Mucenje kucnog ljubimca

odgovora

Objavljeno

E ovako .. Kao sto vecina zna imamo malu macu ,i dvoje dece godinu dana i 3god. I ONI STALNO MUCE MICU !!!! Ponekad mi je toliko zao da pozelim da je poklonimo nekome... Strahinja je najvise muci,mislim da on jos nije svestan sta je to i da to ne treba da se udara,gazi,baca ... Ume on i da je uzme i zagrli ,poljubi ,mazi i to je toliko slatko da se istopim ,ali posle je samo baci ..Aleksa takodje mada malo redje ,on samo hoce da je uzme u ruke vodi levo desno ali ne zna da je uzima kako treba on je vuce za vrat ,mucenje za nju ... Ona stalno bezi od njih... Mada igraju se ponekad ,jure se stalno po stanu... Da li jos neko ima takav slucaj???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovako .. Kao sto vecina zna imamo malu macu ,i dvoje dece godinu dana i 3god. I ONI STALNO MUCE MICU !!!! Ponekad mi je toliko zao da pozelim da je poklonimo nekome... Strahinja je najvise muci,mislim da on jos nije svestan sta je to i da to ne treba da se udara,gazi,baca ... Ume on i da je uzme i zagrli ,poljubi ,mazi i to je toliko slatko da se istopim ,ali posle je samo baci ..Aleksa takodje mada malo redje ,on samo hoce da je uzme u ruke vodi levo desno ali ne zna da je uzima kako treba on je vuce za vrat ,mucenje za nju ... Ona stalno bezi od njih... Mada igraju se ponekad ,jure se stalno po stanu... Da li jos neko ima takav slucaj???

To mi je veoma dobro poznato. Od deckove sestre sin je jako grub prema mackama i psima, i ima 3 godine. Imamo 3 macke i 4 psa, i svi ga se boje, jednostavno beze kad je on u blizini. Na macke se samo dere, ali pse udara. Dva psa su velika, ali njemu to ne predstavlja problem, ima dzip na akumulator i jednostavno ih udari s njim. I zanimljivo je to da ga ni jedan jos nije ugrizao. Ali kad bi ga samo malo dohvatili sa zubima, toliko da ga opomenu, mislim da bi prestao. Meni ih je mnogo zao, jer nemaju niti 5 minuta mira. Probaj starijem sinu lepo da objasnis, ako ni to ne bude dovoljno, sledeci put po guzi, pa ce znati da ne sme. Barem bi ja tako probala. Samo nemoj da se odreknes macke zbog toga, izdrzace ona. U svakom slucaju ima 9 zivota :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U bre jadne zivotinje ...

Dobili oni po guzi milion puta receno DA NESMEJU MACU DA UDARAJU,ali dzabe... Maca se brani,ogrebala ih nekoliko puta oni nista nastavlaju... Najvise mi je zao kad ona spava lepo se namesti a oni dodju i skacu vriste uzmaju je..Inace su veoma smesni kad pokusavaju da je sklone sa stolice jer joj je tu omiljeno za spavanje. a oni hoce da jedu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U bre jadne zivotinje ...

Dobili oni po guzi milion puta receno DA NESMEJU MACU DA UDARAJU,ali dzabe... Maca se brani,ogrebala ih nekoliko puta oni nista nastavlaju... Najvise mi je zao kad ona spava lepo se namesti a oni dodju i skacu vriste uzmaju je..Inace su veoma smesni kad pokusavaju da je sklone sa stolice jer joj je tu omiljeno za spavanje. a oni hoce da jedu...

kao prvo moras da im objasnis svrhu kucnog lubimca..ajd sad starijem ces mozda i uspeti ali mladjem tesko..sreca pa je i maca mlada pa ne shvata sve tako ozbiljno...i ona bi da se igra...za pocetak probaj da nadjes maci neko mesto gde moze da se odmori ada je njih dvojica ne diraju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ona je bila nasla mesto ,u orman ,ali sad voli da spava na stolicu...Evo upravo je gledam kako spava na stolicu i mirno jer deca spavaju ,tad i kad su u obdaniste je mirna...Voli da spava svuda ,gde joj je lepo..Jedno vreme je spavala u korpi za ves...Nekad se sakrije od svih.... Nece na jedno mesto ...

A da,voli i da spava na mom ili muzevljem lap topu... Ma svuda....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ona je bila nasla mesto ,u orman ,ali sad voli da spava na stolicu...Evo upravo je gledam kako spava na stolicu i mirno jer deca spavaju ,tad i kad su u obdaniste je mirna...Voli da spava svuda ,gde joj je lepo..Jedno vreme je spavala u korpi za ves...Nekad se sakrije od svih.... Nece na jedno mesto ...

A da,voli i da spava na mom ili muzevljem lap topu... Ma svuda....

heheheh na lap topu...nacitano neko mace :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekam da se vratim mm pa stavljam sliku.. Ja ga zezam sta ti smeta mica tu ,sela mu na misa,a on kaze sad cemo to da resimo i stavi je na moj lap top a aj resavam testove !I ona mrtva ladna sedne i ugasi mi komp sa dupe i zaspi....

Inace obozava da spava sa nama... Danas je Aleksa zgazio ,uf al sam se izdrala na njega ... Nije prvi put,ali preterraju ponekad..Rekli smo da se maca mazi,cuva ,a ne da se bije.... Danas Strahinja pije mleko na cevcicu i ona dodje i hoce i ona da pije na cevku Strahinja je gurne poceo da se dere na nju ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekam da se vratim mm pa stavljam sliku.. Ja ga zezam sta ti smeta mica tu ,sela mu na misa,a on kaze sad cemo to da resimo i stavi je na moj lap top a aj resavam testove !I ona mrtva ladna sedne i ugasi mi komp sa dupe i zaspi....

Inace obozava da spava sa nama... Danas je Aleksa zgazio ,uf al sam se izdrala na njega ... Nije prvi put,ali preterraju ponekad..Rekli smo da se maca mazi,cuva ,a ne da se bije.... Danas Strahinja pije mleko na cevcicu i ona dodje i hoce i ona da pije na cevku Strahinja je gurne poceo da se dere na nju ..

super..samo povedi racuna da neko od njih ne proguta dlaku..macja dlaka je jako opasna,,,inace i za nas i za decu su ljubimci prava stvar...meni je moj ljubimac zamena za bensedine,bromazepame..sredstvo protiv stresa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad je pocela da se linja,ranije nije... Jer menja dlaku ili ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad je pocela da se linja,ranije nije... Jer menja dlaku ili ?

da ..dobija zimsku..cetkaj je jednom dnevno i brze ce da prodje linjanje..i ja sma mog kerica osisala nedavno sad smo mirni do marta meseca sto se tice dlaka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha,znaci treba da je cetkam,nisam znala.Obavezno kupujemo cetku... Inace svaki drugi dan usisavam ,dlake samo moje i njene....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha,znaci treba da je cetkam,nisam znala.Obavezno kupujemo cetku... Inace svaki drugi dan usisavam ,dlake samo moje i njene....

hahahah ma opusteno...izbaci tepihe i resen problema ti se osisaj na celavo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.