stvarno blagi uzas... Ja se takodje neobjasnjivo plasim i iskonski mrzim petarde (neobjasnjivo ali tako je) generalno ne podnosim buku i prasak. I to stvarno zna da narusi celu tu praznicnu idilu.

Sto se tice kicenja od kako znam za sebe uvek ukrasim ako ne jelkom onda sa ikebanicama koje sam svojevremeno pravila od grancica jelki koje sakupim. Od skoro sam se vratila jelki. Imamo neku majusnu ali za nas dosta. Kako Emilija bude rasla rasce i jelka :) .

Dekoracije su nam uglavnom na crveno zlatnoj kombinaciji. Videcemo kako ce biti ove godine... Mislim da se jelka nece videti od paketica :D

I kod mene :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tema je super!kad sam juce u prodavnici vidjela da su se vec poceli prodavati ukrasi,odusevila sam se.

jedva cekam kad cemo poceti kititi nasu jelku.vec vidim jovanu kako se ona gura da ona stavlja ukrase.

seceru,jelka je predivna.lijepe su i one sa uskladjenim bojama i ukrasima,cak savrsene,ali sto sarenije to bolje.

kod mojih roditelja se stavljaju ukrasi koji su kupljeni kad se moja sestra rodila,znaci stari preko 30 god,i mnogi bi rekli da su kiceraj,ali to mi je nesto prelijepo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo jako malu jelkicu, nemam mesta za vecu, pa je za sada i ona dobra. Volim kad pocne taj novogodisnji period, kad su ulice okicene, butici, prodavnice... :rolleyes::rolleyes:

Moja je jedne godine bila samo zlatna, a poslednje dve je crveno-zlatna. Svake godine moram da kupim nesto novo, pa cu naravno i ove :) Dok jelka ne padne od tezine ukrasa, ne odustajem! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

seceru,jelka je predivna.lijepe su i one sa uskladjenim bojama i ukrasima,cak savrsene,ali sto sarenije to bolje.

kod mojih roditelja se stavljaju ukrasi koji su kupljeni kad se moja sestra rodila,znaci stari preko 30 god,i mnogi bi rekli da su kiceraj,ali to mi je nesto prelijepo.

hvala draga.

ja obozavam te stare ukrase. oni su mi najkvalitetniji i najlepsi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Euforija me je ''drmala'' dok sam zivela u Srbiji, tada sam u ulici bila jedina malo dete i dosta komsiluka mi je ispod jelke ostavljalo poklone, kitili smo jelku ispred kuce. Ma divno je bilo ujutru naci toliko poklona.

Prosle godine je mm birao ukrase, zlatno crvena kombinacija, ali smo skoro celu zimu bili kod mog brata u stanu tako da je jelka ostala ne uslikana.

Inace, volim kada su jelke okicene u dve kombinacije, sa malo ukrasa ali da su one kugle velike. Moja sestra to divno radi, ona svake godine kiti jelku u dve boje, i kupuje sprej i samo stare kugle ''prefarba'' tako da nema dupolog troska niti gomila ukrase.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupili smo neki u kesi, stvarno je super. A ovako je "padao" :lol:

tyl-100-39.jpg

Evo nas dvoje, debeli kao mede jedemo pice ispod jelke! :lol:

55g-100-40.jpg

KAko ste mi slatki na ovoj drugoj slici. :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ove godine planiramo da okitimo 6 jelki.. :lol: :lol: Dve kod nas, tri kod mojih i jednu u dvorištu..svaka će biti u drugačijoj kombinaciji..kažem ja, kad krenem da džidžam :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.