Novogodišnja euforija

odgovora

Objavljeno

Ja obozavaam i jedva cekam Novu Godinu, zimu i sneg, kicenje jelke, sve sljasti i sjaji, odes na Trg, prosetas Knezom uvece a ono okiceno kao u bajci. Ma milina :rolleyes:

nova-godina.jpg

Joj kako divna slika. Jedva cekam NG. Mada mi smo ovde jos u fazonu odlaska na plazu, no dobro :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja kitim 1. decembra i ostavljam je do 15. januara. Jednom se secam da sam okitila za 29. novembar ida su mi se svi krstili :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja je kitim za svetog nikolu i stoji mi do srpske n godine. volim da mi one lampice sijaju, da mi sve sljasti :)

sad je mali porastao pa ce mu biti zanimljivo da pokacimo one velike carapice da deda mraz stavi tu poklon :) vec me je pitao gomilu puta kad cemo da stavimo jelku. gledamo cesto nase slike pa je vidi.

mada je jos u fazonu mora, kaze hoce da ide. pa isla bi i mama, ali reci tati da hoces opet. :D

i ja volim te lampice :wub:

A imam osećaj da će ova nova godina biti dosta nezgodna zbog Emilije, ima da počupa sve do jedne :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja volim te lampice :wub:

A imam osećaj da će ova nova godina biti dosta nezgodna zbog Emilije, ima da počupa sve do jedne :lol:

Ma ne verujem, to se svi plase , pa onda ne bude nista. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja volim te lampice :wub:

A imam osećaj da će ova nova godina biti dosta nezgodna zbog Emilije, ima da počupa sve do jedne :lol:

Znala sam da bi to bio potencijalni problem. Kupila sam mini jelku i poslednje 2 godine je kitim na baru :P , bas sam doskocila malom :) Kitim i zavese, tj. garnisne sa onim zelenim kao jelka+svecice i super izgleda.

Mastam vec o ogromnoj jelci sa puno, puno razlicitih ukrasa, mada, mislim da bih ove godine vec mogla da je okitim kao covek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam zaludjenik svega sto sljasti i sija :D

Obozavam ukrase, svecice, prskalice....

Nadam se da cu biti ok i da cu Novogodisnju noc provesti gde planiramo, a ako ne onda cu se ususkati pored mm jelkice... :)

Da li znate gde cete docekatri NG???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja obozavaam i jedva cekam Novu Godinu, zimu i sneg, kicenje jelke, sve sljasti i sjaji, odes na Trg, prosetas Knezom uvece a ono okiceno kao u bajci. Ma milina :rolleyes:

nova-godina.jpg

I ja sam zaljubljena u te bozicne carolije!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li znate gde cete docekatri NG???

Kod kuce,pored jelkice zagrljena sa mm uz neko dobro meze.Nikada mm i ja nismo isli negde za NG,uvek smo kod kuce.Kupimo onaj veliki bas veliki vatromet,koji nas kosta vise nego sto bi neki izlazak i uzivamo.A sad sa decicom pogotovo. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super! :wub:

Bice vam lepo u svakom slucaju....

Mi planiramo na jedan Salas, bili smo tamo pre 2god i proveli se extra, imaju i prenociste pa nam je to super...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih za NG da odem negde, malo da se izduvam, ali mm bi bio kuci, porodicno, sto je isto lepo, ali ko zna, mozda ce raditi za doceg ili dan posle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih za NG da odem negde, malo da se izduvam, ali mm bi bio kuci, porodicno, sto je isto lepo, ali ko zna, mozda ce raditi za doceg ili dan posle.

Pa ako radi...ti onda možeš u skitnju... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj kako divna slika. Jedva cekam NG. Mada mi smo ovde jos u fazonu odlaska na plazu, no dobro :lol:

E, i ovde je lepo vreme, juče 2 oktobar a mi u kratkim rukavima i šorcu. I vrućina

i ja volim te lampice :wub:

A imam osećaj da će ova nova godina biti dosta nezgodna zbog Emilije, ima da počupa sve do jedne :lol:

Ja sam taj problem rešila sa plastičnim ukrasima pa i kad obori jelku nema štete. A isto lepo izgledaju

I ja sam zaludjenik svega sto sljasti i sija :D

Obozavam ukrase, svecice, prskalice....

Nadam se da cu biti ok i da cu Novogodisnju noc provesti gde planiramo, a ako ne onda cu se ususkati pored mm jelkice... :)

Da li znate gde cete docekatri NG???

Kao i svake godine kako smo dobili Srđu, kod svekra i svekrve. Oni sve spreme i zezamo se do 1-2h i super bude

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srebrni i zlatni andjelcici

Potrebno je:

- razna tjestenina (mašnice - farfalle; tjestenina s ravnim vrhovima - rigatoni,

- tortilglioni; spiralna svrdla - fusilli; sitne zvjezdice; spiralni makaroni i dr.)

