Strah od porođaja

odgovora

Objavljeno

U,ima još vremena do 00h :) Nije se dan još završio... Ti znaš da te ja do sad nisam davila sa onim Kad ćeš, pa Još si tu... Ubeđena sam da će to biti danas pa to ti je :D

Hehe daj bože...

Kiki mislim da je tebi onaj 16. ipak pravi termin ;)

Ja mislim da je pravi 12.4. jer to mi je po meci kao što je moja :) a bebac je veliki pa je veliki.

Bila jutros na CTG-u,sve je ok pošto nam se pre dva dana beba uspavala kad smo radili CTG,sad je hvala Bogu dobro... Al me prošli put isprepadala Bože sačuvaj....

Još me napala kako mi je beba sitna,ima 2200... Pa pobogu,ima ona još vremena da napreduje... uhhhh,kako sam se iznervirala i isplakala prošli put... <_<:angry:

I nema na koga da bude krupna ne znam koliko,ali još kg da se ugoji taman...

Baš sam se iznervirala...

Nemoj bre ništa da se brineš, vidiš da je moj mali veliki pa ja sad ne znam šta ću. A UZ greši 500g +-...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila jutros na CTG-u,sve je ok pošto nam se pre dva dana beba uspavala kad smo radili CTG,sad je hvala Bogu dobro... Al me prošli put isprepadala Bože sačuvaj....

Još me napala kako mi je beba sitna,ima 2200... Pa pobogu,ima ona još vremena da napreduje... uhhhh,kako sam se iznervirala i isplakala prošli put... <_<:angry:

I nema na koga da bude krupna ne znam koliko,ali još kg da se ugoji taman...

Baš sam se iznervirala...

Pa sta ima tebe da napada sto je sitna??? Svasta... Ko da ti mozes da je teras da ruca i da raste... Svasta cujes od doktora...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa sta ima tebe da napada sto je sitna??? Svasta... Ko da ti mozes da je teras da ruca i da raste... Svasta cujes od doktora...

Svašta baš... napravila haos...kao da ostanem par dana da mi prati da li beba nije napredovala za 7 dana jer je sitne građe ili zbog nečeg drugog... Pa ne raste ona svakih 7 dana po ne znam koliko... :angry: Mnogo me je iznervirala... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svašta baš... napravila haos...kao da ostanem par dana da mi prati da li beba nije napredovala za 7 dana jer je sitne građe ili zbog nečeg drugog... Pa ne raste ona svakih 7 dana po ne znam koliko... :angry: Mnogo me je iznervirala... <_<

hahahahhaha, ma pusti je do djavola hahahhaa kreten! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikiriki je mesila i razvlačila pravu bosansku pitu :D

Svaka čast, za pohvalu :) Koja je pita u pitanju? Još ako je zeljanica .... mmm... moja omiljena :)

Ja ne znam praviti pitu, možda jedino onu s gotovim korama :P

P.S. A malecki će izaći kad on odluči ne sekiraj se, biće to sve ok. Evo ja tipujem na 11.04., na rođendan moga brata ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaka čast, za pohvalu :) Koja je pita u pitanju? Još ako je zeljanica .... mmm... moja omiljena :)

Ja ne znam praviti pitu, možda jedino onu s gotovim korama :P

P.S. A malecki će izaći kad on odluči ne sekiraj se, biće to sve ok. Evo ja tipujem na 11.04., na rođendan moga brata ;)

Sirnica :D moja omiljena...a sad sa gotovim korama smo mm i ja zajedno napravili pitu sa višnjama za njega jer on posti :) Danas nam je pita dan :D A mali šutira li šutira, a ne zna da bi napolju imao mnogo više mesta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a sad sa gotovim korama smo mm i ja zajedno napravili pitu sa višnjama za njega jer on posti :) A mali šutira li šutira, a ne zna da bi napolju imao mnogo više mesta...

mmmmmmmm pita s višnjama :) Sad kad pomenu višnje padoše mi na pamet trešnje i to one koje duugoo nisam brala :lol: A noćas sam sanjala da ih grickam, mirišem, i bile su takoooo sočne da su mi se topile u ustima...ali biješe to samo san :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svašta baš... napravila haos...kao da ostanem par dana da mi prati da li beba nije napredovala za 7 dana jer je sitne građe ili zbog nečeg drugog... Pa ne raste ona svakih 7 dana po ne znam koliko... :angry: Mnogo me je iznervirala... <_<

