Mašina i sredstva za pranje veša

odgovora

Objavljeno

hahahaahah e kiki ja se iskida od smeha hahahaha NEEEEEEEEEEEEEEEEEEE,mogu da ga zamislim hahahahahaha :D

Inace evo ja danas oprala 5 masine ... i sve zavrsila do 7 sati ... mogla bi i ranije ali spremala kupus, ovo ono ,, pa nisam isla cim zavrisi da stavim da se susi ITD... Inace ponekad i do 12 sati perem ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj stan vrlo često liči na vešeraj :(

Haha ti si prava osoba za ovu temu...:)

Mna koliko vasa masina ima kila....10kg?15kg? :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Haha ti si prava osoba za ovu temu...:)

Mna koliko vasa masina ima kila....10kg?15kg? :lol: :lol: :lol:

:lol: ......mm sam reklla da mi treba još jedna mašina....nema mi druge ^_^ ......al' ajde krupnije stvari ali ljudi....koliko gaćica i čarapa ajoooooooooooooj.....i to sve treba 'pohvatat' i upariti :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: ......mm sam reklla da mi treba još jedna mašina....nema mi druge ^_^ ......al' ajde krupnije stvari ali ljudi....koliko gaćica i čarapa ajoooooooooooooj.....i to sve treba 'pohvatat' i upariti :wacko:

ahahahaha...danas bas gledam neku emisiju na netu o nekoj americkoj porodici sa 18-ro dece...i kazu , najveci problem im je da upare carape kad se operu :lol::lol:

i vidis na snimku njih 20 sede sa ogromnooooom korpom ispred i svi traze da spare carape...aahahahaha

e tako i kod vas izgleda :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ahahahaha...danas bas gledam neku emisiju na netu o nekoj americkoj porodici sa 18-ro dece...i kazu , najveci problem im je da upare carape kad se operu :lol::lol:

i vidis na snimku njih 20 sede sa ogromnooooom korpom ispred i svi traze da spare carape...aahahahaha

e tako i kod vas izgleda :lol:

18-oro :wacko: ......evo mi muka pripala.....ajooooooooj......

Al' da znaš da si mi dobru ideju dala.....mogli i ovi moji sami sebi da 'traže' čarape,super ,od sutra uvodim i to pravilo.....hi,hi,reći ću im da im je to tetka šećer smislila :P;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

18-oro :wacko: ......evo mi muka pripala.....ajooooooooj......

Al' da znaš da si mi dobru ideju dala.....mogli i ovi moji sami sebi da 'traže' čarape,super ,od sutra uvodim i to pravilo.....hi,hi,reći ću im da im je to tetka šećer smislila :P;)

pa posle da me mrze ako me ikad upoznaju... :lol::lol:

ma da ali ovi su imali par masina za pranje i par masina za susenje...a da vidis garderober....covece imaju vise stvari nego bilo koji butik...i sve na vesalicama i podeljeno po deci....ludilo....hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutros palim mašinu i sjetim se šećerne kolegice...imam osjećaj da ću se cijeli život nje sjetiti dok palim mašinu...što znači češće nego nekog drugog... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutros palim mašinu i sjetim se šećerne kolegice...imam osjećaj da ću se cijeli život nje sjetiti dok palim mašinu...što znači češće nego nekog drugog... :lol:

I ja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i meni je sad smesno, ali u tom momentu nije bilo, posto sam zamisljala vec masinu kako eksplodira i leti u komsijin stan :)

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutros palim mašinu i sjetim se šećerne kolegice...imam osjećaj da ću se cijeli život nje sjetiti dok palim mašinu...što znači češće nego nekog drugog... :lol:

I ja :lol:

ahahahaha...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: ......mm sam reklla da mi treba još jedna mašina....nema mi druge ^_^ ......al' ajde krupnije stvari ali ljudi....koliko gaćica i čarapa ajoooooooooooooj.....i to sve treba 'pohvatat' i upariti :wacko:

I mene to najvise nervira mogu misliti kako je tebi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ponekad imam osjecaj da non-stop radi ... ili je ves masina ili je susilica ... katastrofa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja veš perem vikendom, ili u izuzetnim prilikama uključim u toku nedelje... :lol:

A što se tiče peglanja, ne stignem da popeglam jer se uglavnom sve isprlja ponovo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja veš perem vikendom, ili u izuzetnim prilikama uključim u toku nedelje... :lol:

A što se tiče peglanja, ne stignem da popeglam jer se uglavnom sve isprlja ponovo :lol:

Daj otkrij nam tajnu tvog uspeha!!! :rolleyes:

Kako samo vikendom???Kako tako malo vesa za pranje??? :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja veš perem vikendom, ili u izuzetnim prilikama uključim u toku nedelje... :lol:

A što se tiče peglanja, ne stignem da popeglam jer se uglavnom sve isprlja ponovo :lol:

Svaka cast al prosvetli i nas kako ti uspeva :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ves masinu pustam svako vece retko kada preskocim koje.:( :( :( Zato mi je i struja ogromnaaaaaa...Jedno vece Sarin ves,pa saren drugo,i stigo je ves i za kuvanje trece vece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daj otkrij nam tajnu tvog uspeha!!!

Kako samo vikendom???Kako tako malo vesa za pranje???

Pa nema tu nikakve tajne :lol:

MM ima radna odela koja donosi petkom na pranje, a pošto stalno radi, ostalo ne prljapuno :), moje stvari su male i tanke pa ne stignem napuniti mašinu u toku nedelje da bih uključila ;) a što se detetovih stvari tiče, ne presvlačim ga odmah ako se isprlja( osim kad idemo negde), već uveče pred kupanje, tako da ni on ne stigne da isprlja mnogo :)

A što se vikenda tiče, tu mašina radi i radi..... :lol:

evo sad baš perem treću od jutros, i imam još jednu :)

A ako uključujem mašinu u toku nedelje to je onda sportska oprema mm, al pošto svake druge nedelje ima treninge znači... i to jedva naskupim :lol:

P.S. mašina je od 5 kg ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa nema tu nikakve tajne :lol:

MM ima radna odela koja donosi petkom na pranje, a pošto stalno radi, ostalo ne prljapuno :), moje stvari su male i tanke pa ne stignem napuniti mašinu u toku nedelje da bih uključila ;) a što se detetovih stvari tiče, ne presvlačim ga odmah ako se isprlja( osim kad idemo negde), već uveče pred kupanje, tako da ni on ne stigne da isprlja mnogo :)

A što se vikenda tiče, tu mašina radi i radi..... :lol:

evo sad baš perem treću od jutros, i imam još jednu :)

A ako uključujem mašinu u toku nedelje to je onda sportska oprema mm, al pošto svake druge nedelje ima treninge znači... i to jedva naskupim :lol:

P.S. mašina je od 5 kg ;)

Svaka cast,moja od 7 pa stalno puna :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja koristim persil i prezadovoljna sam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bonux, ali ukljucim opciju pojacanog ispiranja kad perem bebin ves...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ariel mi nikako ne odgovara za sareni ves, ali za beli je super.

Za sareni sam sad uzela bonux, a inace sam koristila duel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ariel uvek i Skip ponekad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Persil, svidja mi se i duel dan i noc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.