Novogodišnja euforija

odgovora

Objavljeno

baby, tvoja jelka me ostavila bez daha! Fantazija!

Ja ovaj moj prcvoljak kitim u subotu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi sinoć bili sami, sinković i ja okitili neplanirano. Iznenadilo me da ništa nije razbacao, baš je lepo učestvovao... Možda jer mu već dve nedelje pokazujem jelke i pričam o njima kad ih vidimo u radnjama.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

baby, tvoja jelka me ostavila bez daha! Fantazija!

Ja ovaj moj prcvoljak kitim u subotu.

Ja se i dalje odusevljavam! :)

Mi sinoć bili sami, sinković i ja okitili neplanirano. Iznenadilo me da ništa nije razbacao, baš je lepo učestvovao... Možda jer mu već dve nedelje pokazujem jelke i pričam o njima kad ih vidimo u radnjama.... ;)

Bas lepo :) Moja smizla sve skida, trake, ukrase, bas uziva, tako da nam je jelka sad okicena samo do pola, donje ona pobaca i pocupa pa ja kao vratim al ne traje to dugo :) Gore srecom ne moze da dohvati - sem kad je Branko podigne :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se i dalje odusevljavam! :)

Bas lepo :) Moja smizla sve skida, trake, ukrase, bas uziva, tako da nam je jelka sad okicena samo do pola, donje ona pobaca i pocupa pa ja kao vratim al ne traje to dugo :) Gore srecom ne moze da dohvati - sem kad je Branko podigne :lol:

Hehhee, još joj i doda da poskida :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelke su vam predivne, predivne, p.r.e.d.i.v.n.e!!!

A o originalnosti što se onih boc-boc :) ukrasa tiče, ovih deda mrazića, zvezdica od žica, i ovih ikebanica nemam šta da dodam a da ostali nisi rekli, stvarno sam oduševljena i baš vam se divim!

Ja sam mislila da ću moći i ja ove godine da napravim nešto ali od ove moje švrće ne mogu da mrdnem tako da ću ipak to ostaviti za sledeću godinu. Do sada to nikad nisam ni radila, ali vi ste mi dale ideju i podstakle na to. Hvala vam ;)

Mi kitimo u nedelju! Jedva čekam :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas je simpa! A od cega su kapice i nos?? :)

To sam skinula sa neta,a ja sam kapice pravila od papira,a nosic od plastelina,za bradu sam koristila vatu jer nemam filc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vuk ima puno drugara pa cemo ih iznenaditi velikim bombonama u koje cemo staviti slatkise.Skinula sam sa neta i pravim u raznim bojama.nwy-cracke.jpgn46-cracke.jpgwmm-cracke.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vuk ima puno drugara pa cemo ih iznenaditi velikim bombonama u koje cemo staviti slatkise.Skinula sam sa neta i pravim u raznim bojama.nwy-cracke.jpgn46-cracke.jpgwmm-cracke.jpg

Joooj, divno! Ima da se oduševe! Meni se jako dopada, može i za mene jedna!? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi sinoć bili sami, sinković i ja okitili neplanirano. Iznenadilo me da ništa nije razbacao, baš je lepo učestvovao... Možda jer mu već dve nedelje pokazujem jelke i pričam o njima kad ih vidimo u radnjama.... ;)

Jao,super.Daj slike... Mi cemo danas ili sutra,ja vise zaista ne mogu da cekam da padne sneg,naucila sam da je jelka za katolicki bozic vec okicena,tako da hvatamo zadnji voz...

Drami,super ti je ta bombona,to bih mogla i ja da pravim kad mi dodju korindjasi..nema ih puno,ali je fora super

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DRami uvek nadjes super ideje .Svaka ti cast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao,super.Daj slike... Mi cemo danas ili sutra,ja vise zaista ne mogu da cekam da padne sneg,naucila sam da je jelka za katolicki bozic vec okicena,tako da hvatamo zadnji voz...

Drami,super ti je ta bombona,to bih mogla i ja da pravim kad mi dodju korindjasi..nema ih puno,ali je fora super

Čim uslikam, postavljam slikicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam dali ovo pripada ovoj temi ako ne onda prebacite post gde treba i izvinjavam se :)

Sad smo se vratili sa dodele prvog paketica :) divno nam je bilo ,Markic je tako bio srecan kao da ima 10 godina a ne 10 meseci , tapsao je sa decom uz predstavu (odgledao celu , trajala je oko 40ak minuta ) smejao se i skicao kao prasence od srece , slikao se sa deda Mrazom i kad je deda Mraz otisao vaspitacica skonta da je zaboravila grupno da se slikaju a roditelji su vec platili te slike :) Tu nastupa moj muz :D Obukao se u deda Mrazovo odelo i vikao hoooo- hooooo :DBio je bolji od onog palcenog deda Mraza :D Deca se odusevila a Mita kad je skontao da je to njegov tata bacao se na glavu od srece :D Divno nam je bilo , bas smo uzivali :)

_________________________

I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a9x-IMG-63.jpg

evo je nasa jelkica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E baš je lepa...a sneško je baš sladak... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mog malog DM na zadatku :)

or1-DSC037.jpg

Jaooooooooooooo!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvonka preslatka je jelka.

