Mašina i sredstva za pranje veša

odgovora

Objavljeno

Koristila sam duel,ariel i bonux..ariel je super,a sad razmisljam da kupim persil,na akciji je :lol: ja uvek kupim ona veeeliiika pakovanja,pa sam mirna.

A sto se tice omeksivaca,nema koji nisam koristila,lenor je zakon,stvari mirisu li mirisu,nije ni duel los,ali stari bohor... :rolleyes: sta reci... ;)

Reći - bohor i meriks :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Reći - bohor i meriks :D:D

:D da,i merix sam imala,ali ne secam se kako je prao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sada počela kupovati ovaj....za 2 eura-3 kg i preporučujem...

labud-oliver-green-9kg.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sada počela kupovati ovaj....za 2 eura-3 kg i preporučujem...

labud-oliver-green-9kg.jpg

Nema ovoga kod nas..ili ja nisam videla... 2e? To je malo jace od nasih 200din,kako je tako jeftin? Mozda ga zato i nema kod nas,kod nas guraju samo ove skupe... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema ovoga kod nas..ili ja nisam videla... 2e? To je malo jace od nasih 200din,kako je tako jeftin? Mozda ga zato i nema kod nas,kod nas guraju samo ove skupe... :lol:

2.5 eura...nisam dobro izračunala....Nemam pojma...možda će stići. Nani, Vukadinko....ima ga samo u KORT-u i stvarno je dobar, probajte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema ovoga kod nas..ili ja nisam videla... 2e? To je malo jace od nasih 200din,kako je tako jeftin? Mozda ga zato i nema kod nas,kod nas guraju samo ove skupe... :lol:

2.5 eura...nisam dobro izračunala....Nemam pojma...možda će stići. Nani, Vukadinko....ima ga samo u KORT-u i stvarno je dobar, probajte.

Ma u SrbijU nema, ne za te pare... Nego ako Filipa kaže da je dobar, ima da švercujemo preko nje ;):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a-mala.jpg

Evo i sa promotivnog letka...može šverc..nije problem. Ima li ko kamion?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sada počela kupovati ovaj....za 2 eura-3 kg i preporučujem...

labud-oliver-green-9kg.jpg

Filipa draga,a ja ga zaobilazim u sirokom luku,ne znam ni ja zasto?!I kako opere ves?Za bijelo ili sareno rublje ga koristis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

do pre neki dan sve vreme sam koristila ariel.Ne planiram da prekinem sa nijim ali...

Odem pre neki dan u mega-rodic(sto je novootvoren na karaburmi),gledam koji prasak da uzmem,kada ono ariel ne moze biti skuplji(mnogo im je tamo skup),reko hajde da uzmem njihov merkatorov "M" prasak.Oprala sareni ves,tamni ves i mogu reci da sam zadovoljna.Sutra cu da perem beli pa cu videti kako ce oprati.

Mnogo je sitan prasak...od njih par sam cula da je u rangu sa arielom a kosta 309din 3 kg.

Od sada cu taj da koristim za sareni i tamni ves a za beli cu ipak da uzmem ariel,kako god se bude pokazao taj "m".

Omeksivac,nema koji nisam probala.Jedno vreme iskljucivo svetlo plavi lenor ali se bas pokvario.Mnogo mi se svidja i zuti duel.A sada sam uzela bio-bel ili beo-bil ,ne znam ni kako se zove:) ,plavi,i ves bas mirise.

U tempu je 4L 280 dinara bio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da će Arijel da poskupi još više...u radnji kućne hemije gde mi kupujemo, jer je sve stvarno jeftinije, vlasnik mi pre 2 dana rekao da će nabavna cena da mu ode skoro u 600 din za 3 kg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da će Arijel da poskupi još više...u radnji kućne hemije gde mi kupujemo, jer je sve stvarno jeftinije, vlasnik mi pre 2 dana rekao da će nabavna cena da mu ode skoro u 600 din za 3 kg...

Uh nece valjda.Pa oni nisu normalni.

U tom mega rodicu je negde 650 dinara 3kg....a ovde u prodavnici kod mene 600.Pa ko je tu lud.mega market skuplji od obicne prodavnice...to samo postoji u Srbiji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa draga,a ja ga zaobilazim u sirokom luku,ne znam ni ja zasto?!I kako opere ves?Za bijelo ili sareno rublje ga koristis?

I ja sam ga zaobilazila dok mi mama(koja baš pazi na to) nije rekla da probam....odličan je. Koristim ga i za jedno i za drugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam ga zaobilazila dok mi mama(koja baš pazi na to) nije rekla da probam....odličan je. Koristim ga i za jedno i za drugo.

