Novogodišnja euforija

odgovora

Objavljeno

Jelku kitimo 1.dec. a skidamo je u drugoj polovini jan. :D

potpuno isto i mi tako! dobro je nisam jedina koja preteruje...:)

eto lei ce biti divno u nasoj kuci, nema menjanja nekih obicaja bas drasticno. :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao i ja obozavm kicenje svega i svacega i uvek me hvata ta euforija. Uveliko razmisljam sta bih jos Jani za paketic. Pocela sam da kupujem pokloncice za njen paketic jos pre dva meseca tako da to bude veliki paket sa puno igracaka,samo cu dodati slatkise i to je to. Tako je finansiski mnogo lakse.I mm uvek kupim poklon za ispod jelke. Sto se tice kicenja jelke i kuce uopste kitila sam i ranije dok nisam imala cedo,a tek se sad primam na to. Sve bude sareno i mislim da tako i treba. Obozavam okicene ulice,euforiju oko Deda Mraza,pokloni,spremanje klope.... Jao jedva cekam,mada ce ove godine biti borbe s Janom oko opstanka jelke, ali Boze moj. Ispred kuce,na ulici imamo ogromnu jelu pa smo je prosle godine okitili lampicama i svetlecim kuglama,bilo je divno,samo je falio sneg.

Prosle godine za Bozic smo se svi troje maskirali i isli smo da korindjamo.

Kitimo jelku 27 decembra i sklanjamo je 15 januara. Divna tema,pisala bih do sutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seceru jel ti to imas kamin???????????????????? Molim 2 karte :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seceru jel ti to imas kamin???????????????????? Molim 2 karte :P

Joooooooj Citana,to sam i ja pomislila....mani jelku pored onakvog kamina.......znači definitivno ja i ti 'palimo' za Atinu.....same,a?!?! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divna tema,pisala bih do sutra.

slobodno pisi :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seceru jel ti to imas kamin???????????????????? Molim 2 karte :P

pa zar si mislila sa ce lea da zivi u stanu bez kamina??!!! e prijka prijka...... <_< <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooooooj Citana,to sam i ja pomislila....mani jelku pored onakvog kamina.......znači definitivno ja i ti 'palimo' za Atinu.....same,a?!?! :P

posaljem ja mm-a u srbiju a vi dodjite same ili sa decom...

sorry na OT. prijka je kriva :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooooooj Citana,to sam i ja pomislila....mani jelku pored onakvog kamina.......znači definitivno ja i ti 'palimo' za Atinu.....same,a?!?! :P

Jasta!!! SAME :lol: :lol: :lol:

Seceru skloni tu jelku malko u stranu kvari nam vidik :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao i ja obozavm kicenje svega i svacega i uvek me hvata ta euforija. Uveliko razmisljam sta bih jos Jani za paketic. Pocela sam da kupujem pokloncice za njen paketic jos pre dva meseca tako da to bude veliki paket sa puno igracaka,samo cu dodati slatkise i to je to. Tako je finansiski mnogo lakse.I mm uvek kupim poklon za ispod jelke. Sto se tice kicenja jelke i kuce uopste kitila sam i ranije dok nisam imala cedo,a tek se sad primam na to. Sve bude sareno i mislim da tako i treba. Obozavam okicene ulice,euforiju oko Deda Mraza,pokloni,spremanje klope.... Jao jedva cekam,mada ce ove godine biti borbe s Janom oko opstanka jelke, ali Boze moj. Ispred kuce,na ulici imamo ogromnu jelu pa smo je prosle godine okitili lampicama i svetlecim kuglama,bilo je divno,samo je falio sneg.

Prosle godine za Bozic smo se svi troje maskirali i isli smo da korindjamo.

Kitimo jelku 27 decembra i sklanjamo je 15 januara. Divna tema,pisala bih do sutra.

