Mašina i sredstva za pranje veša

odgovora

Objavljeno

Hoću, samo dok pročačkam :rolleyes:

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li neko iskustva sa kombinovanom masinom za pranje i susenje vesa? Kako to funkcionise, da li se isplati? Nemam mesta za obe, a treba mi jedna i druga. I dajte predlog odmah koja marka i tako to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam ja Candy 2u1, prezadovoljna sam!

BlueFairy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pricala sam sa mm, on nije za to, neki drug koji je radio sa belom tehnikom mu je rekao da to ne valja, jmb li ga zasto, a i izgleda da nam se po dimenzijama ne uklapa tamo gde bi trebalo da stoji. Sole, znas li koje su dimenzije te tvoje? Za koliko kg vesa je? Meni ne treba neka velika. Gledacu jos da ubedim mm, jer tek za obe stvarno nemamo mesta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam jedno vreme razmisljla da kupim kombinovano, i cula lose komentare. Za odvojenu susilicu nemam prostora. Kad god dodje jesen uhvati me frka isla bih odmah kupiti.

Znam da ti nisam nista pomogla :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam tacne dimenzije, pogledacu, ali je malo uza od redovnih masina.

Ova moja je 6+5 kg, ima i sa vecim kapacitetom. Koristim je non stop i stvarno nemam zamerki.

BlueFairy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Je li se desavalo nekom da mu masina za ves pere duplo vise vremena? Moja je Bekova , ukljucila sam beli ves pre neku noc na 90 stepeni i na satu mi pise da pere 2 ipo sata, ona je prala 5 sati, to mi se i sinoc ponovilo.:huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda je bila slaba struja. Ne znam kako je kod vas ali kod nas nekad bude slab napon. E onda hoce da produzi sa radom. Moja je Gorenje i kod njih u uputstvu pise da slab napon struje ili pritisak vode produzava vreme rada.

Mejja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam Lulu, to mi se nikada pre nije desavalo, a ovo mi se desava poslednja dva, tri pranja. I bubanj kad okrece na desnu stranu kao da koci nesto, nece bas lepo da okrece kao na levu stranu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.