Milice to je to, takvu jelku ja hocu, siroku i gustu .smrc :lol:

Prelepa je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice i moja je jelka ista ovakva.Prelepo je okicena,bas sa ukusom.Tarica je kao med,bas je slatko odelce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj jeste kad smo kupili nismo ni znali da je tako komplikovana.Na tri nivoa,a dok razmotas svaku grancicu posebno, da ti se smuci.Za ovu jelku nikada nakita nije mnogo.Ja cu sutra da kitim,moja je kao cirkus,bez ikakvog reda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jeste ona super, gusta je bas, ali nakita nikad nakupovati, samo mi je prednja strana okicena :lol: ajde kad dojes dacu ti ja ovu pa ako je prime u avion ti nosi :lol:

Ja bih ipak autom dosla. :lol:

Ja hocu i onu sto ima sisarke. ALi nisam sad za te akcije :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene jelkice su vam predivne, svaka na svoj nacin posebna :wub:

Ja sam odavno okitila jelku, ali nisam dokupila jos nakita i lampice tek planiram, ali nema veze moze i ovako polu celava jelka inace ogromna je 210 cm pa mi treba jos brdo ukrasa jer je samo jedna strana polu okicena :)

os-DSC036.jpg

Evo i mog malog DM na zadatku :)

or1-DSC037.jpg

:wub: :wub: :wub: :wub: Medenko!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice...jelka ti je predivna...i ova bebica mrazica je med medeni... :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice, za malu Taricu mrazicu, nemam reči :wub: :wub: :wub: :wub: jelka mi je u drugom planu pored nje :rolleyes:

Jesam li ja rekla da ću danas da kitim jelku? Ne mogu, sutra B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ećer u boji za prazničnu kafu

Ž. P. | 23. decembar 2011. 12:41 | Komentara: 1

Šećer možete da farbate, dodajete mu ukuse po želji, da od njega pravite razne oblike

Zasladite praznike šećerom u boji

Zasladite praznike šećerom u boji

Srodne vesti

Praznična dekoracija za svačiji džep

Napravite red na zidovima

Šarm Mediterana u sobi

Fotografije na slikarskom platnu

U duhu Vaskrsa

NASTUPAJUĆE praznike možete učiniti još svečanijima ako sebi i dragim ljudima priuštite ispijanje kafe ili čaja uz šećer u boji. Ako pijete gorku kafu, šećer stavite u neku lepu providnu činiju i dekorišite njome stočić.

Šećer možete da farbate, dodajete mu ukuse po želji, da od njega pravite razne oblike. Potrebni su vam manji kalupi i boja za kolače, ali vodite računa o tome kako kombinujete šećer i vodu, boju i ukus. Od toga će zavisiti uspešnost ovog “slatkog zadatka”. Naime, treba da dobijete postojanu masu da biste je mogli lepo oblikovati u list, cvet ili jagodu.

Za akcentovanje listova i jagodica koristite četkicu za farbanje, za dekorisanje jagodica upotrebite zelene bombone i semenke suncokreta, ljubičasto cveće poprskajte sirupom...

Ako kocke šećera pravite isključivo za slađenje čaja, kada šećeru dodajete ukus vodite računa o tome da: šećer sa ukusom nane stavljajte u čaj od kamilice, onaj sa ukusom lavande u čaj od nane, sa ukusom jagode u čaj od hibiskusa...

Ako vam ovo zvuči komplikovano, onda praznike možete da “obojite” i tako što ćete šećer (najbolje kristal) samo farbati u različite boje i koristiti za posipanje kolača. Crvenu boju dobićete tako što ćete u 100 grama šećera dodati kašiku soka od cvekle, plavu - u šećer dodajte dve kašike soka od crne ribizle, zelenu - kašiku soka od spanaća, žutu - kašiku kurkume rastvorene u malo mleka... U svim slučajevima postupak je isti, šećer dobro promešate, ostavite da se osuši i na kraju ga isitnite viljuškom ukoliko su se napravile grudvice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zasto nema sliciceeeeeeeee? :( Bas sam smotana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.