I ja,i ja....a tek euforija oko Deda Mraza.....kod nas se raspredaju razne priče oko njega....mašta radi svašta....ja sam dugo verovala u Deda Mraza i svim silama ću se truditi da i moja deca što duže veruju u njega(mada vidim da većina današnje dece već u vrtiću zna da on ne postoji :( )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jasta!!! SAME :lol: :lol: :lol:

Seceru skloni tu jelku malko u stranu kvari nam vidik :P

E dobro si joj rekla...hoću da se udobno smestim,a ne da me grančice 'bodu' :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja za dve nedelje kitim jelku! a ovde se nose jos uvek kratki rukavi (verujem i u srbiji).i uopste nemam osecaj da ce stvarno NG uskoro.

mna mama, i ja volim da deca veruju u deda mraza. meni su moji odmah objasnili da deda mraz ne postoji i toliko sam bila nesrecna zbog toga kao mala. tj zelela sam da verujem. zato cu se truditi da luku bar ubedim u to :lol: :lol:

i nema veze sto je coca cola izmislila deda mraza, sve dok donosi poklone super je. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa zar si mislila sa ce lea da zivi u stanu bez kamina??!!! e prijka prijka...... <_< <_<

E nemoj tu na kvarnjaka ,sad dok sam opijena kaminom...Lepo smo se dogovorili da ce deca da zive sama...u Australiji :P

i nemoj vise da me navodis na OT...utepace me adminke

a da me ne bi utepale :P ...Jel imate prave ili vestacke jelkice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E dobro si joj rekla...hoću da se udobno smestim,a ne da me grančice 'bodu' :lol:

ajde samo vi dodjite ima ceo stan da pomerim :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije coca-cola izmislila deda mraza...vi ne pratite "fabulu"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a da me ne bi utepale :P ...Jel imate prave ili vestacke jelkice?

pa vestacku!

ja nemam dvoriste!

ovde su prave jelke paprene...oko 100 evra. i kupuju ih samo oni koji imaju dvoriste .

a meni bi bilo zao da kupim pravu i da je bacim, a jadna rasla 10 godina npr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja za dve nedelje kitim jelku! a ovde se nose jos uvek kratki rukavi (verujem i u srbiji).i uopste nemam osecaj da ce stvarno NG uskoro.

mna mama, i ja volim da deca veruju u deda mraza. meni su moji odmah objasnili da deda mraz ne postoji i toliko sam bila nesrecna zbog toga kao mala. tj zelela sam da verujem. zato cu se truditi da luku bar ubedim u to :lol: :lol:

i nema veze sto je coca cola izmislila deda mraza, sve dok donosi poklone super je. :P

:lol:

E nemoj tu na kvarnjaka ,sad dok sam opijena kaminom...Lepo smo se dogovorili da ce deca da zive sama...u Australiji :P

i nemoj vise da me navodis na OT...utepace me adminke

a da me ne bi utepale :P ...Jel imate prave ili vestacke jelkice?

Veštačke.....lakše su za 'održavanje'...mada volim prirodne sa sve busenom

ajde samo vi dodjite ima ceo stan da pomerim :lol:

Dogovoreno....samo nekom da 'utrapim' decu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Deda Mraz je u stvari Sveti Nikola.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Deda Mraz je u stvari Sveti Nikola.....

pa da. ali ovako kako sad izgleda je proizvod coca cole :) ali pssssssssttttt :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa da. ali ovako kako sad izgleda je proizvod coca cole :) ali pssssssssttttt :rolleyes:

U da...moji klinci su me ranije pitali zašto Deda Mraz pije kaka-kolu ako je toliko dobar i pametan?! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Phoenix...jel da pitam uopste hocete li vi kititi jelku? B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U da...moji klinci su me ranije pitali zašto Deda Mraz pije kaka-kolu ako je toliko dobar i pametan?! :P

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi kitimo jelku. Ništa posebno niti specijalno.

Evo malo istorijskih podataka na temu jelke i Deda mraza, pa koga zanima, neka čita. Nije loše znati.

Uuuu ja tek sada ovo pročitah B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Previdela sa Phoenix-in odgovor...sorry

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E nemoj tu na kvarnjaka ,sad dok sam opijena kaminom...Lepo smo se dogovorili da ce deca da zive sama...u Australiji :P

njih dvoje ce prvo ici da studiraju u kanadu (to je vec sredjeno) pa posle gde god hoce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a inace moracu da vam slikam moju terasu za NG, e to je tek ciganija.

puna bude onih deda mrazova koji svetle, zvezda i ostalih lampinjona. ali sve grcke terase su tako okicene pa ne odudaramo mnogo. ali kad pokazes nekom coveku od ukusa, verovatno se zgrozi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.