Pretraga foruma

odgovora

Objavljeno

Molim sve nove ali i stare clanice da koriste opciju ''Pretraga''koja se nalazi u gornjem desnom uglu, odmah pored ''Članovi''!!!!!! Razlog je taj sto se dupliraju da ne kazem multiplikuju teme sa istom sadrzinom. Isto tako molim administratore da sve teme koje imaju isti sadrzaj stave pod jednu!

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Molim sve nove ali i stare clanice da koriste opciju ''Pretraga''koja se nalazi u gornjem desnom uglu, odmah pored ''Članovi''!!!!!! Razlog je taj sto se dupliraju da ne kazem multiplikuju teme sa istom sadrzinom. Isto tako molim administratore da sve teme koje imaju isti sadrzaj stave pod jednu!

Hvala!

podrzavam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Napokon neko shvata sta se desava ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I DALJE SE ISTO DEŠAVA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nazalost..... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

shvatice :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I DALJE SE ISTO DEŠAVA

Nista bolje :(:(:( Duplih tema - mali milion!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajte zene, molim vas, koristite pretragu...opet imamo mnogo slicnih tema koje se mogu objediniti u jednu...Desava se da u jednoj nesto napisem i bzvz mi je da se ponavljam u drugoj, pa ispadne da bojkotujem tu drugu temu...

Koristite pretragu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da bi trebali odmah toj osobi koja postavi duplu temu, to i reci, i uputiti je na pretragu ili gde moze da je nadje. Naprimer ja, u pocetku nisam koristila pretragu jer nisam ni obratila paznju da postoji ta mogucnost. Mislim da se novi clanovi ne bi trebali ni ljutiti ukoliko ih opomenemo, i njima ce na kraju krajeva, biti lakse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Desnim klikom klikni na Pretraga i otvara ti se padajuci meni gde izaberes opciju Open Link in New Windows a ako imas opciju ili Open Link in New Tabs i izlazi ti ta napredna pretraga

qrp-Untitl.jpg

test voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li monete da mi objasnite kako da promenim podatke,jer sam imala spontani...a i dalje mi stizu notifikacije?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Otvorićete Podešavanja obaveštenja / notifikacija i tamo obeležiti pojedinačno koje notifikacije želite da primate i kojim kanalom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.