- manje kuglice od vate (može i drvene kuglice ili kuglice od stiropora)

- ukrasna traka

- silikonsko ljepilo u patronama za specijalni pištolj (kao cvjećarski)

- zlatni sprej.

9ki-conten.jpgorr-conten.jpgpev-fg.jpg

www.coolinarika.com

Kuglice od kanapa

Potrebno:

- 1 klupce nekog konca, vunice

- stirak kupljen ili (na pola litra vode dodati 4 kasike brasna, kasiku secera i kuvati malo)

- 1 paketić balona

- 1 sprej (zlatne ili srebrne boje)

Priprema:

Naduvati balon do velicine koju zelite da vam budu ukrasi. Konac umociti u stirak ili pripremljenu smesu od brasna, obmotate koncem po zelji i staviti da se prosusi. Kada se prosuse lagano puknuti balon i izvaditi ga. Kuglice obojiti sprejom, zavezati masnu i sl...

v7x-1f4661.jpg

Kako prosle godine nisam ovo gledala....ove cu da pravim 100%.

Cim uradim nesto stavicu slikice :)

A da i pravicu ove staklene ukrase...1sh-65a286.jpg

Pravila sam ih prosle godine,ali su brzo nestali,mislim da ih je samo par docekalo kacenje na jelku :D

i ja volim te lampice :wub:

A imam osećaj da će ova nova godina biti dosta nezgodna zbog Emilije, ima da počupa sve do jedne :lol:

Nece,ne brini,i ja sam se plasila ali je on samo stajao i gledao u te sijalice i smejao se kao blesav.

Da li znate gde cete docekatri NG???

Jos uvek ne,trenutno se bavimo ukrasima..obicno u poslednjem trenutku resimo gde cemo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste već krenule ili radite u "minut do 12"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ove godine me uopste ne drma praznicna euforija, mada za mesec dana bi trebalo kititi jelku. Sto se poklona tice u 5 da 12 i do samo Luki i ostalim klincima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kakvi, jos ni ne razmisljam o tome. Smislila sam samo Janin poklon, ima vremena. Doduse dogovorili smo se gde cemo za docek :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdravljam ovu temu, evo i moja jelka prošle godine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja obozavaam i jedva cekam Novu Godinu, zimu i sneg, kicenje jelke, sve sljasti i sjaji, odes na Trg, prosetas Knezom uvece a ono okiceno kao u bajci. Ma milina :rolleyes:

nova-godina.jpg

Jao isto.... :rolleyes: I kao i svi vec od septembra odbrojavam....

g39072.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volim NG,a ova mi ima neki poseban car :lol: Jelkicu kitimo,neku manju,lampice sam prosle godine oktila oko stubova sanka u sobi,ove godine ne znam gde cu,mozda na prozor...

Ja obozavam sve te lampice,svetla i raspolozenje koje vlada oko NG praznika..Za Ng neverujem da cemo ici nigde...Mozda neka kucna varijanta sa drustvom.Kod nas se prvo preko dana 31.12. slavilo po kaficima trubaci,zurke i tako do 16h...To sam najvise volela...A uvece docek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

obozavam NG ja 15 dana ranije kitim jelku nego treba okacim sijalice one velike i cela kuca mi svetli uvece 2 meseca :rolleyes: najvise volim kad padne sneg za NG jedva cekkam

Samo 15 dana ranije? Mene je već počela da hvata praznična euforija dok sam čitala ovu temu, tako da razmišljam da još sutra započnem kićenje jelke! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo 15 dana ranije? Mene je već počela da hvata praznična euforija dok sam čitala ovu temu, tako da razmišljam da još sutra započnem kićenje jelke! :lol:

:D :D :D kao sebe da slusam! I ja sve cekam da bar pocne decembar pa da pocnem sa ukrasavanjem... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelku kitimo najcesce 30.12. Poklone spremimo nesto ranije da ih deca ne pronadju jer kao da imaju senzore, gde god ih sakrijemo, one bas tu vrsljaju...A gozba...ili smo 1.1. kod mojih ili oni kod nas, tako da mama, baba i ja podelimo zaduzenja, a za docek bude malo toga sto posluzim i 1.1. i jos po nesto..(neko rolovano mesce, ruska, sarmice, kiflice, mezence, par vrsta sitnih kolaca i torta, picence i naravno grickalice za decu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste već krenule ili radite u "minut do 12"?

Ja cu uskoro :) Dok sam bila u srbiji mama je uvek govorila da se jelka kiti posle katolickog bozica bla bla bla E posto ovde nema bozica i tako toga ja kitim jelku 1 decembra i stoji do 1 februara :) Obozavam ng i bozic.Nista u minut do 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

obozavam NG ja 15 dana ranije kitim jelku nego treba okacim sijalice one velike i cela kuca mi svetli uvece 2 meseca :rolleyes: najvise volim kad padne sneg za NG jedva cekkam

Isto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.