Novogodišnja euforija

odgovora

Objavljeno

Od ranog jutra ukrasavamo stan balonima. Decija sreca nikad veca :D Paketic od deda Mraza iz vrtica nije ni pogledala-nista joj nije bilo interesantno ali zato BALONI!!! Jos uvek ih pumpam! Sto ih je vise-to je veselije ;)

O, da baloni su zakon... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od ranog jutra ukrasavamo stan balonima. Decija sreca nikad veca :D Paketic od deda Mraza iz vrtica nije ni pogledala-nista joj nije bilo interesantno ali zato BALONI!!! Jos uvek ih pumpam! Sto ih je vise-to je veselije ;)

Jaoj potseti me na detinjstvo,te radosti i kicenje jelke sa bratom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od ranog jutra ukrasavamo stan balonima. Decija sreca nikad veca :D Paketic od deda Mraza iz vrtica nije ni pogledala-nista joj nije bilo interesantno ali zato BALONI!!! Jos uvek ih pumpam! Sto ih je vise-to je veselije ;)

:o ....jaooooooooooooooooooooooooo da nisam pročitala ovaj tvoj post ne bih se setila NAJVAŽNIJE STVARI-BALOONIIIIIIIIIIIIIIIIIIII....uh ranom zorom odoh u kupovinu istih :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Okitili smo jelku...pa je onda Aleksa "stupio" u akciju...premeštao ukrase, palio i gasio lampice, pokušavao da skine zvezdu sa vrha, penjući se na stočić na kojem je jelka, pao, i nije mu bilo dosta, već je oborio jelku i onda izjavio da stvarno više neće da je dira. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi nemamo cak ni jelku... samo par ukrasa sam polepila po kuci, bas sam tuzna... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Okitili smo jelku...pa je onda Aleksa "stupio" u akciju...premeštao ukrase, palio i gasio lampice, pokušavao da skine zvezdu sa vrha, penjući se na stočić na kojem je jelka, pao, i nije mu bilo dosta, već je oborio jelku i onda izjavio da stvarno više neće da je dira. :)

kod vas je bilo veselo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:(

Mi nemamo cak ni jelku... samo par ukrasa sam polepila po kuci, bas sam tuzna... :(

:( sto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi nemamo cak ni jelku... samo par ukrasa sam polepila po kuci, bas sam tuzna... :(

Mila ne cini jelka Novu godinu, vec srecna i slozna porodica na okupu, tvoje dete je tvoj ukras, tvoje svetlo koje sjaji vise od hiljadu lampica i zvezdica, nemoj biti tuzna, pa ovo je vasa prva zajednicka Nova godina :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm smatra da trenutno nemamo dovoljno luksuza da bismo kupovali jelku, a da izadjem napolje i pocupkam malo i sama napravim jelku - to je unistavanje prirode... i tako, uzela sam od mame samo par ukrasa ali ozbiljno razmisljam da ipak odem sutra napolje i pocupkam malo grancica i napravim jelku.

Ne volim kada radim nesto protiv volje mm, ali zelim jelku, bas mi je sve prazno.

Za docek cu sama biti kod kuce sa bebanom, mm radi, svi su mi negde sa nekim, a ja sama. Pa bar da imam jelku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm smatra da trenutno nemamo dovoljno luksuza da bismo kupovali jelku, a da izadjem napolje i pocupkam malo i sama napravim jelku - to je unistavanje prirode... i tako, uzela sam od mame samo par ukrasa ali ozbiljno razmisljam da ipak odem sutra napolje i pocupkam malo grancica i napravim jelku.

Ne volim kada radim nesto protiv volje mm, ali zelim jelku, bas mi je sve prazno.

Za docek cu sama biti kod kuce sa bebanom, mm radi, svi su mi negde sa nekim, a ja sama. Pa bar da imam jelku!

ma da neka ikebanica... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mila ne cini jelka Novu godinu, vec srecna i slozna porodica na okupu, tvoje dete je tvoj ukras, tvoje svetlo koje sjaji vise od hiljadu lampica i zvezdica, nemoj biti tuzna, pa ovo je vasa prva zajednicka Nova godina :rolleyes:

Da znas da si u pravu! Moje malo sunce... ja cu lepo sa njim da se mazim, kad on zaspi mozda gledam novogodisnji program (koji mi se cini da je uzasan) i ja na spavanje... bar cu da se naspavam, svakako ne bih mogla da podnesem da sam celu noc budna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da znas da si u pravu! Moje malo sunce... ja cu lepo sa njim da se mazim, kad on zaspi mozda gledam novogodisnji program (koji mi se cini da je uzasan) i ja na spavanje... bar cu da se naspavam, svakako ne bih mogla da podnesem da sam celu noc budna.

ma da,opusteno.Mislim da sam i ja je +dne godine bila sama sa detetom mm radio nije mi bilo bas prijatno al ok,prezivelo se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da znas da si u pravu! Moje malo sunce... ja cu lepo sa njim da se mazim, kad on zaspi mozda gledam novogodisnji program (koji mi se cini da je uzasan) i ja na spavanje... bar cu da se naspavam, svakako ne bih mogla da podnesem da sam celu noc budna.

