Strah od porođaja

odgovora

Objavljeno

Kod nas nema epidurala - ako mi daju neku gumu da zagrizem bicu srecna :lol:

Hahaha...Isti slučaj i kod nas :lol: E,jadne mi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikiriki, onda da, dok traju bolovi, mislimo kako može i to da nam se desi, pored onog-da vidimo svoje bebice- pa će nam biti lakše :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikiriki, onda da, dok traju bolovi, mislimo kako može i to da nam se desi, pored onog-da vidimo svoje bebice- pa će nam biti lakše :D

Ahahah da, kažemo doktore jel možete da pomerite prst samo malo u levo... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahahah da, kažemo doktore jel možete da pomerite prst samo malo u levo... :D

:D:D :D Nije nama lako, očigledno! O čemu mi razmišljamo... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D:D :D Nije nama lako, očigledno! O čemu mi razmišljamo... :D

Ćuti, bolje o tome nego o onim strašnim pričama o sečenju, bolovima, krvarenju itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice* ako ne doživiš to, onda možda ti se na lutriji posreći :D Uplatiću jedan tiket ako ne bude ništa od orgazma :D moža će me bar to hteti... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene,kako god,ali,meni se desilo da sam noc posle porodjaja,u snu dozivela orgazam.Znaci,uzas!Poradjala sam se 17 sati,pa na kraju na carski,pa posle bolovi uzasni...i onda zaspah-i gle cuda!Cudno je zensko telo...a tek mozak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćuti, bolje o tome nego o onim strašnim pričama o sečenju, bolovima, krvarenju itd.

Bolje, bolje, nego sta... Nada umire poslednja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jaooo citam sad vase izjave i nekako mi lakse,meni je sutra termin,mada ne verujem da cu se i sutra poroditi,ali sam svesna da me ceka svakog casa posto sma vec otvorena 2 prsta,i tako sedim kuci,cekam kad ce da krene i svaki dan razmisljam jaooo samo da me ne strefi danas nekako mi se bas danas ne poradja :D Mene sad hvata mali strah,ali sta cu,moracu da se porodim ne mogu da pobegnem od toga :D Uzivajte devojke moje posto imate jos uvek vremena :D Ja nemam vise vremena za mnogo razmisljanja i za strah. Ja cu vam naravno ispricati moje vidjenje porodjaja kad zavrsim sa tim mada sudeci po svim iskustvima ovde svaki se odigra uglavnom na slican nacin,bolovi,naponi,secenje,usivanje i na kraju susret sa bebicom i onda sreca,sreca,radost :)

Drzite mi palceve :) Ja cu se potruditi da u toku bolova i porodjaja razmisljam o tome sta cu da vam napisem posle svega toga,cisto da mi bude lakse i da skrenem misli :)

BnoGp1.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra ti je mm u porodjajnoj sali, ako ti krene....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auuu a jel prepodne ili poslepodne ili uvece? :D Uffff sve se nadam da ce mi krenuti negde preko dana,nekako me strah uvece :D sve mislim da cu biti umorna ako uvece krene i necu imati snage da izguram malca :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma i to sto kazes, lakse je da te koji milion pukne po glavi iz lutrije, od orgazma na porodjajnom stolu :)

:lol: tako nešto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene,kako god,ali,meni se desilo da sam noc posle porodjaja,u snu dozivela orgazam.Znaci,uzas!Poradjala sam se 17 sati,pa na kraju na carski,pa posle bolovi uzasni...i onda zaspah-i gle cuda!Cudno je zensko telo...a tek mozak!

Kaži mi šta si jela taj dan, da uzmem i ja malo pred porođaj... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jaooo citam sad vase izjave i nekako mi lakse,meni je sutra termin,mada ne verujem da cu se i sutra poroditi,ali sam svesna da me ceka svakog casa posto sma vec otvorena 2 prsta,i tako sedim kuci,cekam kad ce da krene i svaki dan razmisljam jaooo samo da me ne strefi danas nekako mi se bas danas ne poradja :D Mene sad hvata mali strah,ali sta cu,moracu da se porodim ne mogu da pobegnem od toga :D Uzivajte devojke moje posto imate jos uvek vremena :D Ja nemam vise vremena za mnogo razmisljanja i za strah. Ja cu vam naravno ispricati moje vidjenje porodjaja kad zavrsim sa tim mada sudeci po svim iskustvima ovde svaki se odigra uglavnom na slican nacin,bolovi,naponi,secenje,usivanje i na kraju susret sa bebicom i onda sreca,sreca,radost :)

