Strah od porođaja

odgovora

Objavljeno

Žene, sezona je otvorena :) Ispao mi je čep :D ali sam još uvek skroz zatvorena.

Meni ispao u sredu,porodjaj poceo u petak i porodih se 15 minuta posle ponoci.Spremaj se :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni ispao u sredu,porodjaj poceo u petak i porodih se 15 minuta posle ponoci.Spremaj se :):):)

Uh, jedva čekam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, jedva čekam :)

Ja mislim da ćeš ti prvog aprila roditi, ne znam zašto ali eto tako nekako imam osjećaj :) U svakom slučaju držim ti palčeve i da nam se uskoro javiš sa lijepim vijestima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da ćeš ti prvog aprila roditi, ne znam zašto ali eto tako nekako imam osjećaj :) U svakom slučaju držim ti palčeve i da nam se uskoro javiš sa lijepim vijestima :)

Misliš da zeznem svekrvu za porez :D jer ako je do 31. marta onda će im smanjiti porez a ako posle onda mali već upada u poresku 2011 :D heh to je rekla mm-u, a mali hoće da zeza baku :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, jedva čekam :)

Zelim ti da ti bude bezbolan kao moj... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Misliš da zeznem svekrvu za porez :D jer ako je do 31. marta onda će im smanjiti porez a ako posle onda mali već upada u poresku 2011 :D heh to je rekla mm-u, a mali hoće da zeza baku :P

Miš maleni, ma kad god došao dobrodošao pa čak i ako zeznem baku za porez :) Uostalom bake i jesu za to da se zezaju :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zelim ti da ti bude bezbolan kao moj... :rolleyes:

Drži mi palčeve :) sve je bliiiiže...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikiriki, samo se opusti i slusaj svoje telo i bebu !!!

srecno :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na kraju ću verovatno bez, pa kud puklo da puklo...a ako bude mnoooooogo bolelo, onda ću sledeći put na epidural...

Zasto da ne i prirodno bez epidurala... Stvarno se zene brzo oporave, brzo i ustanu i odmah je tu i bebica... Ja moju bebicu nisam videla satima posle porodjaja i zbog toga mi je stvarno zao... Samo hrabro kikiriki... Unica i ja ti drzimo palceve... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikiriki, samo hrabro!

Kikiriki, samo se opusti i slusaj svoje telo i bebu !!!

srecno :rolleyes:

Zasto da ne i prirodno bez epidurala... Stvarno se zene brzo oporave, brzo i ustanu i odmah je tu i bebica... Ja moju bebicu nisam videla satima posle porodjaja i zbog toga mi je stvarno zao... Samo hrabro kikiriki... Unica i ja ti drzimo palceve... ;)

Slušam svoje telo, ali ono ćuti za sad, beba se mrducka, ali juče je pravio šou po karlici. Baš me je bolelo, kao da je bušio nešto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam neki strah, i zato se plasim da cu proci ko bos po trnju.. :unsure::(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kiki jos si tu...

neka ti je sa srecom i da nam uskoro dodjes sa finim vijestima...

a sta znaci "ispao cep"???

kakav cep???

pa u jednoj knjizi sam citala da se na vesu pojavi fleka na dan porodjaja, kao sukrvica je i da je to znak da ces se poroditi za 24 sata od pojave tog cepa..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drži mi palčeve :) sve je bliiiiže...

sve smo uz tebe.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drži mi palčeve :) sve je bliiiiže...

I mi iz "Plusica" smo uz tebe,svi ti drzimo palceve :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vi iz plusica, palo mi je na pamet i moglo bi da prodje:

malo vise posecujte teme o trudnoci, vise sa zenama koje su trudne.. izbegavajte 'plusice' i price koliko sve iscekujete.. nekoliko dana i mozda se posreci..

stashice, mi smo tu sa terminom, ne brini se nista..

kiki samo nemoj da zuris u bolnicu a epidural stvarno ne treba, ti si kao i Beba zmaj.. pa kao i sama sto sam , sta je porodjaj za nas !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kiki drzimo ti palceve...bice sve ok... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vi iz plusica, palo mi je na pamet i moglo bi da prodje:

malo vise posecujte teme o trudnoci, vise sa zenama koje su trudne.. izbegavajte 'plusice' i price koliko sve iscekujete.. nekoliko dana i mozda se posreci..

stashice, mi smo tu sa terminom, ne brini se nista..

kiki samo nemoj da zuris u bolnicu a epidural stvarno ne treba, ti si kao i Beba zmaj.. pa kao i sama sto sam , sta je porodjaj za nas !!!

Ivanice kad je tebi termin?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vi iz plusica, palo mi je na pamet i moglo bi da prodje:

malo vise posecujte teme o trudnoci, vise sa zenama koje su trudne.. izbegavajte 'plusice' i price koliko sve iscekujete.. nekoliko dana i mozda se posreci..

Posecujemo,(barem ja),dosta tema o trudnoci sam iscitala,pratim i dalje,ali je isto tako lepo da u"Plusicima"bodrimo jedna drugu i da nam brze prodju dani do zeljenih plusica/crtica.Hehe,nema to veze,"zakacice" se bebce ako hoce nezavisno od toga da l`pratile "Plusice"ili ne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kiki jos si tu...

neka ti je sa srecom i da nam uskoro dodjes sa finim vijestima...

a sta znaci "ispao cep"???

kakav cep???

Krvavo sluzavi čep, onaj zatvarač za matericu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam neki strah, i zato se plasim da cu proci ko bos po trnju.. :unsure::(

Shvatila sam da ćemo sve mi proći onako kako moramo, garancije za bilo kakav porođaj ne postoje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi iz "Plusica" smo uz tebe,svi ti drzimo palceve :D

I ja sam uvek uz vas :D neću da vam se nešto mešam ali vas pomno pratim i navijam svim srcem!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sve smo uz tebe.. ;)

Hehe hvala devojke!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posecujemo,(barem ja),dosta tema o trudnoci sam iscitala,pratim i dalje,ali je isto tako lepo da u"Plusicima"bodrimo jedna drugu i da nam brze prodju dani do zeljenih plusica/crtica.Hehe,nema to veze,"zakacice" se bebce ako hoce nezavisno od toga da l`pratile "Plusice"ili ne :)

Ma, to je super tema, da sam znala pre trudnoće za nju i ja bih se pridružila. A ovako sam samo sedela kući i nervirala se, da li je sa mnom sve u redu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikiiiiii,samo se opusti,ja nemam neki veliki strah... samo mislim pozitivno... beba iz mene mora izaći,ne može mi ostati večno u stomaku tako da kako god da bude,proći će i sve će se zvati juče... Polako draga,znaš da smo svi uz tebe! Pozdravčić! ;):) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.