Strah od porođaja

odgovora

Objavljeno

Kiki, opet ti ovdje? :lol:

Priznaj da se porodjaja vise ne bojis toliko, sada samo cekas da se to vec jednom desi. :P :P

Borjana bas si upravu. Secam se da kad dodje do kraja samo cekas kad ce da se zavrsi.

Heh to sam i ja mislila. Ali kako vidim bolnicu, tako prpa hvata samo tako :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hoce secer malo da se poveca kako se priblizavas kraju,nista strasno.Ja sam na raju prosle trudnoce bila na dijeti bez slanog i slatkog. :blink: Jedno dve nedelje sam vrtela 5 stvari,koje sam smela da jedem.A jesi vodila racuna da prethodni dan posle 18h ne jedes ne pijes nista? To isto moze da da pogresan rezultat.

pa nisam.. jela sam .

znam da ne treba jesti ali to onda samo znaci da sam pazila tada bi mi bio dobar secer a inace kad normalno jedem nije dobar.. hm..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa nisam.. jela sam .

znam da ne treba jesti ali to onda samo znaci da sam pazila tada bi mi bio dobar secer a inace kad normalno jedem nije dobar.. hm..

Taj šećer uopšte ti nije loš. Ali stvarno probaj da izbaciš slatko. Sa sve voćem na čelu. Sad ima puno vitamina, pristiglo je povrće tako da navali na to. Kafa bezkofeinska bez šećera, a od povrća vidi da zaobiđeš i šargarepu, ona je isto puna šećera. Navali na rotkvice, spanać i zelenu salatu. Naravno izbaci i kupovne sokove...u njima je isto tona šećera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki, kako ti piše na početnoj strani Bebca-jel Uživaj u materinstvu ili? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki, kako ti piše na početnoj strani Bebca-jel Uživaj u materinstvu ili? :D

Pisalo je, i nerviralo me...pa sam stavila drugi termin da mi ne žulja oči... tikeri me više razumeju. Oni nastavljaju sa odbrojavanjem, a da ne čačkaju, za razliku od zlog zlog bebca :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Xexeee... Nemoj da se nerviraš :D

Po UZ ti je termin 16.aprila, ako ne grešim, tako da-opušteno, imaš još 5,6 dana!

UŽIVAJ U TRUDNOĆI ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Xexeee... Nemoj da se nerviraš :D

Po UZ ti je termin 16.aprila, ako ne grešim, tako da-opušteno, imaš još 5,6 dana!

UŽIVAJ U TRUDNOĆI ;)

heheh po UZ je 02.04. :D po meci je 12.4. a po meci na 28 dana je 16.4.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Xexeee... Nemoj da se nerviraš :D

Po UZ ti je termin 16.aprila, ako ne grešim, tako da-opušteno, imaš još 5,6 dana!

UŽIVAJ U TRUDNOĆI ;)

slazem se ... to sam i ja rekla, i jos je svaki termin +- 2 nedelje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

heheh po UZ je 02.04. :D po meci je 12.4. a po meci na 28 dana je 16.4.

A zar nisi pominjala i 8.4. kao jedan od termina? ;)

Nisam znala za ovaj 12.4. :D Pa to je prekosutra!!! Još i dijareju imaš...tako da-sve je moguće B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma kad vidim da si 41 nedelja znam da su omasili 1/1 hhehehehe

Pa jesu sigurno. Samo ko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pregnantcartoon.png

Kiki :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema nam Kikirikija....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pregnantcartoon.png

Kiki :wub:

Baš tako :D Kiki je bila na vikendici i uživala u lepom vremenu, šumi i livadama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa nisam.. jela sam .

znam da ne treba jesti ali to onda samo znaci da sam pazila tada bi mi bio dobar secer a inace kad normalno jedem nije dobar.. hm..

Ma,ne,nego ti je tada rezultat validan,jer su ti standardi napravljeni prema tom ne jelu od 6 uvece.Meni cak i ako sok popijem ,secer ujutru bude visi.A radila sam prosli put intoleranciju i sve je bilou redu.Sledeci put nemoj nista jesti,pa ces videti.Trebalo bi tad da ti bude dosta nizi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da li je ovo moguce:

ovih nedelju dana kod mojih sam zbog redovnog kontrolisanja secera svakog jutra malo kao vodila racuna sta jedem i da nema puno slatkisa, posebno ne kasno uvece i danas se kod sveki merim i vaga mi pokaze 1,6kg manje nego pre nekih 10-ak dana. mm ista kilaza a sveki i moja buduca jetrva me ubedjuju kako sad vaga pokazuje manje, a vidim da i sveki ima istu kilazu kao uglavnom...

uuuuuuu, ja odoh totalno u OT :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A zar nisi pominjala i 8.4. kao jedan od termina? ;)

Nisam znala za ovaj 12.4. :D Pa to je prekosutra!!! Još i dijareju imaš...tako da-sve je moguće B)

Ima ima i 8. to je po dr. iz DZ koja mi je vodila trudnoću po UZ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da li je ovo moguce:

ovih nedelju dana kod mojih sam zbog redovnog kontrolisanja secera svakog jutra malo kao vodila racuna sta jedem i da nema puno slatkisa, posebno ne kasno uvece i danas se kod sveki merim i vaga mi pokaze 1,6kg manje nego pre nekih 10-ak dana. mm ista kilaza a sveki i moja buduca jetrva me ubedjuju kako sad vaga pokazuje manje, a vidim da i sveki ima istu kilazu kao uglavnom...

uuuuuuu, ja odoh totalno u OT :(

Ivana, a da ti nastaviš tako...pa kad vaga pokaže -10kg valjda će da skontaju da si smršala :angry: A za bebu ne brini, ona iz tebe uzme sve što joj treba tako da to što gubiš na kilaži to odlazi tvoj salčić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima ima i 8. to je po dr. iz DZ koja mi je vodila trudnoću po UZ.

:lol: Joj,bre,tebe su baš iscimali sa tim terminima! Ma kuliraj ih, vidiš da i bebac to radi, ne zanimaju ga priče rekla-kazala :D kad on odluči da će napolje-tad!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Joj,bre,tebe su baš iscimali sa tim terminima! Ma kuliraj ih, vidiš da i bebac to radi, ne zanimaju ga priče rekla-kazala :D kad on odluči da će napolje-tad!!!

Imam ja termin i po GSP-u :D 17.04. do tad su mi dali pokaznu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam ja termin i po GSP-u :D 17.04. do tad su mi dali pokaznu :D

ma bravo ...ma bravo to je ta dobitna kombinacija posto one budale neznaju GSP zna ...sta ti je tehnologija t2019.gif

Xaxaxaaa... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam jutros otvorila frizider i pomislila "e sad prva stvar za koju se uhvatim koji je rok trajanja - eto mi termin :D " Mleko kaze 17.april, te se stoga uzdam u Somboled :D

Budala, ne znam vise sta cu od sebe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam jutros otvorila frizider i pomislila "e sad prva stvar za koju se uhvatim koji je rok trajanja - eto mi termin :D " Mleko kaze 17.april, te se stoga uzdam u Somboled :D

Budala, ne znam vise sta cu od sebe...

hahahahhah dobro je da se nisi uhvatila za konzervisanu hranu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahahhah dobro je da se nisi uhvatila za konzervisanu hranu :D

Birala sam nesto kratkotrajno, sreca pa mi friz pun mlecnih proizvoda :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam ja termin i po GSP-u :D 17.04. do tad su mi dali pokaznu :D

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.