Mašina i sredstva za pranje veša

odgovora

Objavljeno

Zanima me da li je neko koristio ove kugle i kakva iskustva ima sa njima.

Mislim da je Zvonka negde pisala da ne valjaju...njen muž radi u tele šopu...

Evo našla sam te postove, ali fali onaj gde je rekla da ne valja i da primaju mnogo reklamacija, obrisan je taj post ono kad je bio problem na bebcu pa kad su obrisani svi postovi od prethodnog meseca... Ispitaj je kad se uključi ;)

Da li je neka od vas probala ovo?

al9-Green-.jpg

Baš me interesuje kako funkcioniše!

ja ga cekam da dobijem , neznam kad cu al cim saznam javim ti ...

javnem javnem bas cu mm pitam da li imaju reklamacije na taj proizvod ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima moja snajka, ja sam počela ozbiljno da razmišljam da poručim. Sad žurim kući, a sutra vam pišem detalje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovo i mene interesuje. Baš sam danas gledala reklamu i iskreno ako je ono istina što pričaju ne da vredi kupiti nego je stvarno "jeftino" za 5 godina upotrebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni deluje tako nerealno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nema šanse da to "radi"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni deluje tako nerealno...

I meni :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pazite, idea o jonizaciji i čišćenju odeće putem jona je naučno dokazana čak i primenjuje se u nekim zemljama npr Japanu. Tako da u to ne sumnjam ali debelo sumnjam da ova "kugla" može do te mere da jonizuje vodu kako bi oprala prljav veš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da li je neko probao danas idem u nabavku pa mi treba preporuka..:)

2Persil_tablete_za_pranje_perila_Color_6

ja jesam samo gold znaci i za beli ves,dobar je ali se ne isplati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel mora bas po 2 kom u masinu iako nije puna :D, posto ja dosta puta upalim pola masine vesa..pa ja kad sam gledala dodje na isto, ili je to bila neka akcija ovog..

pa ja sam stavljala po dva,ali po meni bolje onda tecni,ja ga cesto koristim i super je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Merix/Bonux,Bohor/Silan,zavisi šta je na sniženju... :)

E, ovako sam i ja počela da kupujem... :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Merix/Bonux,Bohor/Silan,zavisi šta je na sniženju... :)

E, ovako sam i ja počela da kupujem... :mellow:

takodje...

Meni su Bohor beli i plavi najbolji, kao i Chicco beli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam Gorenje masinu, od 5 kg, sa odlozenim pranjem pa lepo nastelujem da se posle ponoci ukljuci. U proseku je 3 puta nedeljno ukljucujem.

Ne znam da li ima druga tema ili mogu i u ovoj da postavim sledece pitanje:

Kada ste poceli da perete zajedno vase i decije stvari?

Ja jos uvek odvojeno i nervira me sto nikad ne mogu da napunim masinu ili nesto ceka i po nekoliko dana da se opere!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam Gorenje masinu, od 5 kg, sa odlozenim pranjem pa lepo nastelujem da se posle ponoci ukljuci. U proseku je 3 puta nedeljno ukljucujem.

Ne znam da li ima druga tema ili mogu i u ovoj da postavim sledece pitanje:

Kada ste poceli da perete zajedno vase i decije stvari?

Ja jos uvek odvojeno i nervira me sto nikad ne mogu da napunim masinu ili nesto ceka i po nekoliko dana da se opere!

I ja odvojeno,ponekad nešto ubacim ako ima po jedna stvarčica koja mi treba,ali sam skoro pitala pedijatra (pošto je beba imala neku alergiju) da li je to zbog toga što sam ponekad prala zajedno,on kaže da to nema nikakve veze,tako da...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da li ima druga tema ili mogu i u ovoj da postavim sledece pitanje:

Kada ste poceli da perete zajedno vase i decije stvari?