Bas tako :) Mi smo 4 god ziveli zajedno da ni jednom jelku nismo kitili, nije mi ni palo na pamet da je kupujem do ove god, i bilo nam je savrseno lepo za svaki docek ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prosto mrzim da sam sama... ja sam cetvrto dete, dete iz velike porodice i kod nas je uvek u kuci moralo biti neke guzve, cike, vriske... tek kad su pocela da se radjaju deca mojih sestara... ove godine sam prvi put u zivotu sama spavala u kuci (kad sam se udala), prvi put sam sama (Boze gresna li sam, nisam sama, tu je moja mala dusa!) za docek...

No, kako kaze aleksandra, prezivece se :) Nadam se da necu imati potrebe da se navikavam da budem sama, nadam se da ce doci jos koje dete, pa ce nas biti vise... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

velika jelka je Lukina i Pajina, nova ove godine, a mala je stara i od ostalih ukrasa stoji u dnevnoj sobi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo sinoc imali vatromet prvo , mm se obezbedio ga da ga je Tadic unajmio za trg :D Dok se vatromet ispaljivao niko nije primetio da sam ja usla unutra i namestila paketice ispod jelke ... Ulazimo u kucu , mm otisao u wc sa telefonom i nazvao sa svog mob na fixni i predstavio se kao deda Mraz :D i pricao sa Mitom :D Nije ga prepoznao a tu facu da vidite , snimala sam ga :D On je dete bio u totalnom soku , pa jos kad mu je rekao ho-ho-ho ... on sklonio slusalicu i vice meni , "Sanja jbt praviiiiiii deda Mraz ! " :D Inace nikad ne psuje ovo mu je od soka i odusevljenja izletelo :D Pa jos kad su paketice otvorili :D Ma sve u svemu ovo je Nova Godina kakvu bih i ja pozelela a ne deca ! Divno nam je bilo !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo imali naravno poklone i MM je klupio vatromet koji smo ispucali sa balkona. Na zalost od prevelike magle nismo vidjeli pravi vatromet u gradu ali nema veze. Sve bi to bilo OK da ja nisam tri puta isla da povraćam oko 1h :( i naravno legla da spavam ..... STEFAN JE BIO BUDAN SVE DO 1H kao da je znao da se ceka NG :D

... danas gosti, torta i sve ostalo :D ... sada mi malo krivo sto nisam cekala jutro pa da dadnemo Stefi poklone tacno na rodjendan ali nema veze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"Sanja jbt praviiiiiii deda Mraz ! " :D

:lol: Duša mala!

Dame moje želim vam sve najlepše u novoj godini, puno lepih trenutaka, sreće i zdravlja! I što manje problema da imate sa svekrvama!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nas vatromet nikako ne mogu da dodam , ne znam zasto ali nema veze evo sliica posle raspakivanja paketica :) Marko je odusevljen i pravio je face ludacke , zao mi je sto i njega nisam snimila :)

pvr-389492.jpgytg-397868.jpgrwa-409286.jpgbk2-408610.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JAo divno :) :) :)

Sta bre divno , pa jesi uspela da ga vidis ? Jos ja izmenila post curka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta bre divno , pa jesi uspela da ga vidis ? Jos ja izmenila post curka :D

Divno što je Marko bio oduševljen..... Nisam se lepo odrazila ;)

Samo da se ne plaši, obično se malci boje i neće da gledaju vatromet i slušaju petarde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno što je Marko bio oduševljen..... Nisam se lepo odrazila ;)

Samo da se ne plaši, obično se malci boje i neće da gledaju vatromet i slušaju petarde...

Ma ovaj moj je ludak koji se ne plasi niceg zivog ali neka hvala Bogu , jos ga nisam videla da se necega uplasio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo se sinoc lepo proveli, sami kod kuci mm i ja, u ponoc gledali vatromet, nazdravili... :wub: :wub: :wub: sve u svemu proslo je ipak lepo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.