I mene moja,plakala sam od besa 3 dana.Kaze mi kako sam se puno ugojila i ja joj objasnjavam kako ne jedem,ali kilice idu.Sta da radim.Na kraju mi je rekla kako cu da upadnem u eklampsiju i kako ce da mi spasavaju zivot,a moj trudnoca skroz ok-nikakvih problema nisam imala :blink: .Jedino sto moze da mi se desi je da zbog njih zaglavim na psihijatriji,kreteni :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sirnica :D moja omiljena...a sad sa gotovim korama smo mm i ja zajedno napravili pitu sa višnjama za njega jer on posti :) Danas nam je pita dan :D A mali šutira li šutira, a ne zna da bi napolju imao mnogo više mesta...

jooooj jel moze parce od obe???? hihihihihihi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mmmmmmmm pita s višnjama :) Sad kad pomenu višnje padoše mi na pamet trešnje i to one koje duugoo nisam brala :lol: A noćas sam sanjala da ih grickam, mirišem, i bile su takoooo sočne da su mi se topile u ustima...ali biješe to samo san :lol:

Žene mi odosmo totalno u OT...prešle smo jedno tri teme, i sex i hranu i ženske priče... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mene moja,plakala sam od besa 3 dana.Kaze mi kako sam se puno ugojila i ja joj objasnjavam kako ne jedem,ali kilice idu.Sta da radim.Na kraju mi je rekla kako cu da upadnem u eklampsiju i kako ce da mi spasavaju zivot,a moj trudnoca skroz ok-nikakvih problema nisam imala :blink: .Jedino sto moze da mi se desi je da zbog njih zaglavim na psihijatriji,kreteni :(

Ne znam šta je sa tim dr. ovima pa zar ne bi trebali da te podrže, ako vide da se gojiš, da ti daju dijetu a ne da te uspaniče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mene moja,plakala sam od besa 3 dana.Kaze mi kako sam se puno ugojila i ja joj objasnjavam kako ne jedem,ali kilice idu.Sta da radim.Na kraju mi je rekla kako cu da upadnem u eklampsiju i kako ce da mi spasavaju zivot,a moj trudnoca skroz ok-nikakvih problema nisam imala :blink: .Jedino sto moze da mi se desi je da zbog njih zaglavim na psihijatriji,kreteni :(

Pričaj mi o plakanju... :angry:

Ali rekla sam da neću više da se nerviram,mučim i sebe i bebu zbog budala,ne pada mi na pamet... :angry:

Kad dobijem bolove,odem da se porodim i zdravo... još me šetkaju tamo-ovamo svaki dan,još me i nerviraju... nek se nose... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahaha, kada god pogledam na ovu temu- posljednji post je pisala Kikiriki. :lol: :lol:

Jel' prpa? :P

Salim se. Kako se osjecas, ima li nekih naznaka da ces uskoro u porodiliste?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mene moja,plakala sam od besa 3 dana.Kaze mi kako sam se puno ugojila i ja joj objasnjavam kako ne jedem,ali kilice idu.Sta da radim.Na kraju mi je rekla kako cu da upadnem u eklampsiju i kako ce da mi spasavaju zivot,a moj trudnoca skroz ok-nikakvih problema nisam imala :blink: .Jedino sto moze da mi se desi je da zbog njih zaglavim na psihijatriji,kreteni :(

joj ja nisam do sad imala prilike da naidjem na takve ali samo cekam, pa ne bih joj dozvolila, ionako sam nadrndana sad kako se blizi kraj, taman da se istresem ljudski na nekog!!!!! pa nije jedini lekar na svetu!!!! doduse moj doktor je ok covek, ne mogu da se pozalim... ali kod nas ti je politika ako im cutis oni se jos vise okome na tebe.... divljaci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahaha, kada god pogledam na ovu temu- posljednji post je pisala Kikiriki. :lol: :lol:

Jel' prpa? :P

Salim se. Kako se osjecas, ima li nekih naznaka da ces uskoro u porodiliste?

