Mašina i sredstva za pranje veša

odgovora

Objavljeno

Ariel je zakon...ne znam kako bebe reaguju na njega, ali za nas je to najbolji deterdžent.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ariel i bebi lenor ili silan( za bebu u malim kolicinama, pelene bez omeksivaca)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isto koristim ariel za beli i ariel za sareni. Od omeksivaca chicco i silan plavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koristim Ariel ili Persil i za belo i za bojeno. Dok sam bila u Srbiji cesto sam koristila Duel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja koristim ariel i najvise sam primetila dok smo koristili pamucne pelene da je ves mnogo belji nego sa drugim praskovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pošto nema posebna tema za ovo, da vas pitam da li, koliko i koji omekšivač koristite kada perte bebin veš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pošto nema posebna tema za ovo, da vas pitam da li, koliko i koji omekšivač koristite kada perte bebin veš?

Ja ne koristim ni jedan jer mi prasak prelepo mirise a ima u sebi kao neke mirisljave granulice, a posto imam masinu za susenje svakako mi bude mekan i mirisljav ves pa mislim da mi je omeksivac suvisan. Inace vidim da su svi odusevljeni chicco omeksivacem meni svaki prelepo mirise sad kojeg su kvaliteta nemam pojma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Našla sam temu za ovo pitanje. Treba ipak malo više tražiti heheheh, al hvala Rapunzel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koristim merix za beli ves i skroz je ok. Omeksivace menjam. A za sareni perwoll, ima ih tri vrste i sve je ok. Cula sam od mladih mama da im je za bebe upravo dobar merix ili duel, da su ariel i njemu slicni previse agresivni; cak je neko imao i lose iskustvo sa silan omeksivacem, pa se u pocetku preporucuje chicco. Videcu, pa cu javiti za 4 meseca... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li neki detrdzent od koga ves lepo mirise i bez omeksivaca :angry: ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li neki detrdzent od koga ves lepo mirise i bez omeksivaca :angry: ???

Tesko da se to moze naci,bar meni ni jedan se pretjerano ne dopada! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li neki detrdzent od koga ves lepo mirise i bez omeksivaca :angry: ???

Da, i mene ovo interesuje, jer izbacujem omeksivac iz upotrebe za Mihin ves... Ne mogu cak ni deterdzent koji u sebi sadrzi omeksivac, tako da sam bas na mukama.. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li neki detrdzent od koga ves lepo mirise i bez omeksivaca :angry: ???

Meni Persil i Ariel lepo mirišu bez omekšivača.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja pod hitno moram da menjam deterdzent na sarenom mi ostaju bele fleke od praska...

koji koristis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li neki detrdzent od koga ves lepo mirise i bez omeksivaca :angry: ???

ja koristim samo ariel vec nekoliko godina, i perem uvek sa omeksivacem, posebno obozavam chicco ali sam probala i bez omeksivaca. mislim da to vise zavisi od masine tj programa. meni je recimo super kad ves perem bez omeksivaca ali uz obavezno predpranje i sa 2 dodatna ispiranja, bez obzira na kojoj temperaturi se pere. izgubi se onaj miris deterdzenta koji hoce da gusi i ostane samo miris cistog. to sam otkrila kad se Luka osipao pa smo sve izbegavali!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je neka od vas probala ovo?

al9-Green-.jpg

Baš me interesuje kako funkcioniše!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ga cekam da dobijem , neznam kad cu al cim saznam javim ti ...

Nestrpljivo čekam! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ga cekam da dobijem , neznam kad cu al cim saznam javim ti ...

Obavezno da javis, videla sam i reklamu i prosto mi deluje nemoguce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja koristim DUEL - dan i noc i njihov omeksivac, a ponekad i Chicco omeksivac...posle duel-a stvari mirisu bozanstveno, a sto je najbitnije nije jak. Ja imam problem sa kozom, jer se u dodir sa nekim hemikalijama iritira (domestos, cif, neka sredstva za sudove...) pa ne koristim bas svasta. Tako isto i sa praskom MERIX i ARIEL, ne mogu da koristim, jer se ospem od njih...Bonux, Duel, Tide mogu...ali od svih najvise volim miris Duel-a. Mama i ja smo godina koristile Bonux, dok se nismo zasitile i stvarno je bio super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li neki detrdzent od koga ves lepo mirise i bez omeksivaca :angry: ???

Duel lavanda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde malo pomoci, kako/cime skidate sve moguce i nemoguce fleke sa odece, tj sa belog vesa,

ili su se ovi praskovi totalno pokvarili ili su fleke postale tvrdoglavije :lol:

Imam novu novcijatu masinu, otkuvava ko luda ali fleke

npr od paradajz.sosa ili od lubenice, breskve ....ni posle nekoliko otkuvavanja + venish za kristal belo

se ne skidaju sa stolnjaka, decijih majica ....poblesavicu vise :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E stvarno , i mene zanima kako da uklonim sve te fleke od voca i povrca, i cokolade!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E stvarno , i mene zanima kako da uklonim sve te fleke od voca i povrca, i cokolade!!!

meni ariel sve skida. jedino malo teze ako je fleka od nes kafe, tj nes + mleko, ali posle 2-3 pranja i to ode. ali sve ostalo mi skine. mada kazu da je ovaj ariel ovde drugaciji od onog u srbiji, tako da ne znam sta da kazem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace sam po prvi put kupila prasak Omo od lavande i ne znam cega jos, i odusvljena sam. em super pere em mirise ludilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja uzela PERSIL bio na akciji 6+2kg gratis, nesto oko 1600 din, ako ne skine fleke mm ce u top da me stavi :wacko: :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.