CIKLOPROGINOVA

odgovora

Objavljeno

Bila sam kod ginekologa zbog menstruacije koja je dosla posle 46 dana.Doduse za mene to nije nista novo jer sam tih i slicnih bisera imala i pre porodjaja,e sad posto planiram drugu trudnocu a najverovatnije cu imati poteskoca kao i prvi put dao mi je da pijem cikloproginovu.Secam se da sam je jednom prilikom pila kao devojka ali zbog neredovne menstruacije i to samo mesec dana ali mi nije bilo poznato da se koristi i kao pomoc pri zacecu jer navodno ima idealnu meru zenskih hormona.Na nekoliko slicnih foruma sam videla da zene cak i njihove majke svedoce da su uz pomoc cikloproginove ostale u drugom stanju.Ima li neka od vas iskustva sa ovim tabletama i da li je nekome ovako uspelo? :unsure:

Mia mia voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam je jednom pila zbog neredovne menstruacije i stvarno ne znam da li se koristi kao pomoc pri zacecu. Dr mi je prepisao da bi izazvala ciklus,tada jos nisam bila u fazonu beba :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pocela sam da je pijem danas pa cemo videti nadam se da cu uspeti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drzim palceve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ipak je pomoglo,da je neki caj pa da ga toplo preporucim svima,a posto su hormoni ne smem.Uglavnom,ako mi ova trudnoca protekne kako treba,a pozelim i trecu necu gubiti vreme vec cu odmah,naravno uz konsultaciju sa lekarom poceti opet da je pijem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ipak je pomoglo,da je neki caj pa da ga toplo preporucim svima,a posto su hormoni ne smem.Uglavnom,ako mi ova trudnoca protekne kako treba,a pozelim i trecu necu gubiti vreme vec cu odmah,naravno uz konsultaciju sa lekarom poceti opet da je pijem :D

:D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Doktor mi je dao da pijem od petog dana klomifen jednu tabletu,i cikloproginovu,ima li ko sikustva ? 

Izmenjeno od strane nenaena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.