Grčevi kod mame

odgovora

Objavljeno

Nadam se da nisam uzalud otvarala novu temu ali me ispravite ako postoji vec nesto ovakvo.

Porodila sam se pre tri nedelje treci put i treci put imam grceve u stomaku posle porodjaja! :blink:

Nisu to bolovi usled stezanja materice nego bas grcevi, jako su bolni do te mere da me paralise bol :o !!

Da li je neka od vas imala slicne probleme i kako da ih ublazim?

Help please

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh zbilja nisam imala niti znam nekoga da je imao tako nesto ali sto sigurno znam to je da povecana kolicina magnezijuma ublazava grceve. E sad koliko ti ova informacija znaci .... :( Ja sam imala bolne menst. grceve i magnezijum mi ih je pa sigurno za 50% ublazio.

Probaj malo da povecas unos jabuke, ananasa a od povrca cvekla i persun... Oni imaju povecanu kolicinu magnezijuma u sebi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na brzom odgovoru... probat cu... samo mi to i ostaje ;)

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja nisam imala grceve,i ja ti mogu reci samo isto so je i Ana vec rekla... Ja sam uzimala tablete magnezijuma u trudnoci jer sa imala strasne grceve u nogama,brzo se sredilo... Medjutim,ako to osetis u stomaku(pogotovo udonje) mozda bi ipak bilo bolje da posetic ginekolga... mislim,da nije nesto ostalo od posteljice ili nesto?! Jabih za svaki slucaj proverila.... Mja drugarica je imala iste grceve,pa posle i temperaturu i lezala je u bolnici nedelju dana-ostao mali delic posteljice...

Nada se da nije nista ozbljno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.