E ako je mama rekla odmah ga kupujem! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi koristimo samo PERSIL, dok je bebac bio manji koristii smo onaj senzitiv, sada smo se vratili na klasican, jer bolje pere. Njemu nista ne smeta, a stvari su blistavo bele.

Zvucim kao reklama :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ako je mama rekla odmah ga kupujem! :rolleyes:

Probaj....koliko je kod vas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Probaj....koliko je kod vas?

Mislim da je isto tako,nesto simbolicno,nije vise od 5km!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima moja snajka, ja sam počela ozbiljno da razmišljam da poručim. Sad žurim kući, a sutra vam pišem detalje....

Radi li ili ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radi li ili ne?

Ja sam upravo pricala sa zenom koja je koristi, kaze njoj je do sada izdrzala 1100 pranja. Ona je stavila papir na masinu i udara recku za svako pranje. Inace kaze da je super, ja sam narucila, pa cu jos da vam javim iz licnog iskustva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radi li ili ne?

Radi, nego ja zaboravila....

Kupila je snajka pre 5-6 meseci. Ranije je kad pere stavljala i mrvicu praška jer se plašila da ne može tako tek da se opere veš. Onda je izbacila i prašak i sad pere samo sa kuglom. Moja sveki cicija, sve se nećka da uzmemo jedan set (drugi se dobija besplatno) a kaže da ima žena kod koje radi i isto pere samo sa kuglom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hoće li mi neko objasniti kako ovo funkcioniše,šta je svrha,koliko sam razumela ubaci se kugla i to je to? A gde se ubaci,u mašinu sa sve veša ili? Ne pratim tele-schop,a nisam vidjala ovde nigde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hoće li mi neko objasniti kako ovo funkcioniše,šta je svrha,koliko sam razumela ubaci se kugla i to je to? A gde se ubaci,u mašinu sa sve veša ili? Ne pratim tele-schop,a nisam vidjala ovde nigde

Ubaci se u doboš mašine sa stvarima... Ko kad koristiš tečni detedžent.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eh, sad padam u iskusenje da i ja narucim...

trmalja, kad porucujes?

prva se prijavljujem za gratis set :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eh, sad padam u iskusenje da i ja narucim...

trmalja, kad porucujes?

prva se prijavljujem za gratis set :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

U stvari porucila je mama na moj nagovor. Pa kad odem za Bosnu ima odmah da probam i stavljam utiske. Ako opere Tasin ves, onda funkcionise 100%. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke da li samo ja preterujem, to jest sta radimo pogresno???!!! Ja svakog dana palim masinu, i uvek nam je korpa (citaj dve ) puna!

Nekad mi se desi da palim i dve masine dnevno ako perem patike, ili nesto na tu foru,,,,,

I onda cujem druge mame pale npr dva puta nedeljno maksimum. Na koju foru?!!!

Mi gotovo svaki dan uključujemo mašinu,al to mm pere svoje radno odelo,koje možeisključivo samo da se pere.Što se tiče moje garederobe,ja ne perem često,za mene bi jednom nedeljno bilo dovoljno da je uključim.

Plus obavezno jednom nedeljno bijelo i posteljina.

E ja imam jedno pitanje za sve:da li se isplati kupiti mašinu za veš i sušenje u jednom?Kod nas je velika vlažnost vazduha zimi tako da se stvari ne suše i po 3 dana.Da li mašina za sušenje veša troši puno struje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ja imam jedno pitanje za sve:da li se isplati kupiti mašinu za veš i sušenje u jednom?Kod nas je velika vlažnost vazduha zimi tako da se stvari ne suše i po 3 dana.Da li mašina za sušenje veša troši puno struje?

Mislim da nije praktična, moja snajka ima takvu mašinu i po 6 sati joj pere i suši, pogotovo što mašina pere 6 kg a suši 5kg... znači uvek moraš da odvadiš inače će sušiti do besvesti...

Meni je mnogo bolja varijanta odvojene mašine, uvek možeš jedno da pereš dok drugo sušiš i za manje vreme više stvari opereš i osušiš. Što se tiče potrošje struje, nije neka velika potrošnja ali su klase B i C.

Od kako je mm počela nova polusezona u kojoj maltene svake treće nedelje imaju vanredna kola sredom, ja se ne mogu naprati veša... ili perem radno odelo ili perem opremu sa treninga i utakmica... da ne spomonjem dan kada perem posteljinu... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.