Strah od porođaja

odgovora

Objavljeno

Malenom izgleda još ne pada na pamet da se rodi :D Jel ni oni ormari nisu ništa pomogli? :) Mi bi smo trebali našu sobu da razmestimo, da napravimo mesta za krevetac i one komodice, pa Kiki, ako si raspoložena... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja cica se danas baš ne mili da bude nešto aktivna kao normalno... počinjem da se brinem :( osetim je ja kako me ćušne al to nije to... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stashice ništa ne brini, to je sasvim normalno! I ova moja je tako znala da me coolira po ceo dan nekad :) pa se tek uveče javi, iako sam je npr. ceo dan muvkala, gurkala... Jednostavno, naiđe takav period... Bitno je da je bar po malo osećaš! Možda je danas odvojila dan za spavanje :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stashice ništa ne brini, to je sasvim normalno! I ova moja je tako znala da me coolira po ceo dan nekad :) pa se tek uveče javi, iako sam je npr. ceo dan muvkala, gurkala... Jednostavno, naiđe takav period... Bitno je da je bar po malo osećaš! Možda je danas odvojila dan za spavanje :wub:

Verovatno :D Jedva cekam da je imam pored sebe da ne moram da razmisljam sta radi, da li joj je ok bla bla... pfff... jos malo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malenom izgleda još ne pada na pamet da se rodi :D Jel ni oni ormari nisu ništa pomogli? :) Mi bi smo trebali našu sobu da razmestimo, da napravimo mesta za krevetac i one komodice, pa Kiki, ako si raspoložena... :D

Može :D eto mene :D

Moja cica se danas baš ne mili da bude nešto aktivna kao normalno... počinjem da se brinem :( osetim je ja kako me ćušne al to nije to... :huh:

Nemoj da se brineš, verovatno spava :) i ja sam danas ceo dan bila pasivna, nije ni čudo što je i tvoja beba bila u fazonu leškarenja u mami :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, znate ono kad sam vam rekla da me je popustio strah...povlačim tu rečenicu...Danas sam bila u bolnici, i uprpila sam se kao beli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, znate ono kad sam vam rekla da me je popustio strah...povlačim tu rečenicu...Danas sam bila u bolnici, i uprpila sam se kao beli...

Opet si ovdet1940.gifPa to bebac ne sme da izađe, zato što se mama plaši od porođaja... ;):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, znate ono kad sam vam rekla da me je popustio strah...povlačim tu rečenicu...Danas sam bila u bolnici, i uprpila sam se kao beli...

Kiki izgleda da ces ti kao i ja da produzis malo posle termina :D Nema cega da se plasis veruj mi,a i kad pocne porodjaj neces imati vremena da se plasis.Sve sto te ceka nece mnogo trajati a i nije tako strasno,kad se sve zavrsi i kad vidis svog malisu pitaces se,kao sto sam se i ja pitala,zbog cega li sma se plasila :) Vidi,ja koja sam se celu noc mucila u bolovima i koji su bili toliko jaki da su me doveli do povracanja,kazem ti da nije nista strasno i nije nista sto se ne moze izdrzati.Evo sad dok kuckam moj andjeo spava,a ja svaki cas odem do krevetica njegovog i gledam ga,ne mogu se odvojiti od njega jer roditi malog andjela je nesto najlepse na svetu,videces i sama :)

64FS6NA.jpg64FSp2.png

post-39897-1302082094_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, znate ono kad sam vam rekla da me je popustio strah...povlačim tu rečenicu...Danas sam bila u bolnici, i uprpila sam se kao beli...

Kiki,kod kog dr.si bila danas,jel si upoznala Bojovica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki izgleda da ces ti kao i ja da produzis malo posle termina :D Nema cega da se plasis veruj mi,a i kad pocne porodjaj neces imati vremena da se plasis.Sve sto te ceka nece mnogo trajati a i nije tako strasno,kad se sve zavrsi i kad vidis svog malisu pitaces se,kao sto sam se i ja pitala,zbog cega li sma se plasila :) Vidi,ja koja sam se celu noc mucila u bolovima i koji su bili toliko jaki da su me doveli do povracanja,kazem ti da nije nista strasno i nije nista sto se ne moze izdrzati.Evo sad dok kuckam moj andjeo spava,a ja svaki cas odem do krevetica njegovog i gledam ga,ne mogu se odvojiti od njega jer roditi malog andjela je nesto najlepse na svetu,videces i sama :)

64FS6NA.jpg64FSp2.png

Joj bre,rasplakah se sad... :rolleyes:

Bebac ti je divan,da kuc-kuc u drvo... :D srce maleno.. :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, znate ono kad sam vam rekla da me je popustio strah...povlačim tu rečenicu...Danas sam bila u bolnici, i uprpila sam se kao beli...

to sam i ja rekla, kao nije me strah, ali mislim da cu da budem manja od makovog zrna kad dodje taj dan :unsure:

opusteno Kiki, kad dodnje dan dosao je, pa ne mozes vecno biti trudna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, znate ono kad sam vam rekla da me je popustio strah...povlačim tu rečenicu...Danas sam bila u bolnici, i uprpila sam se kao beli...

