Novogodišnja euforija

odgovora

Objavljeno

Trmalja, jelkica je super!!!! obe kombinacije!;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trmalja super su jelkice obe kominacije, ali mi se vise svidja prva kombinacija. A kaes nemas te cupavce, pa stavih ih dole ispod jelke sa jos nekim figuricama tipa deda mraza ili slicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trmalja super su jelkice obe kominacije, ali mi se vise svidja prva kombinacija. A kaes nemas te cupavce, pa stavih ih dole ispod jelke sa jos nekim figuricama tipa deda mraza ili slicno.

Ma nemam ih trenutno gdje, posto ne znam sta cemo jos kupovati od tih ukrasa, ja nisam nadarema kao vi ovdje da sama pravim <_<:( . Znaci, jelka je prenatrpana i ostalo mi je jos nakita u kutiji, moram to nekako iskoristiti. Steta da stoji u kutiji. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nemam ih trenutno gdje, posto ne znam sta cemo jos kupovati od tih ukrasa, ja nisam nadarema kao vi ovdje da sama pravim <_<:( . Znaci, jelka je prenatrpana i ostalo mi je jos nakita u kutiji, moram to nekako iskoristiti. Steta da stoji u kutiji. :lol:

hahaha, pa sta ima da budes nadarena??!! super ti je bre jelka. samo bih ja skinula te tvoje cupavce. i smestila ih negde drugde :)

a jel imas u dvoristu neko drvo pa ih stavi tamo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahaha, pa sta ima da budes nadarena??!! super ti je bre jelka. samo bih ja skinula te tvoje cupavce. i smestila ih negde drugde :)

a jel imas u dvoristu neko drvo pa ih stavi tamo?

Ma i ja cu da ih smaknem pa cu negdje da ih pokacim. Imam neko drvce napolju, ali ne bih da ostanem bez nakita, a i nije nesto lijepo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke nemojte da me razocaravate, pa gde su te slike jelki?! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke nemojte da me razocaravate, pa gde su te slike jelki?! :lol:

Secer,jel palo prvo brisanje kugli? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Secer,jel palo prvo brisanje kugli? :lol:

hahahaha.

pa ne zivim jbt na radilistu da brisem prasinu sa kugli posle nedelju dana?!!!!

zapravo ja nikad ne brisem ukrase dok mi stoje.jednostavno ne skuplja mi se prasina na njima, ili sam ja corava,sta znam. koliko vi to cesto brisete?moje i da hocu kako da obrisem, kad su sve cudne i ne brisu se?! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahaha.

pa ne zivim jbt na radilistu da brisem prasinu sa kugli posle nedelju dana?!!!!

zapravo ja nikad ne brisem ukrase dok mi stoje.jednostavno ne skuplja mi se prasina na njima, ili sam ja corava,sta znam. koliko vi to cesto brisete?moje i da hocu kako da obrisem, kad su sve cudne i ne brisu se?! :lol:

Sad sam se setila..drugarica mi je pricala otisla da zivi u inostranstvo i posle nedelju dana ona hoce da obrise prasinu ono nema..prodje jos nedelju dana ono nema opet :lol: ...da li je to mit o inostranstvu ili smo mi zesce ogrezli u prasini kad je ima da je brisemo svakodnevno po 3 puta :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam veceras bila vredna :unsure:

6wy-081220.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vkl-P10110.jpg

cii-P10110.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joooj :wub:

devojke preslatek su vam jelkice!!!!

A kad vidim ove "paprine" kolutiće za jelku oduševim se i odmah se setim obdaništa :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joooj :wub:

devojke preslatek su vam jelkice!!!!

A kad vidim ove "paprine" kolutiće za jelku oduševim se i odmah se setim obdaništa :wub:

To smo nas dvoje juče radili, ali nas je prekinulo povraćanje...ali danas nastavljamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To smo nas dvoje juče radili, ali nas je prekinulo povraćanje...ali danas nastavljamo...

aaaaa pa to je SUPER onda su još slađe :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Olja i Filipa bas su vam slatke jelke. Bravo sto ste vec okitile, necu ja da budem crna ovca :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam se setila..drugarica mi je pricala otisla da zivi u inostranstvo i posle nedelju dana ona hoce da obrise prasinu ono nema..prodje jos nedelju dana ono nema opet :lol: ...da li je to mit o inostranstvu ili smo mi zesce ogrezli u prasini kad je ima da je brisemo svakodnevno po 3 puta :lol:

Pa nije da nema prasine, ali nema bas da cistis svakog dana. Jednom nedeljno se skupi. Mada je svuda imam belo drvo u kuci, nema bolje stvari od te, i kad se skupi ne vidi se prasina :)

ali jednom nedeljno je sasvim dovoljno da ti uvek bude cisto.bar ovde u atini, ne znam za drugo inostranstvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Olja, Filipa, vi vec okitile jelkice? Divne su :wub:

Jel kitio jos neko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OljaNS, jelka ti je prelepa i bas velika :rolleyes:

Filipa, takodje prelepa jelka :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Olja bas ti je super jelka, kao da je kitilo neko dijete. Ja bas volim tako.

A za Filipinu nemam rijeci, kod nje se bas vidi da su djeciji prstici tu upleli. Jedva cekam da moja smizla poraste, pa da kitimo zajedno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Olja bas ti je super jelka, kao da je kitilo neko dijete. Ja bas volim tako.

A za Filipinu nemam rijeci, kod nje se bas vidi da su djeciji prstici tu upleli. Jedva cekam da moja smizla poraste, pa da kitimo zajedno.

pa i jeste - beba u stomaku :lol: :lol:

meni ostalo od detinjstva da tako okitim jelku, sta znam...ok mi je. Steta sto se ne vide svecice, obozavam kad sljasti na sve strane! :wub:

Ostatak stana kitim kad se malo priblize praznici, mislim po neka ikebanica i tako to....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Olja ,Filipa jelke su vam prelepe.Filipa odlican je rucni rad.

Olja u sta si ovo cusnula jelku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Olja ,Filipa jelke su vam prelepe.Filipa odlican je rucni rad.

Olja u sta si ovo cusnula jelku?

:lol: :lol: :lol:

Ne pitaj! Izgubili su mi jednu nogaricu od drzaca za jelku i posto "santa" morala sam da improvizujem pa sam stavila u saksijicu :lol: Moze i to da se zamaskira ukrasima ali sta ima veze, roze je, bas je ludo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Ne pitaj! Izgubili su mi jednu nogaricu od drzaca za jelku i posto "santa" morala sam da improvizujem pa sam stavila u saksijicu :lol: Moze i to da se zamaskira ukrasima ali sta ima veze, roze je, bas je ludo :D

Ma super je bre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke nemojte da me razocaravate, pa gde su te slike jelki?! :lol:

Mm jos nisu legle pare :D Tako da cemo izgleda vaditi iz smeca staru malu jelku :( A bas sam zelela da kupim novu veeeeeliku ove godine :(

Milanka i Filipa bas su vam lepe jelke , bogate i sjajne !!!

Trmalja tvoju sam videla uzivo i bas mi se djasvi ! Jelka ! :D :D :D

Mita i ja smo sinoc pravili ukrase od testa , lepo su ispali, danas cemo da ih farbamo ,celo selo sam obisla da nadjem one sljokice u kutijama da i njih stavimo na ukrase ali bezuspesno , bem ti selo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi jos nismo okitili jelku. Mada, mi obicno sacekamo da prodje katolicki Bozic, pa onda kitimo.

mi takodje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.