Novogodišnja euforija

odgovora

Objavljeno

Nanny divno.

Jelka je predivna, pogotovo sto je prava, a ukras na vratima mi je super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanny divno.

Jelka je predivna, pogotovo sto je prava, a ukras na vratima mi je super.

Hvala, hvala... :wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi jos nismo okitili jelku ... Mm nece...ali ja cu najverovatnije sutra okititi sa klincima ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene,sve jelke su lepe,mi cemo najverovatnije sl.petka okititi jelku,ja pravim drugu turu lopti od vunice,a i moram da se pozabavim bojenjem ukrasa od slanog testa,i da napravim ove jestive,i ja imam taj recept kao A.N.A. Bas ste bile vredne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prelepa je!!!!!

Hvala :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvo sve jelke su lepe,svaka na svoj način,a o ovim ukrasima i kreativnosti neću ni da komentarišem,devojke svaka vam čast. I mi smo juče okitili,jednu malenu u kući i jednu veeliku na balkonu. Evo i sličica od sinoć

3zy-201112.jpg

A ovakva je od jutros

6aa-201112.jpg

Ova iz kuće je sa sve Anje na slici i pretrpana je ali to je tako moralo da bude :)

7yl-201112.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marina, bas je lepo ;) A kako prezivljava jelka u kuci? Meni je Luna ceo donji sprat razgolitila <_<

I ostale dekoracije su super, svaka cast svima!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marina, bas je lepo ;) A kako prezivljava jelka u kuci? Meni je Luna ceo donji sprat razgolitila <_<

I ostale dekoracije su super, svaka cast svima!!

Pa tako što je Anja često(veoma često) preuređuje,zato je tako pretrpana,a u stanju je da se veoma dugo zanima za nju,a ja joj i ne branim,pa neka je slaže koliko hoće. Ena za divno čudo nije zainteresovana ni malo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa tako što je Anja često(veoma često) preuređuje,zato je tako pretrpana,a u stanju je da se veoma dugo zanima za nju,a ja joj i ne branim,pa neka je slaže koliko hoće. Ena za divno čudo nije zainteresovana ni malo

Aha, pa i Luna bi da preuredjuje, samo sto ume da skine ukrase ali ne zna posle da ih vrati :lol: Vec mi je i nekoliko ukrasa od testa polomila... Ali dobro, za nju su i pravljeni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marina jelke su savrsene, narocito ona napolju. jos sa sve snegom, wow. hocu li ja videti negde sneg ove godine?!

ALi od svega, najvise mi se svidja snajka. koliko je slatka, nemam komentar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jasam jelkicu okitila,a owih dana planiram ikebanicu za sto i wenac na wrata da naprawim,al cekam da mi mm nabawi sisarkice i grancice i tako to...jel ima neko idejicu za wencic za wrata?meni ponestalo ideja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo danas isli kupiti jelku i ukrase, jupiiii :) okitili ali nam fali jos ukrasa, tako da je ovo za pocetak :) Treba mi jos par sitnica i to je to :)

jem-Photo0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jacka divna je jelka, ali ovaj ukras u dupku pored jelke ti je najlepsi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jacka divna je jelka, ali ovaj ukras u dupku pored jelke ti je najlepsi :)

Hvala, a od tog ukrasa mog malenog jelka nema sanse da pozivi do NG :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jacka prelepa ti je jelkica...a bebica jos lepsa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoojjjjjj... Praznici nam stižu.... Praznici nam stižuuuu....

Prekrasne su vam jelkeeee :wub: mi još uvek nismo kupili jelku "standardne" veličine pa smo okitili onu našu "iz mlađih" dana :lol: daj Bože da ima 90cm visine :lol:

Devojke moram da vam pohvalim "ručne" radove. Svaka vam čast na kreativnosti.

Drami, kugle ne da su ti uspele, znači prelepe su ti!!!! Ja sam ih sinoć pravila i evo čekam da se osuše pa da "pucnem" balon. Baš sam nestrpljiva da vidim kako će mi uspeti.

