Novogodišnja euforija

odgovora

Objavljeno

Prelepi su aranzmani!!!

Mojoj mami je juce bio rodjendan, pozelela je novu jelku i ukrase, pa smo joj to i kupili, a onda sam je i okitila sa uzivanjem, ovako izgleda ( ona je htela crveno - zlatnu kombinaciju ) :)

Divna jelka Olja...eh kad vidim ovako lepe jelke, jedva se suzdrzim da vec ne okitim moju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divna jelka Olja...eh kad vidim ovako lepe jelke, jedva se suzdrzim da vec ne okitim moju ;)

Hvala!

I ja sam odmah pozelela da okitim nasu ali mm kaze jos je rano! I kaze da je moja mama prva u gradu sa okicenom jelkom, garant :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala!

I ja sam odmah pozelela da okitim nasu ali mm kaze jos je rano! I kaze da je moja mama prva u gradu sa okicenom jelkom, garant :lol: :lol: :lol:

Heheeh nije sigurno, ja sam vidjala dosta okicenih jelki, pogotovu porodice sto imaju decu uvek ranije okite kako bi se deca radovala jelki :rolleyes: Ja pravim neke dekoracije tako da se samo tako suzdrzavam da ne okitim moju, inace da nema nista u kuci sto me podseca na novu godinu, onda bi to jelka bila. Juce sam odlucila 16-og da je okitim, idem na UZ da vidim bebicu pa kad se vratim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Heheeh nije sigurno, ja sam vidjala dosta okicenih jelki, pogotovu porodice sto imaju decu uvek ranije okite kako bi se deca radovala jelki :rolleyes: Ja pravim neke dekoracije tako da se samo tako suzdrzavam da ne okitim moju, inace da nema nista u kuci sto me podseca na novu godinu, onda bi to jelka bila. Juce sam odlucila 16-og da je okitim, idem na UZ da vidim bebicu pa kad se vratim :rolleyes:

Divno!!! :) Ja cu moju videti u sredu, verovatno, idem u BG na pregled ( ono o cemu sam ti pisala u pp ).

Ja nisam nesto vesta oko tih dekoracija, to prepustam mojoj mami koja se inace bavi aranziranjem, samo joj pomazem jer ne moze vise sama, reumaticar je u poodmakloj fazi :( ali ima divne ideje :) Mada, mozda probam i ja nesto da napravim sa mojom bekom u stomaku, ona me inspirise :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno!!! :) Ja cu moju videti u sredu, verovatno, idem u BG na pregled ( ono o cemu sam ti pisala u pp ).

Ja nisam nesto vesta oko tih dekoracija, to prepustam mojoj mami koja se inace bavi aranziranjem, samo joj pomazem jer ne moze vise sama, reumaticar je u poodmakloj fazi :( ali ima divne ideje :) Mada, mozda probam i ja nesto da napravim sa mojom bekom u stomaku, ona me inspirise :wub:

Ja uzivam da pravim tako nesto, pogotovu sad kad nemam drugih obaveza. Ukradi neku ideju od mame i baci se na posao :) Pusti mi poruku kad se vratis, da znam sta si uradila...samo bez brige, videces da nije nista strasno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja uzivam da pravim tako nesto, pogotovu sad kad nemam drugih obaveza. Ukradi neku ideju od mame i baci se na posao :) Pusti mi poruku kad se vratis, da znam sta si uradila...samo bez brige, videces da nije nista strasno ;)

OK! :)

Sigurna sam da je sve ok, ali volim da mi to jos neko kaze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milankaaa super ti je ukrasna korpica i bas dobra ideja...Pokusacu jednom i ja pa cu staviti sliku :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milanka ova korpica je bas super ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milanka prelepa je korpica,mogu li da ti ukradem ideju? :rolleyes:

Evo mojih dekoracija od prosle godine,ali ja to pravim za Bozic,mada vidim da svi prave za NG ,pa cu i ja ove godine ranije napraviti.

ef1-Fotogr.jpg

lfq-Fotogr.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milanka prelepa je korpica,mogu li da ti ukradem ideju? :rolleyes:

Evo mojih dekoracija od prosle godine,ali ja to pravim za Bozic,mada vidim da svi prave za NG ,pa cu i ja ove godine ranije napraviti.

