Mašina i sredstva za pranje veša

odgovora

Objavljeno

Drage mame,

ja sam majka 14-to mesecne bebe i kako je Acika sve stariji, potrebe za praskom za ves su sve zahtevnije...

U pocetku je to bio duel, sada smo na arielu,mada zbog toga i otvaram ovu temu... Probala bih neki drugi, pa bih da cujem vasa iskustva... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja dugo koristim prašak za veš prodajne linije MERCATOR, ne znam da li ima u Srbiji, ali je dosta povoljan a odličan!

A inače mi je FAKS dobra zamjena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za beli iskljucivo ARIEL.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za beli iskljucivo ARIEL.

I kod mene je u zadnjih 6 meseci ovako za beli ves iskljucivo ariel...a za obojeni tecni merix i super je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ariel ili Persil sensitive za Ognjenov ves,a za nas duel lavanda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja koristim Merix - miris proleca. Meni je dobar. Dok je Anita bila manja za njen ves koristila sam Ariel, ali vise nema potrebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke da li samo ja preterujem, to jest sta radimo pogresno???!!! Ja svakog dana palim masinu, i uvek nam je korpa (citaj dve ) puna!

Nekad mi se desi da palim i dve masine dnevno ako perem patike, ili nesto na tu foru,,,,,

I onda cujem druge mame pale npr dva puta nedeljno maksimum. Na koju foru?!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E to me bas interesuje na koju foru,ja u principu svaki drug dan al nekad se desi da zaredjam svaki dan...a taman kad sve operem korpa se puniiiii i tad ludim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E to me bas interesuje na koju foru,ja u principu svaki drug dan al nekad se desi da zaredjam svaki dan...a taman kad sve operem korpa se puniiiii i tad ludim

da ali ja imam dve korpe, jedna je kao lukina a jedna od mm-a i moja....i one su uvek pune!!!!! i uvek se pali masina! ovo moje dete se prlja kao niko, ili mi nismo normalni :blink::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaki dan II puta-minimum...i ja sam se počela zabrinjavati...a kada vidim(odnosno skoro nikada ne vidim) praznu korpu oduševim se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke da li samo ja preterujem, to jest sta radimo pogresno???!!! Ja svakog dana palim masinu, i uvek nam je korpa (citaj dve ) puna!

Nekad mi se desi da palim i dve masine dnevno ako perem patike, ili nesto na tu foru,,,,,

I onda cujem druge mame pale npr dva puta nedeljno maksimum. Na koju foru?!!!

I mi imamo dve korpe i uvek su pune.Znaci,posteljine,odeca,peskiri,ves...Nakupi se za cas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Otprilike svaki treci dan. Ali tada perem po dvije masine- Mihino i nase. Ne racunam posteljinu, prekrivace, jastuke itd, to ide odvojeno i vanredno. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A pa dobro, vec sam pomislila da mi preterujemo. Ja se trudim da stedim struju uvek, ali mi npr ovde nemamo jeftinu struju, to jest nasa zgrada se nije prijavila za to, tako da nam masina dosta uvecava racun za struju....ja kao pocela da kontolisem ves koji odlazi na pranje, ali ne vredi...opet isto....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaki dan!Uzas!Imamo dve velike korpe i jedna je stalno puna-ako ne i obe... Ves masina i masina za susenje mi rade stalno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Otprilike svaki treci dan. Ali tada perem po dvije masine- Mihino i nase. Ne racunam posteljinu, prekrivace, jastuke itd, to ide odvojeno i vanredno. :lol:

Ista prica i kod mene,nekad znam da razvucem na pet dana,ali retko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaki dan. Srećna sam kada prođe dan da ne moram da je uključim, ali se obično nakon toga desi da sutradan moram dva puta! I mislila sam da s nama nešto nije u redu, ali čitajući vaša iskustva, izgleda da mora tako!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A pa dobro, vec sam pomislila da mi preterujemo. Ja se trudim da stedim struju uvek, ali mi npr ovde nemamo jeftinu struju, to jest nasa zgrada se nije prijavila za to, tako da nam masina dosta uvecava racun za struju....ja kao pocela da kontolisem ves koji odlazi na pranje, ali ne vredi...opet isto....

Ma ne vredi i ja samprobala al zimi nikako da ustedim jos imam i masinu za susenje vuku struju kao lude

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehehe probaj da kao ja zivis u zgradi gde ima samo jedna masina i svako ima svoj dan ... Mi jednom nedeljno.. u pocetku nam to nije bilo dovoljno..ali sad je super... Napunim onu korpu i preko vrha a poneka operem samo 3masine ... A ponekad i 5-6--- Evo mi sutra peremo .. i mislim da cu manje od 5 masine da perem ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa jedno 4/5 puta u toku nedelje palim...desi se da neki put operem 2/3 za redom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehehe probaj da kao ja zivis u zgradi gde ima samo jedna masina i svako ima svoj dan ... Mi jednom nedeljno.. u pocetku nam to nije bilo dovoljno..ali sad je super... Napunim onu korpu i preko vrha a poneka operem samo 3masine ... A ponekad i 5-6--- Evo mi sutra peremo .. i mislim da cu manje od 5 masine da perem ....

e vidis to je super...znas tacno, taj dan perem onda cele nedelje peglam...ahaha...pa gde onda susis svih tih 5 masina crna ti?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj problem je takodje sto ja sve perem u masini, od vesa preko jorgana, jastuka, patika itd...jednom sam stavila stazu (citaj tepihcic iz trpezarije) da operem, nisam imala gde i masina se zaglavila...mm poludelo, posto sam ga zvala telefonom i javila mu "da izlazi neki dim iz masine i da smrdi na paljevinu". :lol::lol: posle se stalno zezao "ne smem da odem na posao i ostavim je samu, pasce joj napamet da stavi ormar da ispere u masini"... :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaki dan pustam ves masinu,a desavalo se da zaredim i po 2 puta na dan,uzas!!!A uvek su mi pune 2 korpe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e vidis to je super...znas tacno, taj dan perem onda cele nedelje peglam...ahaha...pa gde onda susis svih tih 5 masina crna ti?!

Cini mi se i da je tu negdje i masina za susenje.

Sada je meni jasno ono njeno- crkla sam od hodanja, danas perem ves. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.