Ej pa ti jos uvek tu. Ajde ajde nema plasenja, sve je to super i lepo, pozuri cekaju te teme grcici i ostalo.:) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki izgleda da ces ti kao i ja da produzis malo posle termina :D Nema cega da se plasis veruj mi,a i kad pocne porodjaj neces imati vremena da se plasis.Sve sto te ceka nece mnogo trajati a i nije tako strasno,kad se sve zavrsi i kad vidis svog malisu pitaces se,kao sto sam se i ja pitala,zbog cega li sma se plasila :) Vidi,ja koja sam se celu noc mucila u bolovima i koji su bili toliko jaki da su me doveli do povracanja,kazem ti da nije nista strasno i nije nista sto se ne moze izdrzati.Evo sad dok kuckam moj andjeo spava,a ja svaki cas odem do krevetica njegovog i gledam ga,ne mogu se odvojiti od njega jer roditi malog andjela je nesto najlepse na svetu,videces i sama :)

64FS6NA.jpg64FSp2.png

Cestitam,sin ti je prelep! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet si ovdet1940.gifPa to bebac ne sme da izađe, zato što se mama plaši od porođaja...

Mislim da bebac neće da izađe zato što je tvrdoglav ;) hoće da naraste na 5 kila, pa to ti je...

Kiki izgleda da ces ti kao i ja da produzis malo posle termina :D Nema cega da se plasis veruj mi,a i kad pocne porodjaj neces imati vremena da se plasis.Sve sto te ceka nece mnogo trajati a i nije tako strasno,kad se sve zavrsi i kad vidis svog malisu pitaces se,kao sto sam se i ja pitala,zbog cega li sma se plasila :) Vidi,ja koja sam se celu noc mucila u bolovima i koji su bili toliko jaki da su me doveli do povracanja,kazem ti da nije nista strasno i nije nista sto se ne moze izdrzati.Evo sad dok kuckam moj andjeo spava,a ja svaki cas odem do krevetica njegovog i gledam ga,ne mogu se odvojiti od njega jer roditi malog andjela je nesto najlepse na svetu,videces i sama :)

64FS6NA.jpg64FSp2.png

Pa stvarno ne mogu da verujem, prvo se plašiš pobačaja, pa se onda plašiš prevremenog porođaja, a sad kad može da izađe, on zabušava...i sad se brinem da li ću preneti...

Kiki,kod kog dr.si bila danas,jel si upoznala Bojovica?

Ma, znam ja Bojovića hehe. I sad sam mu rekla na TI, a mm me pita od kad ste vi na TI, a ja kažem dr.-u da muškarcima koji meni mogu da kažu "Skidaj gaće" ja se obraćam na TI. A on se smeje, i kaže šta kao TIdra...ako znate onaj vic o VIdri koja je za zeca postala TIdra

to sam i ja rekla, kao nije me strah, ali mislim da cu da budem manja od makovog zrna kad dodje taj dan

opusteno Kiki, kad dodnje dan dosao je, pa ne mozes vecno biti trudna

mm je prešao na nadimak Georgina... :angry:

Ej pa ti jos uvek tu. Ajde ajde nema plasenja, sve je to super i lepo, pozuri cekaju te teme grcici i ostalo.:)

Jedva čekam grčiće :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, znam ja Bojovića hehe. I sad sam mu rekla na TI, a mm me pita od kad ste vi na TI, a ja kažem dr.-u da muškarcima koji meni mogu da kažu "Skidaj gaće" ja se obraćam na TI. A on se smeje, i kaže šta kao TIdra...ako znate onaj vic o VIdri koja je za zeca postala TIdra

:lol: E jesi lujka :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: E jesi lujka :lol:

Heheh on je veliki zezator :) danas sam se spetljala sa gaćama, zamalo da padnem. Kaže on, " Nemoj da bude, skidala gaće, izgubila glavu" :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm je prešao na nadimak Georgina... :angry:

Jedva čekam grčiće :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Heheh a meni je problem što ne znamo tačno kad je termin, pa ne znamo ni kad ću da ga prebacim. Tako da možda sam ga prebacila...a možda još ne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Heheh a meni je problem što ne znamo tačno kad je termin, pa ne znamo ni kad ću da ga prebacim. Tako da možda sam ga prebacila...a možda još ne...

Nema Kikiriki juče, nema danas... hm... izgleda da je mali odlučio izaći :)

Držimo ti palčeve draga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila je jutros tu... A ja joj tipovala na danas :) Možda je sada... Baš bih volela :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila je jutros tu... A ja joj tipovala na danas :) Možda je sada... Baš bih volela :rolleyes:

Jedva cekam da nas termin dodje... muka mi je vise :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema Kikiriki juče, nema danas... hm... izgleda da je mali odlučio izaći :)

Držimo ti palčeve draga :)

Bila je jutros tu... A ja joj tipovala na danas :) Možda je sada... Baš bih volela :rolleyes:

Kikiriki je mesila i razvlačila pravu bosansku pitu :D

Khm i dizala 10 kg brašna, i stajala...a od izlaska malog...ništa. Samo me bole leđa od stajanja :(

Jedva cekam da nas termin dodje... muka mi je vise :(

Pričaj mi o tome...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U,ima još vremena do 00h :) Nije se dan još završio... Ti znaš da te ja do sad nisam davila sa onim Kad ćeš, pa Još si tu... Ubeđena sam da će to biti danas pa to ti je :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki mislim da je tebi onaj 16. ipak pravi termin ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila jutros na CTG-u,sve je ok pošto nam se pre dva dana beba uspavala kad smo radili CTG,sad je hvala Bogu dobro... Al me prošli put isprepadala Bože sačuvaj....

Još me napala kako mi je beba sitna,ima 2200... Pa pobogu,ima ona još vremena da napreduje... uhhhh,kako sam se iznervirala i isplakala prošli put... <_<:angry:

I nema na koga da bude krupna ne znam koliko,ali još kg da se ugoji taman...

Baš sam se iznervirala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.