ef1-Fotogr.jpg

Moze Cicana naravno, i ja ukrasti tvoju...mnooogo mi se svidja. Moram da vidim ciji bor da isecem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hmmm slikacu sutra na dnevnom svetlu,ovako se ne vide sljokice na "snegu" <_<

Ovako izgledaju moju Sneskovici :rolleyes:photo0398.jpgphoto0399.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hmmm slikacu sutra na dnevnom svetlu,ovako se ne vide sljokice na "snegu" <_<

Ovako izgledaju moju Sneskovici :rolleyes:

Divno izgledaju, kao oni sto si nam pokazala...mozda ti ukradem ideju :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OljaNs, bas je slatka jelkica. Mama ti je bas lik, nema malu decu, a vec okitila jelku, a vi trudnice i mame sa malom decom, sta cekate ??!! :rolleyes:

Ivana, super si napravila sneske.Mnogo mi se svidjaju.

MIlanka korpa je toliko dobra, da bih ja na sam na tvom mestu prosirila biznis :rolleyes:

Osim novogodisnjih pravila bih i obicne sa nekim slatkim trakicama okolo umesto ove novogodisnje trake. Npr one trake ukrasne sa kockicama ili slicno. MIslim da bi bile savrsene. Jos pogotovo da su vece npr za voce , za dnevnu sobu. LUdilo. Ajde probaj pa nam slikaj :lol:

Ovde nema takvih grana, tj nema takvog drveca, morala bih da trazim neku sumu, tako da cu cekati da vidim vase korpe :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cicana ove tvoje dekoracije su mi bas super. bravo devojke kad ste tako kreativne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cicana i Ivana84 sve mi se đaSvi :rolleyes:

Odlično devojke, samo napred!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooj, divno je sve!!! :) Prave ste umetnice, svaka cast!

Secer, da mama mi je bas lik, ja sam joj kitila jelku za rodjendan, to joj je bila zelja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Secer, da mama mi je bas lik, ja sam joj kitila jelku za rodjendan, to joj je bila zelja :D

Volim te ljude sto su uvek u dushi deca. MIslim da sam ja jedna od njih :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana84, napravismo LUka i ja veceras jednog sneska belica, ali nije ni upola tako lep kao ovi tvoji. Bolje da ga ni ne slikam :rolleyes:

Al' bar smo se zabavili malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

devojke, oduševljena sam sa vašom kreativnosću, slikaću i ja ovih dana svijih ruku delo pa ću vam pokazati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

devojke, oduševljena sam sa vašom kreativnosću, slikaću i ja ovih dana svijih ruku delo pa ću vam pokazati.

Ajde cekamo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo moje kindjurijade. Aj sad sta mislite kako je bolje

ovako

dsc00152.jpg

ili ovako

dsc00163.jpg

Ja vec mislim da smaknem ove "cupavce" ali nemam trenutmo gdje da ih stavim. U svakom slucaju je kiceraj do zla boga, ali ja tako volim. Kao da je neko dijete kitilo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo moje kindjurijade. Aj sad sta mislite kako je bolje

ovako

dsc00152.jpg

ili ovako

Ja vec mislim da smaknem ove "cupavce" ali nemam trenutmo gdje da ih stavim. U svakom slucaju je kiceraj do zla boga, ali ja tako volim. Kao da je neko dijete kitilo. :)

Divna jelkica, ova prava je po mom ukusu :rolleyes: , lepi su i ovi cupavci, ali mozda da ih uvuces izmedju grancica da ne dolaze do izrazaja. U svakom slucaju, prelepo, ja volim kad je jelka sarena i sve tako sija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Glasam za prvu, svidja mi se jako!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divna jelkica, ova prava je po mom ukusu :rolleyes: , lepi su i ovi cupavci, ali mozda da ih uvuces izmedju grancica da ne dolaze do izrazaja. U svakom slucaju, prelepo, ja volim kad je jelka sarena i sve tako sija :)

Hvala!

Ja sad skontala koji je lom oko jelke. Ju sramote! :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trmalja, preslatka je jelkica, pa se lom i ne primjecuje... A kakav lom? :unsure: Nisi ti vidjela nasu sobu nakon kicenja jelke. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.