MetroN svaka čast na ovoj handmade ukrasu na prozoru. I kod mene je sličan samo što nisam uspela nigde da nađem šišarke :( ali dobro ni bez toga nije loše ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaka je jelka lepa na svoj nacin.Najlepsa mi je Nanny i Jackina.

Ovi ukrasi od konca za mene nisu lepi ne vidim svrhu toga.Kanap namotan i sta,na sta to treba da lici i cemu to sluzi.Ja licno ne volim.Ok je ukras da se zadivis,ali ovo ne,no dobro svako ima svoj ukus.Za moj ukus nije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaka je jelka lepa na svoj nacin.Najlepsa mi je Nanny i Jackina.

Ovi ukrasi od konca za mene nisu lepi ne vidim svrhu toga.Kanap namotan i sta,na sta to treba da lici i cemu to sluzi.Ja licno ne volim.Ok je ukras da se zadivis,ali ovo ne,no dobro svako ima svoj ukus.Za moj ukus nije.

Osnovni koncept ideje sa "kanapom" odnosno vunicom je ovaj http://krokotak.com/2010/12/ot-izsusheni-portokalovi-kori/

Ali, kao što i sama kažeš "svako ima svoj ukus"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

umq-100-21.jpg

bu1-100-21.jpg

Jelka ti je predivna!!!!!!

Ja sam se sada baš rastužila, ima na ovom svetu tako grubih ljudi...neko ne razlikuje kritiku od vređanja. Ali ovde na forumu sam se utešila među vama. pozzzz :-**

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaka je jelka lepa na svoj nacin.Najlepsa mi je Nanny i Jackina.

Ovi ukrasi od konca za mene nisu lepi ne vidim svrhu toga.Kanap namotan i sta,na sta to treba da lici i cemu to sluzi.Ja licno ne volim.Ok je ukras da se zadivis,ali ovo ne,no dobro svako ima svoj ukus.Za moj ukus nije.

Pa dobro tebi se ne svidjaju nekima se svidjaju.Kad se neko potrudi da napravi sam, nije isto kao i kad ga kupi u radnji, sve to ima neku svoju draz. No dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

slika083.jpg

slika084.jpg

Evo mojih ukrasa,gotovi su,samo jos da kupim masnice da stavim tu gde sam vezala trakice,i da ih okacim.Mozda napravim jos lopti.

Slazem se sa secerom,najlepse je kad ti nesto napravis sa svojih 10prstiju,nije kao ono iz radnje.Ali ukusi su razliciti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam napravila ovakvu veliku kuglu, danas mi mm kupuje srebrni sprej, ofarbam je i boc boc balon da vidim kako ce izgledati...planiram da je okacim na plafonjerku :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

slika083.jpg

slika084.jpg

Evo mojih ukrasa,gotovi su,samo jos da kupim masnice da stavim tu gde sam vezala trakice,i da ih okacim.Mozda napravim jos lopti.

Slazem se sa secerom,najlepse je kad ti nesto napravis sa svojih 10prstiju,nije kao ono iz radnje.Ali ukusi su razliciti.

Kako si pravila zvezde ? Baš mi se sviđaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam napravila ovakvu veliku kuglu, danas mi mm kupuje srebrni sprej, ofarbam je i boc boc balon da vidim kako ce izgledati...planiram da je okacim na plafonjerku :P

Ivana-KK,prvo boc boc balon,pa posle farbaj,da ti se ofarba i unutrasnja strana.I lepse su zlatne,ja licno ne volim zlatnu,ali je lepse ispalo.

Bubo,prvo sam od zice(iz kabla za antenu) napravila okvir zvezde,i onda sma kupila u basti kalem zicu i njome spajala krak sa naspramnom uvalom,i kasnije vezivala konac za heklanje,mada ne moras tako kao ja da ga vezujes mozes i onako bezveze. Nadam se da ces razumeti,ako ne pitaj pa cu probati opet. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaki put kad dodjem na ove temu se odusevim!!

Prelepe jelke, predobri aranzmani i ukrasi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.