Naznaka nema...sem što mi je dr. obećao da će da me porodi kada prođe zvanični termin...samo dobijam po bubrezima od ovog malog...hehe da li je to nasilje u porodici, gde to ima...beba da tuče mamu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki,kada ides na kontrolu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naznaka nema...sem što mi je dr. obećao da će da me porodi kada prođe zvanični termin...samo dobijam po bubrezima od ovog malog...hehe da li je to nasilje u porodici, gde to ima...beba da tuče mamu :D

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

viki77 ne obracaj paznju.. kao da i same ne znamo da je bolje sto manje se ugojiti.. nekad kg same idu iako ne jedemo, nekad nemozemo da ne jedemo..

kod mene se poslednjih par dana javio strah, pa ne od porodjaja oticu u OT, ali ..

na poslednjoj lab mi suk bio 6,2 a gornja granica je 6,1. a sve ostalo mi je ekstra, hgb podigla u odnosu na prosli mesec, svi nalazi super a suk.. ovih dana smo bili kod mojih pa mi je mama svako jutro kontrolisala i bio je ok ali ipak blizu gornje granice. ali, bio je ok zato sto sam ipak malo pazila sta i kad jedem. moj tata ima suk i to me sad bas brine i sekira..

inace, stefan je jos uvek karlicno okrenut, ja nesto ne verujem ni da ce se namestiti kako treba. on mene toliko pritiskagore i bode da ne mogu da sednem ko covek..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mene moja,plakala sam od besa 3 dana.Kaze mi kako sam se puno ugojila i ja joj objasnjavam kako ne jedem,ali kilice idu.Sta da radim.Na kraju mi je rekla kako cu da upadnem u eklampsiju i kako ce da mi spasavaju zivot,a moj trudnoca skroz ok-nikakvih problema nisam imala :blink: .Jedino sto moze da mi se desi je da zbog njih zaglavim na psihijatriji,kreteni :(

Koja glupost, pa nisu sve zene iste, a da se ne gojis onda bi te garant navikala "sto ne jedes bla bla"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki,kada ides na kontrolu?

Sledeće nedelje u sredu najverovatnije.

Tad ću i da se dogovaram da me porađaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koja glupost, pa nisu sve zene iste, a da se ne gojis onda bi te garant navikala "sto ne jedes bla bla"...

Ma, ja sam se načitala kako beba kad imaš kontrakcije slabije jede, pa sam jela KAO KRETEN i sad imam veliku bebu i veliku mene...ali najgore je što ne znamo, idemo kroz trudnoću kako znamo i umemo pa koliko ubodeš ubodeš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki, opet ti ovdje? :lol:

Priznaj da se porodjaja vise ne bojis toliko, sada samo cekas da se to vec jednom desi. :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Borjana bas si upravu. Secam se da kad dodje do kraja samo cekas kad ce da se zavrsi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Borjana bas si upravu. Secam se da kad dodje do kraja samo cekas kad ce da se zavrsi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

viki77 ne obracaj paznju.. kao da i same ne znamo da je bolje sto manje se ugojiti.. nekad kg same idu iako ne jedemo, nekad nemozemo da ne jedemo..

kod mene se poslednjih par dana javio strah, pa ne od porodjaja oticu u OT, ali ..

na poslednjoj lab mi suk bio 6,2 a gornja granica je 6,1. a sve ostalo mi je ekstra, hgb podigla u odnosu na prosli mesec, svi nalazi super a suk.. ovih dana smo bili kod mojih pa mi je mama svako jutro kontrolisala i bio je ok ali ipak blizu gornje granice. ali, bio je ok zato sto sam ipak malo pazila sta i kad jedem. moj tata ima suk i to me sad bas brine i sekira..

inace, stefan je jos uvek karlicno okrenut, ja nesto ne verujem ni da ce se namestiti kako treba. on mene toliko pritiskagore i bode da ne mogu da sednem ko covek..

Hoce secer malo da se poveca kako se priblizavas kraju,nista strasno.Ja sam na raju prosle trudnoce bila na dijeti bez slanog i slatkog. :blink: Jedno dve nedelje sam vrtela 5 stvari,koje sam smela da jedem.A jesi vodila racuna da prethodni dan posle 18h ne jedes ne pijes nista? To isto moze da da pogresan rezultat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.