Pa kada su napunili 6-7 meseci...mislim da već komotno možeš, jedino ako nema neke kožne alergije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaki dan II puta-minimum...i ja sam se počela zabrinjavati...a kada vidim(odnosno skoro nikada ne vidim) praznu korpu oduševim se...

Ovo cu da prepisem. Iako Tasu ne presvlacim odmah cim vidim fleku, opet je puna korpa. Jos sad kako je nastupilo hladnije vrijeme, katastrofa. <_< <_< <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo mi je bolna tema. Ukljucujem masinu bar 2 puta dnevno. Ali ne smeta mi to pranje koliko peglanje posle. Lukino jos uvek perem odvojeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo mi je bolna tema. Ukljucujem masinu bar 2 puta dnevno. Ali ne smeta mi to pranje koliko peglanje posle. Lukino jos uvek perem odvojeno.

Meni se cini da je i ne iskljucujem....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja bih mogla da je ne iskljucujem medjutim vise se uopste ne tangiram oko vesa. Pustim da se napune sve tri korpe pa laganica. To ispadne neka cetiri puta nedeljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja bih mogla da je ne iskljucujem medjutim vise se uopste ne tangiram oko vesa. Pustim da se napune sve tri korpe pa laganica. To ispadne neka cetiri puta nedeljno.

Ako može recept za ovo, dobro bi mi došao! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam Gorenje masinu, od 5 kg, sa odlozenim pranjem pa lepo nastelujem da se posle ponoci ukljuci. U proseku je 3 puta nedeljno ukljucujem.

Ne znam da li ima druga tema ili mogu i u ovoj da postavim sledece pitanje:

Kada ste poceli da perete zajedno vase i decije stvari?

Ja jos uvek odvojeno i nervira me sto nikad ne mogu da napunim masinu ili nesto ceka i po nekoliko dana da se opere!

Posle nekih 10 meseci...tako nesto. Pre toga sam znala da operem rucno po koju njegovu stvarcicu sapunom za pranje vesa, kad je frka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

2 - 3 puta nedeljno ali odmah dve ture. Uvek nam je puna korpa za ves, strasno! Ako mogu, perem odvojeno bebine stvari, ali nekada pomesam ako ne perem muzevljevu radnicku odecu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jedan beli ves nedeljno, i 3 do 4 sarena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada ste poceli da perete zajedno vase i decije stvari?

Pa,ja mislim tako oko 6-7meseca,ali je vec pocinjalo toplo,pa kad se bas ubrlja ja operem to na ruke,osim ako je nesto sto nemoze da se opere bez masine.

Ranije sam je ukljucivala svaki drugi dan,a sad lepo subotom beli,nedeljom sareni,i ako bas ima i preko nedelje ukljucim jednu,ali je moja masina od 7kg,pa mi je to super za belo,za peskire..nakupim i perem sve odjednom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam Gorenje masinu, od 5 kg, sa odlozenim pranjem pa lepo nastelujem da se posle ponoci ukljuci. U proseku je 3 puta nedeljno ukljucujem.

Ne znam da li ima druga tema ili mogu i u ovoj da postavim sledece pitanje:

Kada ste poceli da perete zajedno vase i decije stvari?

Ja jos uvek odvojeno i nervira me sto nikad ne mogu da napunim masinu ili nesto ceka i po nekoliko dana da se opere!

kod nas su skoro uvek pune korpe jer cekam da dopunim gde sta ide.

Lukine smo tek posle godinu dana poceli prati sa nasim. sad je tu drugi bebac i njegove stvari idu posebno a nase...

bude tu nekoliko masina nedeljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koristila sam duel,ariel i bonux..ariel je super,a sad razmisljam da kupim persil,na akciji je :lol: ja uvek kupim ona veeeliiika pakovanja,pa sam mirna.

A sto se tice omeksivaca,nema koji nisam koristila,lenor je zakon,stvari mirisu li mirisu,nije ni duel los,ali stari bohor... :rolleyes: sta reci... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.