Drzite mi palceve :) Ja cu se potruditi da u toku bolova i porodjaja razmisljam o tome sta cu da vam napisem posle svega toga,cisto da mi bude lakse i da skrenem misli :)

BnoGp1.png

Miroslava3 držimo ti palčeve, samo hrabro draga, misli pozitivno i sve će biti kako treba i vidjećeš nema ljepšeg osjećaja na svijetu nego kada uzmeš svoju bebicu u naručje :) To je nešto što se ne može riječima opisati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miroslava3 držimo ti palčeve, samo hrabro draga, misli pozitivno i sve će biti kako treba i vidjećeš nema ljepšeg osjećaja na svijetu nego kada uzmeš svoju bebicu u naručje :) To je nešto što se ne može riječima opisati.

Svi ti držimo palčevei uz tebe smo... a Veco,slika je prediiiiivna,duša mala... :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auuu a jel prepodne ili poslepodne ili uvece? :D Uffff sve se nadam da ce mi krenuti negde preko dana,nekako me strah uvece :D sve mislim da cu biti umorna ako uvece krene i necu imati snage da izguram malca :D

Uf,za to da neces imati snage ne brini.Kada krene adrenalin moci ce konju rep da iscupas.Ja sam noc pred porodjaj zaspala u 1,a kontrakcije me probudile u 2,porodila se u 13h i ceo taj dan od uzbudjenja nisam oka sklopila.Ma,kakav umor i spavanje :D Samo hrabro i zelim puno srece!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auuu a jel prepodne ili poslepodne ili uvece? :D Uffff sve se nadam da ce mi krenuti negde preko dana,nekako me strah uvece :D sve mislim da cu biti umorna ako uvece krene i necu imati snage da izguram malca :D

Otisao je jutros u 7h, a vraca se sutra u 8 h. Dezurstvo traje 24h i 2 sastanka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Otisao je jutros u 7h, a vraca se sutra u 8 h. Dezurstvo traje 24h i 2 sastanka.

Mislim da mu ta dva sastanka najslađe padnu, naročito ako su posle dežurstva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam, tu se cesto svadjaju oko misljenja i ostalo. A najveci je problem ako primis pacijenta na lezanje. To su im strogo zabranili, sem ako bas jako mora.

Danas je u porodjajnoj sali, pa ce mi sutra doci iscedjen, a kad je dezuran na gin.prijemu i zaduzen za lezece pacijente, onda uzasno mrzi one sto se sete u 4 nocu da provere da li su trudni ili kog je pola beba. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svi ti držimo palčevei uz tebe smo... a Veco,slika je prediiiiivna,duša mala... :wub: :wub: :wub:

Hvala puno :) Ljubimo te

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje puno vam hvala :) Mislim da ako ne odem veceras u Betaniju,onda cu ili sutra ili prekosutra posto me krsta i stomak bole malo jace nego juce... Pa sad videcemo... :)

BnoGp1.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D Bih ja ali nece on :D Ne da se,nece napolje :D

BnoGp1.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo moja curica i ja vam drzimo fige da sve bude brzo i lako koliko moze i da brzo dodjete kuci :):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno :) Samo da mi odemo u porodiliste i da se to sto pre zavrsi i onda cemo da se druzimo sa vama kad dodjemo kuci :) Da razmenjujemo iskustva i dalje :)

Samo ja sam htela da pitam,ako neko zna,posto je meni danas termin,ako se veceras ne porodim,i ako prenesem,da li ja treba,na primer,sutra da odem u porodiliste cisto na kontrolu ili samo da sedim kuci i da cekam dok ne krenu bolovi. Nisam upucena u to sta se radi kad preneses. Mozda zvuci malo glupavo ovo moje pitanje ali ja bih cisto da se informisem da znam sta da radim.

BnoGp1.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa kod nas ( Vrbas ) treba da se javis ako ti termin prodje par dana, ne bas odmah sutra ali tokom te nedelje, cisto da te nakace na CTG da vide sta se desava. Mada mozes i da nazoves pa da pitas da ne mlatis badava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.